Internet - Technologie

Samsung Sam - nowa wirtualna asystentka

2021-06-07 11:54:45

Informacja dotycząca najnowszego projektu wirtualnej asystentki firmy Samsung obeszła już cały świat. Chociaż nie została ona jeszcze oficjalnie potwierdzone, Sam zdążyła już podbić serca tysięcy osób. Co spowodowało tak duży zachwyt najnowszym projektem?

Wirtualna asystentka Samsunga

Informacje na temat nowego projektu zostały zauważone przez użytkownika Twittera, który spostrzegł buforowaną wersje usuniętej strony internetowej Lightfarm Studios, sugerującą współpracę z agencją marketingową należącą do Samsung Group. Nie wiadomo jednak, czy obrazy, które zostały udostępnione, są finalną wersją wyglądu asystentki Samsunga, czy po prostu postacią stworzoną jedynie w celach marketingowych.

Najnowszy projekt wirtualnej asystentki firmy ma przede wszystkim znacznie się wyróżnić od tych, które zostały stworzone przez firmę Apple, czy Google. Jeżeli informacje na temat Sam okażą się prawdziwe, już niedługo na rynku będziemy mogli porozmawiać z graficzną reprezentantką naszej telefonicznej pomocy. Patrząc na udostępnione grafiki, firma pracuje przede wszystkim nad mimiką i odczytywaniem gestów, a nie tylko słów przez asystentkę.

Zobacz też: Fenomen wirtualnej gwiazdy muzyki z League of Legends. Poznajcie Seraphine [FOTO].

Jak będzię wyglądać Sam?

Sam ma przede wszystkim mieć postać młodej konsultantki z salonu firmy Samsung. Swoim wyglądem przypomina postać z filmu Disneya. Opublikowane zdjęcia w sieci ukazują ją, że opracowano jej już szereg animacji, które mają odpowiednio reagować na zadane polecenie. Nie wiadomo jednak jakie dokładnie funkcje będzie ona posiadać. Wszystkie osoby zaciekawione całą sytuacją związaną z nową asystentką, będą musieli jeszcze poczekać na potwierdzenie tych przypuszczeń przez samą firmę Samsung.

BS

fot. twitter.com/MalteserRefs

Żródło: tabletowo.pl

Słowa kluczowe: Samsung Sam, nowy projekt, wirtualna asystentka, wygląd asystentki Samsunga
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Nowa wirtualna asystentka od Samsunga
Samsung Sam - nowa wirtualna asystentka

Czym wyróżnia się najnowszy projekt firmy Samsung?

Social media
Jak social media mogą rozwinąć się na przestrzeni lat?

W którą stronę pójdą media społecznościowe?

Red Bull Quiz
Jakim typem gracza jesteś? Wypełnij test!

Rozwiąż szybki quiz, sprawdź swój typ osobowości i zgarnij darmowy dwupak Red Bulla!

Polecamy
Deepfake Detection Challenge - Facebook rozpoczyna walkę z deepfake’ami

Giganci IT łączą siły by zapowiedz oszustwom i dezinformacji, szerzonej przez technologię podmiany twarzy.

YouTuBe
Jak zarabiać na YouTube: podstawowe zasady

Dowiesz się więcej na temat paru podstawowych metod monetyzacji kanału YT.

Ostatnio dodane
Nowa wirtualna asystentka od Samsunga
Samsung Sam - nowa wirtualna asystentka

Czym wyróżnia się najnowszy projekt firmy Samsung?

Social media
Jak social media mogą rozwinąć się na przestrzeni lat?

W którą stronę pójdą media społecznościowe?

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.