Sprzęt komputerowy - Technologie

Test laptopa HP Pavilion dv6000

2007-05-22 02:24:24
 Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard, która wprowadzając na rynek serię Pavilion spowodowała na nim małe zamieszanie. W Polsce znacznie wzrósł popyt na nowe laptopy HP, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Aby sprawdzić, dlaczego się tak dzieje w naszym laboratorium przetestowaliśmy HP Pavilion dv6000 (GB175EA#AKD).

Opakowanie:
Laptop dotarł do nas w kartonowym pudełku, a wraz z nim garść ulotek, instrukcja obsługi (jest język polski), zasilacz sieciowy, pilot i mała ściereczka z mikrofibry. W pudełku nie znajdziemy żadnych płytek z oprogramowaniem, zamiast tego dostaliśmy parę karteczek z obrazkiem płyty i informacjami na temat przywracania systemu.


Specyfikacja:

Procesor, system operacyjny i pamięć

Typ procesora

Technologia mobilna Intel® Centrino® Duo
• Intel® Core™ 2 Duo T5500
• 1,66 GHz , 2 MB pamięci podręcznej L 2
• Zintegrowana karta sieciowa Wireless LAN Intel® PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g

Zainstalowany system operacyjny

Oryginalny Windows Vista™ Home Premium

Standardowa pamięć

1024 MB

Maksymalna pojemność pamięci

Obsługa maksymalnie 2 GB pamięci DDR2

Architektura pamięci

(2 x 512 MB)

 

Napędy wewnętrzne

Wewnętrzny dysk twardy

120 GB

Kontroler dysku twardego

Dysk twardy SATA

Szybkość dysku twardego

5400 obr/min

Typ napędu optycznego

Dwuwarstwowa nagrywarka DVD Lightscribe Super Multi (+/-R +/-RW)

 

Właściwości systemowe

Urządzenie do obsługi kart pamięci

Zintegrowany czytnik mediów cyfrowych 5 w 1 obsługujący karty Secure Digital, MultiMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro i xD Picture

Modem

Szybki modem 56K

Interfejs sieciowy

Zintegrowany interfejs sieciowy Ethernet 10/100BT

Technologie bezprzewodowe

Zintegrowana karta sieciowa Wireless LAN Intel® PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g

Możliwość pracy bezprzewodowej

Karta sieci bezprzewodowej Bluetooth®

Zewnętrzne porty we-wy

1 port VGA; 3 porty USB 2.0; 1 port IEEE-1394; 1 złącze modemu RJ 11; 1 złącze Ethernet RJ 45; Wyjście TV S-video; Port zdalnego sterowania na podczerwień (pilot zdalnego sterowania jest opcjonalny); 2 wyjścia słuchawkowe, jedno z funkcją SPDIF Digital Audio, 1 wejście mikrofonu; Złącze dokujące

Interfejs do nagrywania wideo

Interfejs Firewire® IEEE 1394

Gniazda rozszerzeń

Gniazdo ExpressCard/54 (obsługuje również standard ExpressCard/34)

Wielkość wyświetlacza

Wyświetlacz 15,4" WXGA High Definition BrightView

Rozdzielczość wyświetlacza

1280 x 800

Karta graficzna

NVIDIA® GeForce™ Go 7400

Pamięć wideo RAM

256 MB pamięci wideo TurboCache™ ze 128 MB wydzielonej pamięci wideo

Panel sterowania

Oprogramowanie odtwarzacza multimedialnego HP QuickPlay i jego wydzielone opcje kontrolne menu oraz przyciski odtwarzania muzyki i DVD.

Kamera internetowa

Kamera internetowa HP Pavilion WebCam ze zintegrowanym mikrofonem stereo

Pilot

Pilot zdalnego sterowania do urządzeń mobilnych HP

Wewnętrzna karta dźwiękowa

Zintegrowana 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z 3D Sound Blaster Pro

Głośniki i mikrofon

Głośniki Altec Lansing®

Klawiatura

Zgodna klawiatura z 101 klawiszami

Urządzenie wskazujące

Tabliczka dotykowa z wyłącznikiem i wydzieloną strefą przesuwania pionowego, regulacja głośności, przyciski wyciszania, 2 przyciski szybkiego uruchamiania

Typ zasilacza

Zasilacz 90 W

 

Oprogramowanie

Oprogramowanie do zwiększania produktywności i obsługi finansów

Microsoft® Works 8

Oprogramowanie zainstalowane fabrycznie

Microsoft® Internet Explorer 7.0; Windows Mail; Adobe® Reader 7.0

Oprogramowanie rozrywkowe dołączane do napędu optycznego

Windows Media Player; HP Photosmart Essential, Windows Photo Gallery; DVD Play; Windows Movie Maker; Roxio MyDVD Basic; Roxio Creator Basic; QuickPlay Direct i QuickPlay for Windows

Dołączone oprogramowanie

Partycja do odtwarzania po awarii (z możliwością odrębnego odtwarzania systemu, aplikacji i sterowników); Opcjonalna zmiana położenia partycji do odtwarzania po awarii; Narzędzie do przygotowywania dysków CD/DVD do odtwarzania po awarii; Symantec™ Norton Internet Security™ 2007 (uaktualnianie automatyczne przez 60 dni); Pomoc i obsługa techniczna dla użytkowników notebooka

 

Wymiary / waga / gwarancja

Waga

2,99 kg

Waga w opakowaniu (brutto)

4,45 kg

Wymiary (szer. x głęb. x wys.)

35,70 cm (dł.) x 25,70 cm (szer.) x 2,54 cm (wys. min.) / 3,96 cm (wys. maks.)

Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)

415 x 164 x 350 mm

Gwarancja

2 lata, z transportem od i do klienta, części zamienne i robocizna

Zakres ograniczonej gwarancji i wyjątki

Możliwość przedłużenia gwarancji o rok (HP Care Pack U4819E). Więcej informacji można uzyskać u dilera HP

Cena

4748 PLNbrutto (z VAT)

 

 

Obudowa:
Obok tego laptopa nie można przejść spokojnie. Wykończenie HP Imprint nadaje mu nowoczesny i elegancki styl. Górne wieko zostało pokryte plastikiem w kolorze fortepianowej czerni z falistymi ornamentami. Niestety lustrzana powierzchnia ma swoje minusy, obudowa bardzo łatwo się brudzi i są na niej bardzo dobrze widoczne wszystkie ślady. Na szczęście producent dodaje małą ściereczkę z mikrofibry, którą możemy dokładnie wypolerować notebooka.
Pokrywa zamiast zatrzasku posiada zamek magnetyczny. W trakcie otwierania jej należy drugą ręką przytrzymać pulpit roboczy. Niestety konstrukcja zawiasów uniemożliwia nam całkowite otwarcie laptopa niczym książki, co przydaje się często podczas konferencji czy innych spotkań. Po otwarciu wieka naszym oczom ukazuje się srebrny pulpit wokół klawiatury, na którym został powtórzony falisty motyw graficzny. Plastik w tym przypadku jest mniej błyszczący, ale również łatwo się brudzi.

W górnej części obszaru roboczego pod srebrną listwą znajdują się głośniki firmy Altec Lansing, a nad matrycą umieszczono kamerkę internetową 1,3 Mpx i mikrofon.
Jeśli chodzi o jakość wykonania to stoi ona na najwyższym poziomie. Obudowa jest twarda i bardzo solidna, nie skrzypi pod naciskiem, a poszczególne elementy bardzo dobrze spasowano ze sobą.

Wracając do stylistyki, to na nią ma wpływ również kolor diod, które znajdują się w Pavilionie. Wszystkie możliwie diody świeca na niebiesko, wyjątkiem są tutaj sygnalizacje wyłączonych bezprzewodowych kart sieciowych i touchpada, które są koloru pomarańczowego. Najwięcej błękitnych światełek znajduje się na dotykowej multimedialnej listwie pomiędzy głośnikami a klawiaturą.

Po bokach umieszczono wszystkie najważniejsze porty. Z lewej strony mamy gniazdo linki zabezpieczającej, wyjście TV S-Video, VGA, port rozszerzeń, LAN, port modemu, 2x USB, IEEE-1394 (FireWire), czytnik kart pamięci. Na prawej stronie znajduje się: gniazdo zasilania, które po podłączeniu wtyczki podświetlane jest na niebiesko, USB, napęd optyczny, gniazdo ExpressCard. Z przodu znajdują się złącza audio, port podczerwieni dla pilota, przycisk włączający/wyłączający bezprzewodowe karty sieciowe, diody kontrolne. Z tyłu znajdziemy tylko otwory wentylacyjne.Niestety zabrakło coraz popularniejszego złącza DVI, ten fakt jest tym bardziej rażący, że Pavilion 6000 jest przeznaczony bardziej jako domowe centrum rozrywki. Jedną z cech, która świadczy o tym, że ten laptop bardziej preferuje stałe miejsce pobytu niż podróże, jest jego waga, aż 2,8 kg.

Sprzęt:
Klawiatura została wykonana z czarnego matowego plastiku. Zaokrąglenie jej rogów poprawia wygląd urządzenia, a nie odbija się negatywnie na funkcjonalności.
Układ jest typowy dla laptopów, grupa klawiszy Home, End, Delete itd. znajduje się w ostatnim rzędzie z prawej strony, klawisz Delete jest umieszczony w górnym rogu, przez co dostęp do niego jest trochę niewygodny. Rozmiar poszczególnych klawiszy jest optymalny, spacja nie jest za długa ani za krótka, klawisz backspace jest w rozmiarze XL. Niektórym może przeszkadzać tylko jedno wierszowy przycisk Enter. Do zalet można zaliczyć umieszczenie niebieskich kontrolek aktywności przycisków Caps Lock i Num Lock bezpośrednio przy nich.
Klawisze są miękkie i charakteryzują się krótkim skokiem. W każdym razie praca na niej jest wygodna i przyjemna. Elementem do którego można się przyczepić w klawiaturze to spore szpary pomiędzy klawiszami, a zwłaszcza pomiędzy przyciskami funkcyjnymi.

Oprócz standardowej klawiatury w laptopie umieszczono dodatkowe klawisze. Klawiaturę multimedialną wykonano z dotykowego panelu. Każda opcja jest podświetlana na niebiesko, a wybranie którejś z nich sygnalizowane jest popiskiwaniem, które można wyłączyć w biosie (opcja button sound). Skróty na niej są standardowe, play, stop, do przodu, do tyłu, mute, regulacja głośności, uruchomienie multimedialnej aplikacji HP QuickPlay. Dodatek ten jest bardzo funkcjonalny a zarazem defektowy. Wadą klawiatury multimedialnej jest brak opcji jej blokady, przez co często przez przypadek można uruchomić, którąś z funkcji.


Kolejnym elementem, który służy do kontroli HP Pavilion 6000 jest touchpad. Wraz z klawiszami został on wykonany ze srebrnego śliskiego materiału, a całość została otoczona czarną ramką w obrębie, której znajduje się przycisk aktywacji touchpada i kontrolka sygnalizująca jego stan (niebieska włączony, pomarańczowa wyłączony). Touchpad został wyposażony w scroll, ale tylko pionowy. Używanie go jest bardzo przyjemne i wygodne, ale minusem może być duży i miękki skok przycisków.
HP poszło w ślady konkurencji i wyposażyło Paviliona 6000 w głośniki znanej firmy Altec Lansing. Jak na takie urządzenie dźwięk jest bardzo dobry, jedynie przy maksymalnej mocy wyczuwalne jest zniekształcenie.
Do zestawu został dołączony niewielki pilot, dzięki któremu możemy wygodnie sterować notebookiem. Kontroler ma grubość zaledwie paru milimetrów i posiada podstawowe przyciski do obsługi multimediów (regulacja głosu, play, stop itp.), funkcyjne, uruchamiające Media Center, Quick Play, oraz przycisk wyłączający komputer.
Matryca:
Laptop został wyposażony w panoramiczny wyświetlacz 15,4" WXGA (1280 px x 800 px) High Definition BrightView. Matryca jest typu glare, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny a kolory soczyste, dlatego doskonale nadaje się do gier i filmów. Niestety błyszcząca powierzchnia wyświetlacza LCD ma swój minus i to dość poważny jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Otóż w jasnych pomieszczeniach, tudzież na dworze w czasie słonecznej pogody, pojawia się problem z rozpoznaniem co jest aktualnie wyświetlane.
Kąty widzenia w poziomie są bardzo duże, nawet patrząc całkiem z boku jakość obrazu nie odbiega znacznie od oryginału, jednakże to ma miejsce gdy wyświetlamy jasny obraz. W momencie wyświetlania ciemnych kolorów, co ma często miejsce podczas filmów i gier, przy nie dużym odchyleniu ciemne barwy ulegają znacznym rozjaśnieniom. Jeśli chodzi o kąty pionowe to są one bardzo małe, wystarczy spojrzeć na matrycę nieco z góry i widoczne jest znaczne rozjaśnienie kolorów.

Plusem matrycy jest równomierne jej podświetlenie, co widać już na pierwszy rzut oka.

Hałas:
Pavilion 6000 nie jest głośny, co prawda wentylator chłodzący pracuje bezprzerwy i jest wyczuwalny, ale dźwięk jaki wydaje jest nie słyszalny, nawet jak wiatrak wejdzie na wyższe obroty.

Czasami gdy się zbliży ucho do laptopa można usłyszeć metaliczne popiskiwanie, na szczęście w trakcie normalnej pracy pozostaje to praktycznie nie zauważalne.

Laptop posiada nagrywarkę DVD i bardzo mnie zaskoczył fakt, że w trakcie jej pracy nic nie słychać.
Temperatura:
System wentylacji nie jest zbytnio rozbudowany, przez co urządzenie się grzeje, zwłaszcza jest to wyczuwalne gdy trzymamy go na kolanach. Również wyczuwalny jest wzrost temperatury w okolicach touchpada i z lewej strony pod klawiaturą. Nie zauważyłem żeby wentylator w tej sytuacji reagował zwiększeniem obrotów, ale na szczęście nie wpływa to negatywnie na stabilność pracy maszyny i wygodę użytkowania.
Oprogramowanie:
W pudełku z laptopem nie znajdziemy żadnej płyty z oprogramowaniem, tylko ulotki z informacjami na ten temat. Dysk został podzielony na dwie partycje, systemową o pojemności 106 GB i partycję o pojemności 5,6 GB, która jest dyskiem naprawczym systemu Windows. Dzięki dyskowi naprawczemu można odtworzyć system w kilka minut, wraz z dołączonym oprogramowaniem i sterownikami lub nagrać płytę CD/DVD, która będzie odpowiednikiem tej partycji. Wraz z laptopem dostajemy system operacyjny Windows Vista Home Premium, a wśród oprogramowania znajduje się pakiet biurowy MS Works 8.0, Symantec™ Norton Internet Security™ 2007 (uaktualnianie automatyczne przez 60 dni), oraz pakiet aplikacji multimedialnych (między innymi Windows Media Player, HP Photosmart Essential, Windows Photo Gallery, DVD Play, Roxio MyDVD Basic, Roxio Creator Basic, QuickPlay Direct i QuickPlay for Windows)

Akumulator:
Niestety Pavilion 6000 nie jest dobrym przykładem urządzenia mobilnego. Akumulator, w który został wyposażony, nie zapewnia długiej pracy. Przy włączonych kartach bezprzewodowych, maksymalnej jasności i braku obciążenia, urządzenie pracowało na akumulatorze około 2 godziny.

Wydajność:
Wydajność laptopa do zastosowań biurowych jest więcej niż zadawalająca, procesor Intel Core 2 Duo T5500 sprawuje się w tym przypadku bez zastrzeżeń.

Pavilion 6000 został wyposażony w układ graficzny firmy Nvidia, GeForce 7400 GO, który dysponuje 256 MB pamięci wideo. GPU nie należy do najwydajniejszych, ale jest to lepsze rozwiązanie niż zintegrowane układy, tak więc niektóre nowsze gry powinny bez problemu się uruchomić, ale z obniżoną jakością grafiki. Ci co chcą się cieszyć najnowszymi tytułami gier i wszystkimi efektami graficznymi niech lepiej zainwestują w komputer stacjonarny.


Wyniki testów:

3DMark2001SE: 7512

 • 1280x800, 32 bit
 • AA: brak

3DMark2003: 3361

 • 1024x768, 32 bit
 • AA: brak

3DMark2006: 755

 • 1280x800, 32 bit
 • AA: brak

AquaMark3:
    1024x768, 32 bit
    AA: brak

 • AvgFPS: 29.924770
 • MinFPS: 6.661093
 • MaxFPS: 75.936882
 • AquamarkScoreRender: 4161
 • AquamarkScoreSimulation: 5331
 • AquamarkScore: 29924


F.E.A.R.:

 • CPU MAX/GPU MAX:
  • Min: 2 FPS;
  • Średnia: 4 FPS;
  • Max: 8 FPS;
 • CPU Średnie/GPU Średnie:
  • Min: 13 FPS;
  • Średnia: 21 FPS;
  • Max: 46 FPS;
 • CPU MIN/GPU MIN:
  • Min: 65 FPS;
  • Średnia: 147 FPS;
  • Max: 289 FPS;Program testujący w Windows Vista:

PCMark2005: 3331;

SiSoftware Sandra:

 • CPU Arithmetic:
  • Dhrystone ALU: 15509 MiPS
  • Whetstone iSSE3: 10625 MFLOPS
 • Memory Bandwidtch :
  • Int: 3633 MB/s
  • Float: 3662 MB/s
 • CPU Multi-Media :
  • Int: 91346 it/s
  • Float: 49819 it/s

Podsumowanie:

HP Pavilion 6000 rzuca na kolana stylistyką. Czarne błyszczące wieko, srebrne wnętrze i to wszystko opatrzone delikatnymi motywami graficznymi. Kolejnymi elementami zasługującymi na pochwałę to jakość wykonania, solidna obudowa, która powinna przetrwać lata, oraz dobre elementy takie jak na przykład klawiatura.
Ale nie ma róży bez kolców i wady też są. Laptop widać, że jest bardziej przeznaczony jako domowe centrum rozrywki niż mobilny komputer. Mało wytrzymały akumulator wymaga częstego ładowania, do tego nie najmniejsza masa nie dodaje wygody w podróżowaniu z urządzeniem w torbie na ramieniu. Co prawda matryca jest równomiernie podświetlona, ale wąskie kąty w pionie i szklana powierzchnia ograniczają możliwości używania laptopa. Należy również nie zapomnieć o braku złącza DVI.
HP Pavilion 6000 mimo kilku wad jest wart polecenia. Co prawda nieraz konkurencja za takie same pieniądze oferuje sprzęt wydajniejszy, ale nie zawsze mocniejsze urządzenie za te same pieniądze jest lepsze.

 

Wady: Zalety:
 • Małe kąty widzenia w pionie
 • Nagrzewanie się
 • Krótka praca na akumulatorze
 • Łatwo brudząca się powierzchnia
 • Design
 • Solidna konstrukcja
 • Jakość wykonania
 • Cichy
 • Dobre głośnikiHP Pavilion dv 6000 przyznaję ocenę:


Sprzęt do testów dostarczyła firma

Marcin Kądziela
(marcin.kadziela@dlastudenta.pl)

Słowa kluczowe: Test recenzja HP Pavilion dv6000
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • Potrzebujesz pilnych pieniędzy? [0]
  pamelarosaflores
  2018-10-25 21:01:52
  Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
 • dogorywa [0]
  hapek
  2015-06-24 14:00:24
  tez do dzisiaj go używałem :) Na zimę idealny i polecam :)
 • HPpavilion dv6000 [0]
  LK
  2015-05-11 21:11:50
  Mam go ok. 10 lat hula super moi znajomi zmieniali już ze dwa razy sprzęt a moje cudo hula po 7 latach zączoł się nagrzewać na filmach ale hula cały czas. był drogi ale najlepszy sprzęt.
 • HP Pavilion dv6-6002ev [0]
  aandriusza
  2014-07-18 21:43:56
  Witam forumowiczów. potwierdzam opinie innych użytkowników hp. strasznie się grzeje. już na samym początku zaczęły się problemy. po miesiącu padła płyta główna. na szczęście na gwarancji. mam go już dwa lata. strasznie się grzeje. szczególnie na grach. jajka można smażyć. musiałem dokupić podkładkę chłodzącą, ale nic nie daje. kupiłem też zewnętrzną klawiaturę, bo w miejscu gdzie się lewa dłoń styka z obudową strasznie grzeje. wydaje mi się, że wiatraki stoją. jak się człowiek do żaluzji przytuli to czuć lekką bryzę. a powinny pracować na pełnych obrotach, żeby to pudło schłodzić. może to błąd w software. a może polityka postarzania sprzętu (ma chodzić przez okres gwarancji a potem ma klient kupić nowy. interes się kręci). nie wiem. niby dobra firma a taki bublel. bo inaczej tego nazwać nie można. padła też całkiem bateria. porażka. mam też dwuletniego samsunga rf711 i chodzi jak pszczółka. a znajomi doradzali: "nie kupuj szajsunga, zaraz się schrzani". ku przestrodze, bo takie teraz czasy. kiedyś sprzęt chodził dziesięć lat albo dłużej, dzisiaj do końca gwarancji. taki mamy postęp technologiczny. ku przestrodze. pozdrawiam. aandriusza
 • kupa kasy [0]
  Isness
  2014-07-06 13:59:12
  Dawno temu zakupiłem ten model za gotówkę,młody synek w bluzie z kapturem wyciągnął plik ponad 4000zł i powiedział chce ten model...dorzucono mi jeszcze mysz logiteka za 180zł,to były czasy dobrobytu....do dziś mam tego laptopa i nic się nie popsuło,rozręcany był 2x na wiór by przeczyścić radiatory i nałożyć nową pastę.Śmiga rewelacyjnie.
 • HP Pomoc [0]
  Robert
  2014-06-05 12:19:04
  Laptop z HP jest niezły tylko jak kończy się gwarancja to zaczynająsię problemy np: trzeba wykonać kopię recovery podobno jest to napisane w instrukcji ja niewiem gdzie najlepiej zakupić za 200 zł lub wyżej. Wiem z własnego doświadczenia, chciałem postawić system z ustawień fabrycznych nie mogę bo RECOVERY nie działają: powinienem mieć antywirusa polecanego przez HP. Tylko mam pytanie gdzie jest to napisane w umowie kupna?
 • Super Komp [0]
  AAAA
  2014-04-14 23:38:58
  Mam go dosc ladnych pare lat kupilem go nie wiem nawet ile temu ale kosztowal 4000 w sklepie to jakos na poczatku jak wchodzil chyba xDD.Sprawuje sie bez problemu czasem wifi sie rozlacza trzeba kompa zresetowac tak chodzi az milo kiedys katowalem pesa 2009 na nim przez neta hukal az milo podlaczony do TV pprzez hdmi po takiej katordze dziala nadal czasem w grach sie zalaguje ale nie ma sie co dziwic tyle co przeszlo gier przez niego i dodatkowo online to sie nie dziwie.Teraz juz nie sluzy do grania a normalnie do korzystania choc zdazy sie odpalic gre i dziala normalnie polecam ten komputerek.net tez hula nie laguje wczytuje szybko strony naprawde fajny komputer.
 • Nie polecam [0]
  Hanna
  2014-01-18 22:17:31
  Nie polecam ,mam 2 lata ,grzeje się strasznie nie pomaga podkładka chłodząca ,nie można żadnej gry,bo myślę ,że się zapali ,nigdy bym nie kupiła już hp. Mam trudności z literkami ż,ś ,ć ,mimo ,że przytrzymam klafisz alt gr ,nie chce mi wybić,stoi i tylko włączony i się grzeje
 • Po wyrzuceniu Visty [0]
  polonos
  2013-12-26 13:20:06
  Padał mi 2 razy, aż pozbyłem się Visty. Na 7 - demce hula już 4 lata bez zarzutu'
 • Opinia użytkownika [0]
  Kaszka
  2013-08-16 17:55:41
  Mam od paru lat jakoś działa ,ale jest to smutna egzystencja. W trakcie gwarancji padł CD rom . Tuż po jej zakończeniu to samo ,został na stałe wyjęty. Po okresie gwarancyjnym ok. miesiąca poszła karta dźwiękowa, częściowo touch pad ,wiatrak ledwo co zipie i parę drobniejszych rzeczy również uległo uszkodzeniu. Zasilacze regularnie psują się co pół roku od stacjonarnego użytku . Notebook użytkowany praktycznie codziennie ok 8-10 h. Trzymał parametry tylko na początku ,ale podczas tego okresu nie mogłam mu nic zarzucić . Podobne usterki pojawiły się u moich dwóch kuzynek w tym samym modelu. Ogólnie nie polecam za tę cenę znajdzie się coś trwalszego .
 • bardzo dobry [0]
  Kasia
  2013-03-25 14:08:13
  Mam tego laptopa od ponad roku, wcześniej był u znajomych z 2-3 lata i działa bez problemu. Laptopy trzeba trzymac na twardym podłożu, najlepiej na biurku a nie na łóżku wtedy wiadomo , że się przegrzeje.
 • mam ten laptop od kwietnia 2008 i jest super [0]
  franz86
  2013-01-09 19:04:18
  Póki co sprawuje się świetnie. Tym co mówią, że im grzeję to radzę przeczyścić wentylator, ja co jakiś czas przystawiam rurę do odkurzacza, potem wyciągam spinaczem do papieru watę powstałą od kurz i od razu działa cichutko. Jedyne do mi padło to: niebieska kontrolka nad touchpadem, ale ona do niczego nie służy, jeden USB słabo łączy, trzeba lekko go naciągnąć w jedną stronę i hula, winna to styków, ale nie chce go rozkręcać i grzebać w nim a to już potrafią po moich zabawach w majstrowicza :) Jeśli ktoś by chciał jednak go rozebrać to radzę ściągnąć sobie z neta instrukcję serwisową do tego modelu bo jest on specyficznie złożony, moje majsterkowanie o mało nie skończyło się rozerwaniem obudowy a ta jest bardzo wytrzymała. Do wad można zaliczyć mała ilość portów USB, tylko 3, umieszczone na dole wejścia na słuchawki i na mikrofon, chociaż w niektórych sytuacjach to może być i wadą i zaletą, brak możliwości regulowania konta nachylenia kamerki, ale to już pierdoła. Przyciski dotykowe nad klawiaturą są bardzo czułe, nawet jak komputer jest wyłączony dotknięcie przycisku powoduje włączenie całego komputera, ja tak go włączam bo przycisk POWER jest mało wygodny do tego i się ściera po pewnym czasie od paznokci przez co może brzydko potem wyglądać :) Przycisk POWER jest w kształcie wąskiego paseczka, dlatego niemal trzeba go włączać paznokciem.
 • 5 lat bez awari [0]
  zaba
  2012-12-11 14:31:44
  Mam go juz 5 lat bez jakiejkolwiek awari. Wymienilem tylko baterie po 3 latach i dodalem ram-u 3gb. Wymieniam go po 5 latach dobrej pracy bez narzekania na sprzet(wymieniam poniewaz potrzebuje mocniejszego sprzetu :P)
 • Re: kontrolka led od caps lock [0]
  Odpowiedź na: kontrolka led od caps lock
  kasia
  2012-06-12 21:42:35
  u mnie to samo
 • kamerka iternetowa [0]
  Odpowiedź na: problem
  Jarek
  2012-05-26 18:39:56
  Witam mam problem z kamerkom przy laptopie hp pavilion dv6000 przy WISCIE dzała a przy XP nie pobrałem sterowniki (hp pavilion webcam sp33544.exe) (hp 1.3 megapixsel drvers sp35414exe)i nie dzałają prasze o pomoc
 • dv6820ea [0]
  Piter
  2012-05-01 08:33:27
  Mam paviliona dv6820ea (zakupiony w Anglii). Po 3 latach użytkowania pojawił się problem w postaci niewykrywania napędu DVD. Jeszcze nie dałem do djagnozy ale z tego co wiem to też może być wada układu nvidii produkowanych przed 2009 (mostek połódniowy). Prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Zobaczymy. Do tej pory poleciłbym mój model laptopa. Ale jeśli on też posiada wadę fabryczną to faktycznie nie warty. Po prostu produkt jednorazowy. Szybko się psuje i trzeba wyrzucić. Chyba wrócę do stacjonarnego kompa.
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  tom
  2012-03-23 21:52:51
  sprawdz sterowniki od tego zacznij
 • Re: HP DV6000 - totalna klapa [0]
  Odpowiedź na: HP DV6000 - totalna klapa
  Anonim
  2012-03-12 15:58:42
  Popieram, popsuło się to i sprawdzałem w Internecie to nie tylko mi, ale innym też. :/
 • Nigdy więcej HP [0]
  Zibi
  2012-02-26 13:01:46
  Przed upływem gwarancji napęd nie czytał większości płyt ,lapek trafił do serwisu, wymieniono tylko napęd,w kilka dni po upływie gwarancji padła grafika. Gdy lapek był w naprawie było wiadoma że zamontowano wadliwe GPU ,lecz HP to zignorowało 2,5 tys PLN poszło się wietrzyć. od sprzedawcy dowiedziałem się że wszystkie jakie sprzedał w tym czasie z grafiką NVidi padły. Nieliczni mieli szczęście i awaria była jeszcze na gwarancji. Zatem ocena jest chyba sponsorowana. Laptop to sprzęt na 5:6 lat a nie na 2 i1/12 roku. Renoma to jakiś żart Laptopy HP są najbardziej awaryjne. Poprosiłem HP i NVidię o podanie numerów sprzętu z wadliwymi częściami obie firmy uchylają się od odpowiedzi.Gdybym wiedział że częste samoistne restarty to wina grafiki a nie pojechanej Visty to po wymianie grafiki padły by inne elementy. Żaden nie przetrwał bez poważnej naprawy Trzech lat. Moja ocena to 0 nawet na części nie można go sprzedać bo nie warto ich naprawiać.LAPTOP Krótkotrwały,przypadek cz zamierzone działanie?
 • Re: kontrolka led od caps lock [0]
  Odpowiedź na: kontrolka led od caps lock
  Kami
  2012-02-05 22:33:00
  Heh, właśnie pojawił się u mnie ten sam problem. Ni z tego ni z owego przestał mi led od caps działać
 • problem [2]
  elawiniarska
  2012-02-04 21:01:14
  nie dziala mi w tym laptopie kamerka wbudowana co mam zrobic?
 • Ocena mocno zawyżona!!! [0]
  Natalia
  2012-01-30 11:12:50
  Za to masakryczne przegrzewanie się powinna zostać obniżona do 6,5. W ciągu 3 lat użytkowania miał 2 poważne awarie, 1-wysiadło chłodzenie i karta graficzna, 2-łaskawie wysiadło samo chłodzenie. Niech zostaną przy produkcji drukarek :]
 • HP DV6000 - totalna klapa [1]
  użytkownik
  2012-01-23 11:11:55
  Laptop działał świetnie przez dwa lata... lecz po skończeniu się gwarancji jak na złość zaczęła padać grafika (wtedy też dowiedziałem się że to wada fabryczna tych modeli)... po czasie padła całkiem - obleciałem wszystkie serwisy dookoła i albo na samo moje powiedzienie "dv6000" w ogóle nie chciano się podjąć naprawy a jak już chciano to z kosztami ok 800zł i bez gwarancji że długo pochodzi - 3 tys zł wyrzucone w błoto... nie polecam, bo możecie zostać bez komputera.
 • hp godny polecenia [0]
  pab2311
  2012-01-16 23:22:46
  Witam. Użytkuje ten model ponad 5 lat i nigdy nie sprawił mi problemu. Można się czepiać że się nagrzewa jak "patelnia" czy też sprawność baterii jest niska-trudno ale każdy model ma swoje wady i zalety. Grafika i dźwięk są atutami a do tego solidna, dobrej jakości obudowa wiele przetrwała. Wszystkim użytkownikom radzę przynajmniej 2 razy w roku przedmuchać /do tego najlepiej sprawdza się odkurzacz na pełnej mocy z końcówką szczotki/ wentylator i wyloty chłodzenia- oczywiście przy wyłączonym sprzęcie. Na pewno dzięki temu zwiększycie żywotność płyty głównej oraz kart.Pozdrawiam
 • kontrolka led od caps lock [2]
  SORO
  2012-01-15 08:27:50
  proszę o pomoc. dlaczego nie zapala się led od caps lock .
 • masakra [0]
  niezadowolony
  2011-12-27 20:40:39
  kupiłem 6405 po 3-ech latach padła grafika (podobno wada fabryczna do której w Polsce hp się nie przyznaje )koszt naprawy to jakieś 650 zł.Jeśli możecie to omijać to dziadostwo szerokim łukiem
 • hp super laptopy [0]
  PIOTREK
  2011-12-03 18:22:19
  mam hp dv6358se w specjalnej edycji (koloru biały), bardzo zblizony do tego z artykułu tylko że są inne parametry, użytkuje go już ponad 4 lata, jak na razie nic sie nie stało. Co do nagrzewania sie - niestety jest to wyczuwalne podczas gier, fakt że trzeba czyścic z kurzu wentylator co kilka miesięcy i jest lepiej. Według mnie szczał w dziesiątkę z dizajnem, Gdybym mial kupować nowego laptopa kupił bym jeszcze raz HP!!!
 • Re: Re: HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Re: HP Pavilion dv 6000
  massa
  2011-12-02 10:11:16
  jak dla mnie to nie umisz pisać po opolskiemu a to pikanie to jest uszkodzona grafika. najtaniej zrobią ci to w płocku poniżej 240pln
 • the best [0]
  gimnazjum
  2011-11-28 16:01:20
  mam dv6000 od 6 lat i nic z nim sie nie dzieje jednak bardzo sie grzeje czasami sie boje ze spalę go teraz dokupuje acer eeepc 1215B co o nim powiecie
 • Re: HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: HP Pavilion dv 6000
  michalek
  2011-11-17 09:09:33
  miałem taki sam problem odkleiła się karta graficzna to jest problem tych kompów naprawili mi go w poznaniu za 250 zł.+ koszt przesyłki kurierem tam i powrót 50 zł narazie działa
 • Re: Nieźle. [0]
  Odpowiedź na: Nieźle.
  Xylax
  2011-11-05 21:08:29
  uh, od 5* lat w użytku, heh, palec się przesunął :D
 • Nieźle. [1]
  Xylax
  2011-11-05 21:07:11
  Mam tego laptopa od ponad 5 lat. dv6000. Wlaśnie z niego piszę :) od 6 lat jest w użytku nonstop. Upgrade miał pamięci do 2GB RAM i nigdy z nim nic się nie psuło, poza wymianą jednego klawisza :D Teraz, po 6 latach, niestety bateria już nie wyrabia. Ma 6% pracującej pojemności i może być podłączony do gniazdka i tylko wtedy pracuje, ale... pracuje bez zarzutu. Nie przegrzewa się, nie zawiesza. Dbam o niego, nigdy nie miał resetu systemu i jest genialnym laptopem. Myślę, że dam baterii umrzeć z czasem, nie będę inwestować 200zł w nową, pora się chyba z tym pogodzić, ale naprawdę to jest niezastąpiony sprzęt.
 • Re: jak włączyć małpę [0]
  Odpowiedź na: jak włączyć małpę
  patryk
  2011-10-23 16:22:35
  Mam problem z małpą w laptopie hp pavilion dv6000. Znajomi mówią, że trzeba kliknąć shift i 2. Próbowałem. Żadnych efektów. Małpa na moim laptopie znajduje się na przycisku z cudzysłowiem '"'. Proszę o pomoc.
 • HP to shit, bo ma słabe chłodzenie [0]
  Loki
  2011-10-17 10:49:14
  HP to shit, bo ma słabe chłodzenie, jak zobaczyłem chłodzenie Asusa to mi szczena opadła.
 • SYF jakich mało! [0]
  onufry
  2011-10-15 16:17:43
  Jest to mój pierwszy i ostatni laptop z HP, po 3 latach użytkowania praktycznie nic w nim nie działa prawidłowo, zawiesza się, muli tak że nawet mikrofalówka go wyprzeda z ładowaniem windowsa, a klapka się otwiera jak stare drzwi od stodoły! ocena 0/10
 • Re: HP Pavilion dv 6000 [1]
  Odpowiedź na: HP Pavilion dv 6000
  SUPINSKI GRZEGORZ
  2011-10-08 13:12:50
  PROSZE MI POMUC WLACZAM JEGO ,PALA SIE WSZYSTKIE LAMPKI,A EKRAN JEST CIEMNY,I PRZY ODPALANIU SLYCHAC PIKANIE,,I JESZCZE COS ,TAGIEGO JEST ZE ,PRACUJE ,ZE 2WA TYGODNIE I POTEM NIE,DZIEKUJE I PROSZE MI POMUC
 • Polecam [0]
  Rafał
  2011-09-16 17:57:10
  Jestem drugim właścicielem DV6670ew fajny, zadbany, jedynie lekko wytarta klawiatura (ale to jednak 3 lata używania), bateria padła już całkiem, ale nowa ORyginał 50zł (co trzyma 2h), Fajny, POLECAM, ale trzeba czyścić i bardzo dbać o niego i podstawa, trzeba od razu wymienić wszystkie pasty termoprzewodzące, aby dla pewności się nie przegrzał :) POLECAM
 • hp pavilion dv6000 [0]
  mauzer
  2011-09-08 16:27:53
  Biorąc pod uwagę całokształt laptop godny polecenia ale zdecydowanie kilka lat wstecz. Mam go od 4 lat. spisywał się naprawdę dobrze. bezawaryjny. Do momentu. Od ok poł roku notorycznie się zawiesza. regularnie co pół roku jest robiony format.Jedyna wadą jaka jest w tym laptopie to RAM. Mogli się postarać o większą jego zasobność. więc po 4 latach użytkowania czas najwyższy chyba oddać go na zasłużoną emeryturę. P.S. Firma HP ma dobre laptopy pod względem obudowy i wytrzymałości ale nie pod względem zawartości.
 • HP Pavilion dv 6000 [2]
  Jasio
  2011-08-20 17:51:20
  Witam Mam pytanie mam laptopa HP Pavilion dv 6000 po włączeniu wszystkie lampki się palą tylko nic nie wyświetla na ekranie co może być przyczyną proszę o pomoc
 • Re: Nie kupie już HP... [0]
  Odpowiedź na: Nie kupie już HP...
  sdfg
  2011-08-12 01:46:07
  trzeba nie mieć mózgu by trzymać laptopa na kolanach i dziwić się, że się grzeje.
 • naprawa [0]
  taj
  2011-07-14 10:09:01
  jeśli wiatrak chodzi i kontrolki się świecom to przyczynom jest albo ekran albo płyta główna. ten laptop jest super mam go od 3 lat i nic się nie zepsuło.
 • jak włączyć małpę [1]
  baca
  2011-07-04 21:21:44
  jak włączyć małpę w laptopie HP pavilion dv7
 • Re: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000
  Serwislap.pl
  2011-06-11 11:28:47
  jeśli chodzi o usterki układów BGA Grafiki w tych laptopach to bardzo powszechna usterka. Naprawiam takie laptopy posiadam profesjonalny sprzęt do reballingu. Tel : 788603618 Pozdrawiam
 • Re: Nie kupie już HP... [0]
  Odpowiedź na: Nie kupie już HP...
  Ołłł jea
  2011-05-20 02:01:55
  Jea jea!
 • Dobry lapek :) [0]
  Morfina
  2011-05-18 19:57:54
  Mija 4 rok jak mam tego laptopa i szybko go nie oddam. Jedyne co nawaliło to nagrywarka cd/dvd (odczytywanie płyt wciąż działa), a i to dopiero po 3(!) upadku z biurka (niestety koty przez pewien czas nie rozumiały, że kabel od słuchawek nie służy do zabawy). Poza tym komputer jest świetny zarówno do pracy jak i zabawy (częśc gier, nawet tych nowszych, chodzi płynnie nawet na najwyższych detalach). Jedyne, co ostatnio zaczęło mi przeszkadzać to niewielka ilość RAMu. Ale i tak - laptop jest wspaniały i szybko go nie zamienię! :)
 • zdecydowanie odradzam !!!! [0]
  Ori
  2011-04-30 08:34:06
  zdecydowanie odradzam zakupu tego produktu a raczej pseudo produktu, opis ładnie brzmi w reklamie a w rzeczywistości tandeta, obudowa bardzo delikatna, szybko ścierające się srebrne pokrycie, klawisze jak w laptopie dla dzieci chodzą jakby miały wypaść,szybko przegrzewający się procesor,problemy z oprogramowaniem, czytnik płyt DVD padł w pierwszej kolejności,kamera chodzi jak chce, włącza się i wyłącza wedle własnego uznania, wyłącza się sam w dowolnej chwili i głośno chodzi a ma dopiero drugi rok a już kilka razy był w naprawie, jednym słowem tandeta w wydaniu chińskim.
 • Re: Nie kupie już HP... [0]
  Odpowiedź na: Nie kupie już HP...
  kachna
  2011-04-29 11:39:01
  dokładnie!
 • Nie kupie już HP... [3]
  olo
  2011-04-23 01:33:10
  Po 1,5 roku normalnego użytkowania komputer trafił do serwisu bo się przegrzewał i wyłączał awaryjnie. Wymienili cooler, jakiś czujnik, wyczyścili, wgrali nowy bios i coś tam jeszcze... Niestety po jakimś czasie problem powrócił a gwarancja się skończyła. Świetnie wygląda ale słaba bateria i marniutki system chłodzenia tak mnie zraziły do HP, że powiedziałem - NIGDY WIĘCEJ! ( przesadą jest poparzyć się trzymając go na kolanach przy oglądaniu filmu) Życzę więcej szczęścia z tymi modelami. Pozdrawiam
 • zdecydowanie nie [5]
  dmnk
  2011-04-17 16:55:19
  mam tego laptopa od ponad 2,5 roku. niestety gwarancja obejmowała tylko 2 lata. w serwisie był dwa razy. właśnie popsuł się procesor. komputer w tym stanie warty jest ok 400 zł, koszt procesora i jego wymiany to ok 500 zł. sprzęt wybitnie wadliwy. poza świetnym wygładem nie ma nic, co powinno być w cenie prawie 4tys, kiedy go kupowałam.
 • Re: Totalny szajs to niektorzy maja w głowie [0]
  Odpowiedź na: Totalny szajs to niektorzy maja w głowie
  Daktyl
  2011-04-12 15:15:54
  lol ja 2 minuty szukalem stery i mam xD
 • Do:Problem [5]
  fajny sprzet
  2011-04-11 13:58:06
  To jest od grania serio. moja siora ma ja go mialem przedtem i to bylo o grania gralem okolo 8-10h zgasil sie monitor i byly kolorowe paski zrobilem nowy start i wina byla graficzna karta to bedzie kosztowac 400zl drogo ale wiesz szkoda kompa kup kup.
 • Re: GRZEJE SIE [0]
  Odpowiedź na: GRZEJE SIE
  pasio
  2011-04-10 19:56:18
  Witaj. Jak nie masz przepływu powietrza to najlepiej połóż sobie lapka na zakrętkach od butelki albo kup podkładkę wentylacyjną za 30 zł ja kupiłem i nie żałuję .Pozdrawiam ;)
 • Re: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000
  misiaczek
  2011-04-10 19:51:38
  Witam . Miałem podobny problem z hp pavilion dv 6 tyle ze mi po 8 miesiącach oddałem go na gwarancji i nie dość ze musiałem czekać 1 miesiąc to jeszcze był do wymiany wentylator ;/ Dlaczego się tak robi z większością hp ?. Dlatego ze umieścili procesor za blisko karty graficznej i wentylator nie nadązał chłodzić . Jednak polecam kupić podstawkę wentylacyjną najtańsza około 20-40 zł lub można kupić elektryczną troche droższą ale bardziej chłodzącą ;p oczywiście rozwiązanie kolejne to po gwarancji odkręcić pod spodem obudowę;) ale tego nie polecam ;p najlepiej zawieśc do jakiegoś informatyka lub dziecko neo . pozdrawiam serdecznie.
 • Re: Nie kupowac go radze wam [0]
  Odpowiedź na: Nie kupowac go radze wam
  misiaczek
  2011-04-10 19:38:39
  Witam . Mam laptopa hp pavilion dv6 już ponad rok czasu , zakupiłem go 02.01.2010 r wszystko było fajnie do czasu kiedy się zaczoł grzać. Niestety po około 8 miesiącach musiałem go zawieść do serwisu , jak się okazało do wymiany była karta graficzna i wentylator . Na szczęście to jest wada fabryczna ponieważ firma hp zaprojektowała tak laptopa ze umieścili kartę graficzną za blisko procesora i z tego powodu wentylator nie nadąża chłodzić wszystkich części .Firma się przyznała do błędu dopiero 6 miesięcy puzniej . Po tym jak otrzymałem laptopa (po 1 miesiącu ) kupiłem podkładkę wentylacyjną cena około 40 zł jeżeli kogoś nie stać niech sobie podłoży na zakrętkach od butelki ;) . teraz chodzi po 12 h i jest letni . co jeszcze mogę dodać mogła by bateria lepiej trzymać mój kumpel ma laptopa samsung i jemu trzyma 3h a natomiast mi 1,5 h , natomiast na pewno jego plusem jest dużo wejść USB 2.0 (4) wejście HDMI , eSASIA , czytnik kart pamięci SD,MS/Pro,MMC,XD . ciekawostką było u mnie zabespieczenie laptopa czytnikiem lini papilarnych (odcisk palca). Uważam ze firma hp jest dobrą firmą ale ta wada go ośmiesza i przez to powinna być trochę tańsza ale jazdy producent podaje swoją cene . Pozdrawiam wszystkich użytkowników laptopów hp ;).
 • Re: Nie kupowac go radze wam [0]
  Odpowiedź na: Nie kupowac go radze wam
  misiaczek
  2011-04-10 19:38:39
  Witam . Mam laptopa hp pavilion dv6 już ponad rok czasu , zakupiłem go 02.01.2010 r wszystko było fajnie do czasu kiedy się zaczoł grzać. Niestety po około 8 miesiącach musiałem go zawieść do serwisu , jak się okazało do wymiany była karta graficzna i wentylator . Na szczęście to jest wada fabryczna ponieważ firma hp zaprojektowała tak laptopa ze umieścili kartę graficzną za blisko procesora i z tego powodu wentylator nie nadąża chłodzić wszystkich części .Firma się przyznała do błędu dopiero 6 miesięcy puzniej . Po tym jak otrzymałem laptopa (po 1 miesiącu ) kupiłem podkładkę wentylacyjną cena około 40 zł jeżeli kogoś nie stać niech sobie podłoży na zakrętkach od butelki ;) . teraz chodzi po 12 h i jest letni . co jeszcze mogę dodać mogła by bateria lepiej trzymać mój kumpel ma laptopa samsung i jemu trzyma 3h a natomiast mi 1,5 h , natomiast na pewno jego plusem jest dużo wejść USB 2.0 (4) wejście HDMI , eSASIA , czytnik kart pamięci SD,MS/Pro,MMC,XD . ciekawostką było u mnie zabespieczenie laptopa czytnikiem lini papilarnych (odcisk palca). Uważam ze firma hp jest dobrą firmą ale ta wada go ośmiesza i przez to powinna być trochę tańsza ale jazdy producent podaje swoją cene . Pozdrawiam wszystkich użytkowników laptopów hp ;).
 • Re: Nie kupowac go radze wam [0]
  Odpowiedź na: Nie kupowac go radze wam
  misiaczek
  2011-04-10 19:38:38
  Witam . Mam laptopa hp pavilion dv6 już ponad rok czasu , zakupiłem go 02.01.2010 r wszystko było fajnie do czasu kiedy się zaczoł grzać. Niestety po około 8 miesiącach musiałem go zawieść do serwisu , jak się okazało do wymiany była karta graficzna i wentylator . Na szczęście to jest wada fabryczna ponieważ firma hp zaprojektowała tak laptopa ze umieścili kartę graficzną za blisko procesora i z tego powodu wentylator nie nadąża chłodzić wszystkich części .Firma się przyznała do błędu dopiero 6 miesięcy puzniej . Po tym jak otrzymałem laptopa (po 1 miesiącu ) kupiłem podkładkę wentylacyjną cena około 40 zł jeżeli kogoś nie stać niech sobie podłoży na zakrętkach od butelki ;) . teraz chodzi po 12 h i jest letni . co jeszcze mogę dodać mogła by bateria lepiej trzymać mój kumpel ma laptopa samsung i jemu trzyma 3h a natomiast mi 1,5 h , natomiast na pewno jego plusem jest dużo wejść USB 2.0 (4) wejście HDMI , eSASIA , czytnik kart pamięci SD,MS/Pro,MMC,XD . ciekawostką było u mnie zabespieczenie laptopa czytnikiem lini papilarnych (odcisk palca). Uważam ze firma hp jest dobrą firmą ale ta wada go ośmiesza i przez to powinna być trochę tańsza ale jazdy producent podaje swoją cene . Pozdrawiam wszystkich użytkowników laptopów hp ;).
 • polecam [0]
  jula
  2011-03-14 17:07:19
  Ja korzystam z tego laptopa od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. jeszcze nigdy nic się nie popsuło. oglądam dożo filmów i często gram. nie ma co narzekać generalnie. jak dla mnie jedyne minusy to rzeczywiście krótki czas pracy baterii i trochę za duża waga. ale mimo to polecam. pozdrawiam Jula
 • Re: Totalny szajs to niektorzy maja w głowie [0]
  Odpowiedź na: Totalny szajs to niektorzy maja w głowie
  piotr
  2011-02-17 15:28:04
  a jakiego windowsa używasz ? miałem viste, 7, teraz wgrałem xp i nigdzie nie mogę znaleźć sterowników
 • Re: info [0]
  Odpowiedź na: info
  SIKORSKA
  2011-02-10 16:25:52
  mam do pana ogromna prożbe, gdyby dowedzial sie pan jak włączyć dotykowe przyciski, bo widze że miał pan ten sam problem co ja. bardzo pana prosze o odpowiedz, niewiem co sie strało że klawisze nie działają. z góry dziekuje Sikorska
 • Totalny szajs to niektorzy maja w głowie [2]
  Pookie78
  2011-02-09 17:44:16
  Witam. Mam ten model od 5 lat i jedyne co w nim nawaliło to naped cd/dvd.To windows jest szajs.Gdyby nie słabnące parametry to pochodziłby u mnie jeszcze z 5 lat.Aha i kupiony był w Polsce. Pozdrawiam wszystkich dbających o sprzet i umiejacych sie nim posługiwac.
 • totalny szajz shit gówno [0]
  lolo
  2011-02-04 21:02:24
  nie kupować ...
 • Re: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000
  ktoś
  2011-01-10 18:14:37
  W czerwcu 2010 roku padł mi układ graficzny na płycie głównej i musiałem oddać do serwisu by wstawili nową płytę. Niestety, laptop był po gwarancji, więc musiałem zapłacić (ok. 480 zł). Najlepiej byłoby żebyś oddał sprzęt tam gdzie kupiłeś, z prośbą o wysłanie do serwisu - koszty (jeśli to faktycznie płyta główna) nie powinny przekroczyć 500 zł (i tak sporo). 1-2 miesiące bez komputera. A jeżeli faktycznie nie będą wiedzieli co mu dolega, to za przeproszeniem, do d**y taki serwis.
 • Re: Świetny poprostu [0]
  Odpowiedź na: Świetny poprostu
  onna
  2011-01-10 12:49:03
  latop zawsze sie grzeje,i to nie jest nic dziwnego... ktos pisze bzdury itp...ja sobie go chwale
 • Re: !!! UWAGA !!! [0]
  Odpowiedź na: !!! UWAGA !!!
  onna
  2011-01-10 12:45:14
  ja mam 4 lata tego laptopa i bez awarii,nawet przy intensywnym korzystaniu- wykorzystywany przy prowadzeniu firmy non stop... niestety takim sprzetem trzeba umiec sie poslugiwac
 • Re: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000
  onna
  2011-01-10 12:40:26
  mnie tam ten laptop działa 4 lata, mam go od 2006 roku...przy intensywnym uzywaniu bezawaryjny uwazam, ze trzeba umiejetnie sie poslugiwac takim sprzetem
 • Re: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000
  tomek
  2011-01-05 18:13:37
  Mikołów tel 48322264435 mnie naprawili działa znakomicie
 • Laptop HP [0]
  paulina
  2010-12-28 21:45:27
  Mam problem z laptopem HP nie działają mi dotykowe przyciski -przycisk wyciszania dźwięku -obszar regulacji głośności -przycisk komunikacji bezprzewodowej i inne między nimi Co mogło się stać i czy przy naprawie z kasują mi w laptopie wszystkie dane np zdjęcia i programy Bardzo proszę o szybką pomoc Dziękuję
 • Basrdzo dobry sprzęt [0]
  stan
  2010-12-28 21:43:33
  A ja mam ten sprzęt, trochę bardziej podrasowany model, od ponad trzech lat. Fakt Vista jest totalnym niewypałem, grzeje się i wentylator często się przez to uruchamia, ale mimo intensywnego korzystania bo około 5 do 10 godzin dziennie (przez te trzy lata z małym hakiem) jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Nic się nie zepsuło, z wyglądu to tak jakby był wczoraj kupiony, zero zadrapań i śladów użytkowania. Jedyne co mnie denerwuje to wspomniana na początku Vista. Produkt godny polecenia.
 • Pomóżcie mi naprawić HP Pavilion dv 6000 [5]
  alesandro
  2010-12-17 19:26:48
  Kupiłem córce w prezencie i po dwóch latach awaria, oddałem do jednego renomowanego serwisu i nic,nie potrafili naprawić, zaniosłem do drugiego i podobna sytuacja, nie zrobili, pytam co jest? - odpowiedż, nie możemy naprawić bo nie mamy części do tego laptopa, i koniec. Co mam zrobić? Prawdopodobnie trzeba wymienić płytę główną, czy naprawdę jest to problem? Czy nie można dostać płyty głównej do tego modelu? Jeżeli tak, to rzeczywiście jest to ZŁOM.Może ktoś ma jakąś propozycję?
 • Re: Komputer nie odpala [0]
  Odpowiedź na: Komputer nie odpala
  mumin
  2010-12-08 09:47:20
  Puściły Ci zimne luty od karty grafiki. To bardzo często spotykane w całej serii dv6000 (wada fabryczna). Podobno nawet wymieniają to po zareklamowaniu w serwisie HP. Ja zagrzałem kartę palnikiem i znowu działa :) Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na youtube.com Wpisz w jej wyszukiwarce dv6000 i dostaniesz bardzo ładną instrukcję naprawy. Jak nie chcesz tego robić sam to daj do serwisu(skasują 150-200 zł) albo wymień płytę główną (500 zł) Pozdro
 • Re: Nie kupowac go radze wam [0]
  Odpowiedź na: Nie kupowac go radze wam
  ścisłowiec
  2010-12-03 22:56:25
  wyłĄcza analfabeto. tak poza tym to pracuję na tym notebooku 4 lata i sprawdza się. naturalną koleją rzeczy jest zużywanie poszczególnych części, ale można całkiem tanio powymieniać co trzeba i śmiga dalej.
 • Nie kupowac go radze wam [4]
  Zlopski Laptop
  2010-11-22 18:41:12
  Mam laptopa od 1 miesiac jest to zlom cochwile sie nagrzewa i wylancza mi baterai slabo trzyba Radze nie kupowac tego zlomu PZDR
 • Re: problemik [0]
  Odpowiedź na: problemik
  kowal
  2010-11-21 19:22:20
  mozesz miec problem z jakims urzadzeniem ja np miałem spalony ram oddałem do serwisu i jest wszystko ok
 • Re: Tragiedia... [0]
  Odpowiedź na: Tragiedia...
  wika;/
  2010-11-10 11:50:34
  ja mam tego laptopa 2 lata i wkurza mnie to,że wiatrak strasznie głośno chodzi...,przycina się, a na uruchomienie jakiegokolwiek programu zajmuje 2min ... a potem pojawia się (np.the sims 3 przestał działać)i wtedy aplikacja robi się biała i trzeba poczekac ;/ albo gdy włączam konto ,po wpisaniu hasła jest czarny ekran,trzeba poczekać;/ za przeproszeniem totalne gó*no...jeżeli ktoś pomoże to pisać na nr.gg :53 1902
 • złom [0]
  Odyniec
  2010-11-05 22:12:19
  Miałem ten komputer od ok 2 lat i wg. mnie jest beznadziejny ponieważ: mocno się nagrzewa bateria krótko trzyma wentylator pracuje praktycznie non stop ((przez co niejest wcale cichy) komputer sprzedałem i wyciagnołem starego NX7010 kupiłem nową baterię i śmiga.
 • Re: super sprzet! [0]
  Odpowiedź na: super sprzet!
  crystian
  2010-10-30 02:22:06
  ja mam go od maja 2007 i superr chodzi,na obrotach czasem dzień i noc,ale właśnie...ta bateria - padła mi już dawno,ale dopiero teraz szukam po necie by kupić nową, ale na szczęście wymiana tylko zużytej baterii,nic więcej!! ;)
 • Laptop [0]
  Olaa
  2010-10-17 19:48:47
  Hej mam ten komputer 2 lata i na prawde jest super. Jako dziewczyna to mówię bo nie znam się na komputerach ale nigdy mi nie sprawił problemu. Nie był zakupiony w polsce więc na wyposażeniu dostałam 3 płyty przywracające system, notatkik w krztalcie laptopa i 2 ściereczki. Ma tylko 3 wady- dużo waży, szybko sie brudzi i nagrzewa... :)) POzdro
 • Re: HP pawilondv6000 vista dzala mi bardzo wolno i zawiesza sie [0]
  Odpowiedź na: HP pawilondv6000 vista dzala mi bardzo wolno i zawiesza sie
  sebi
  2010-10-02 18:10:51
  maten sam problem ale mam juz co na to kupie 2 kosci poamieci po 2gb...ponic cos to da...
 • super sprzet! [1]
  jola
  2010-09-08 23:13:26
  ja mam tego laptopa ponad 3 lata. nigdy mi się nie zepsuł. to jeden z najlepszych laptopów jakie miałam. teraz muszę tylko kupić baterie bo to co mam jest już zużyta. ale laptopa polecam. poważnie dobry sprzęt. oczywiście zależy kto co chce robic. ja uzywam do celow domowych i jest na prawie 24h w pracy;) ps: nie wiem czy to ma znaczenie ale laptopa kupilam w USA...
 • problem [0]
  sawek
  2010-09-08 13:54:36
  Witam.Mam laptop HP Pavilon 6000. Mam laptopa 4 lata i juz wymieniłem baterie a teraz poszła mi grafika teraz mam kolor różowy. Prosze o pomoc co mam zrobic i ile bedzie kosztować naprawa.Dziekuje za odp.
 • problemik [1]
  qarolqa
  2010-09-03 09:34:21
  Mam tego kompa gdzieś od 2 lat i moim problemem jest..bluescreen jak sobie z nim poradzic???wgrywałam na nowo system i wogole ale to nic nie pomaga;/;/
 • HP pawilondv6000 vista dzala mi bardzo wolno i zawiesza sie [1]
  wojtowicz andrzej
  2010-08-13 23:23:13
  dziala wolno i zawiesza sie nie rozumiem czy ten system jest do niczego
 • HP pawilondv6000 vista dzala mi bardzo wolno i zawiesza sie [0]
  wojtowicz andrzej
  2010-08-13 23:17:23
  dziala wolno i zawiesza sie nie rozumiem czy ten system jest do niczego
 • problemmmmmmmmmmmmmmmm [0]
  wakawaka
  2010-08-06 00:15:52
  mam pytanie ! ? wmoim laptopie LENOVo nie che sie wlaczyc kamerka mialam juz kiedys taki problem i wystarczylo wcisnac 2 guziki moze wiecie ktore bo ja zapomnialam prosze o pomomc ! ; (
 • Re: Bluetooth® [0]
  Odpowiedź na: Bluetooth®

  2010-08-04 01:23:24
  Brak modulu Bt
 • Re: Świetny sprzęt do grania [0]
  Odpowiedź na: Świetny sprzęt do grania

  2010-08-04 01:22:46
  N-lite sciagnij dograj stery zbootuj windowsa i bedzie xp smigal. Na forach bys poszperal to glupot bys nie pisal.A co do gier,to nie od grafiki tylko od systemu.Vista nie obsluzy gier np z 98.A tak na marginesie to Win7 lepszy od xp i posiada kompatybilnosc z poprzednimi wersjami windowsa wiec wszystko pojdzie.
 • Re: Pilot [0]
  Odpowiedź na: Pilot
  ja
  2010-07-12 22:21:24
  Wsuwasz a przy samym końcu dociskasz, proste :D
 • Re: Re: HP Pavilion dv6000 [0]
  Odpowiedź na: Re: HP Pavilion dv6000
  Monika
  2010-07-05 12:42:12
  Może mi ktoś napisać jak mam wyczyścić laptopa HP pavilion dv 6000 bo trochę mam już zakurzony w środku a nie wiem jak mam ściągnąć tą obudowę. Proszę o maila z instrukcją. Oto mój mail monika.angel84@gmail.com
 • ........... [0]
  lubelanka
  2010-07-05 12:15:58
  tez tak mialam w styczniu tego roku ostatecznie musialam wymienic twardziela i wgrac oprogramowanie =250 zl !!! ale ogolnie jestem bardzo zadowolona ze sprzetu tylko wlasnie to nagrzewanie jak myslicie czy mata chlodzaca pod laptopa cos by pomogla????
 • Re: GRZEJE SIE [0]
  Odpowiedź na: GRZEJE SIE
  Piotr
  2010-06-17 09:14:21
  Kup powietrze w sprayu i na wyłączonym kompie podmuchaj w szczeliny. Zazwyczaj pomaga wydmuchać zanieczyszczenia. Choć niekiedy bez rozbierania nie dasz rady usunąć brudów z radiatora i nasmarować wiatraka.
 • Re: Komputer nie odpala [0]
  Odpowiedź na: Komputer nie odpala
  Piotr
  2010-06-17 09:10:51
  Witam, jeśli komp jest już po gwarancji, i nie boisz się, że popsujesz go bardziej, to: wyjmij baterię, rozkręć dolna obudowę, poodłączaj co się da: dysk, cd-r, wyjmij ram i karty na kabelkach. Następnie podłącz baterię i włącz zasilanie. Powinien ruszyć na chwilę wiatrak na procku i się zatrzymać. Odłączasz baterię i podpinasz kartę grafiki i ram (jak masz dwie kości, to na przemian ale pojedynczo), odpalasz kompa i powinien ruszyć przynajmniej bios. Jeśli tak się stanie, odłączasz baterię i składasz wszystko do kupy i cieszysz się działaniem kompa. Jeśli nie to napisz na pipt@o2.pl.
 • Komputer nie odpala [2]
  Roman
  2010-06-12 18:24:46
  Brak obrazu po nacisnieciu przycisku zasilania, odpalaja wiatraki i diody, ale niestety obrazu braz, prosze mi podpowiedziec co moge z tym zrobic ?? Lub gdzie mi moga naprawic
 • :D [0]
  Nela
  2010-06-06 10:07:10
  Ja sama mam tego laptopa, właśnie z niego piszę komentarz. Jest identyczny jak ten z oceny, jednak mój ma jeszcze z boku czytnik na palec ;D Używam go od 2,5 roku,i jes tem bardzo zadowolona .
 • Re: hp porazka!!!! [0]
  Odpowiedź na: hp porazka!!!!
  natka
  2010-05-31 20:20:13
  Bateria też trzyma mi ok. 5 minut. Komputer wlacza sie ok poł godz,przy tym musze go co chwile wylaczac z zasilania i wyjmowac baterie bo jakby sie 'zacina' i nic sie nie wyswietla. za ktoryms razem wkoncu sie udaje i komputer sie wlacza. porazka;/
 • dv6000 [0]
  bob
  2010-05-24 13:49:39
  mam 6733 i pomijajac to ze sie grzeje i glosno chodzi, to pekl mi jeden zawiasik, jesli chodzi o funkcjonalnosc to jak najbardziej spoko
 • Pilot [1]
  daro
  2010-05-12 14:59:11
  jak włożyć pilota do kieszeni laptopa??
 • super [0]
  Pawel
  2010-05-06 08:11:37
  Bardzo dobry, jestem zadowolony moze z tym nagrzewaniem to prawda ale jest super
 • Badziewie [0]
  Piotrek
  2010-05-05 13:41:28
  Po roku padła płyta główna, wymiana serwisowa, działał rok i znowu padła płyta główna, Teraz już koniec gwarancji, a koszt nowej płyty no i wymiany sprawia że nie opłaca się go naprawiać (poza tym ze względu na nieudany projekt popracuje max rok więc.. :((( ) Przestrzegam przed laptopami HP
 • supper komp [0]
  soltman
  2010-04-21 19:54:04
  ja mam HP dv6449us zakupionego w stanach. pierwotnie był na viscie po pół roku przeinstalowałem na xp a teraz mam siódemkę. eksploatowany jest intensywnie bo jestem studentem a jak w akademiku nie ma co robic to sie bawie na kompie i działa bez zarzutów jak do tej pory... jedyny mankament to niedziałający pilot po zainstalowaniu windowsa 7
 • Re: Tragiedia... [0]
  Odpowiedź na: Tragiedia...
  pawel3385
  2010-04-16 20:36:00
  ponadto przedstawiony model nie należy do serii dv6000 gdyż ona nie posiadała zamków klapy w przeciwieństwie do Twojego zmaltretowanego egzemplarza.
 • Re: Tragiedia... [0]
  Odpowiedź na: Tragiedia...
  pawel3385
  2010-04-16 20:34:04
  jestem pod olbrzymi wrażeniem głupoty... ibraku poszanowania dla narzędzi jakim w tym wypadku jest komp. chyba papierem ściernym szorowałeś po obudowie i dociskałes to całym cialem bo aż się odbiła od wewnątrz obudowa dysku twardego. Wcale nie chce bronić HP i tej serii ale w tym wypadku muszę szczerze przyznać ze poprostu nie potrafisz obchodzić się ze sprzętem.
 • Re: wbudowany mikrofon?? [0]
  Odpowiedź na: wbudowany mikrofon??
  pawel3385
  2010-04-16 20:21:31
  sprawdz ustawienia skype... tam jest lista urządzeń do wyboru może tu jest problem.
 • Re: Witam [0]
  Odpowiedź na: Witam
  pawel3385
  2010-04-16 20:19:58
  wgrany jest... ale przy pierwszym uruchomieniu żądał napewno nagrania plyty instalacyjnej... odnajdz ją i przy jej pomocy zrób backup.
 • Re: Świetny poprostu [0]
  Odpowiedź na: Świetny poprostu
  pawel3385
  2010-04-16 20:18:13
  to dv6000 jeszcze jest w sprzedaży????? nie ma lepszych sprzętów za jego wartość?
 • Re: problemy z laptopem [0]
  Odpowiedź na: problemy z laptopem
  pawel3385
  2010-04-16 20:16:24
  nic sam nie grzeb i lepiej nie pytaj bo grzebać zaczniesz... poprostu oddaj do naprawy gwarancyjnej.
 • Re: !!! UWAGA !!! [0]
  Odpowiedź na: !!! UWAGA !!!
  pawel3385
  2010-04-16 20:15:06
  hehehe ty to chyba na nim faktycznie jajka kładłeś że tak strajkował... ciekawe czy to wina kompa (nie twierdze ze bezusterkowego) czy może właściciel ma taki talent, że popsół by nawet wałek do ciasta.
 • Re: HP to tylko dobry design [0]
  Odpowiedź na: HP to tylko dobry design
  pawel3385
  2010-04-16 20:12:08
  dzwięk dobry tu się zgodze, ale jaką Ty tym gafike obrabiasz? Szalenie cierpliwy musisz być... Grzać się grzeje ale zeby klej wyciekał... coś nie chalo. Baterie miałe chyba od początku lipną, moja na starcie trzymala 3,5h i wyniku megaintensywnej eksploatacji zaczęla zdychać... a wlaściwie zdechła bo "trzyma" z 10 min :D Napewno w czasie kiedy go kupowałem był to najlepszy laptosss w swojej półce cenowej.
 • Re: za ile da się to naprawić [0]
  Odpowiedź na: za ile da się to naprawić
  pawel3385
  2010-04-16 20:07:06
  tego lepiej juz nie naprawiac.. za duze koszty. mi też pdal napęd.. ale samo nagrywanie... choć i z odczytem jest czasem ciężko. jak już masz coś kupować to nie badziewnego asusa ani siemka... obadaj vaio... sony nie jest wcale droższe od innych
 • Re: HP Pavilion dv6000 [1]
  Odpowiedź na: HP Pavilion dv6000
  pawel3385
  2010-04-16 20:03:17
  miałem to samo przez jakiś czas. zniknęlo po przeinstalowaniu systemu, został też kurzony dość intensywnie... ale bez rozkręcania (to go dopiero czeka bo znów się grzeje) ogólnie świetna maszyna, dobrze się sprawdził ale uśmiercilem praktycznie aku... w sposób o którym napisaleś "cały czas pracuje pod prądem" czytalem przy zakupie ze spokojnie nic baterji nie grozi... ale to bujda. jak masz pod pradem wyjmój baterje - dłużej pożyje ;) Rozważając wady, zalety i to co przeszedł byłbym sklonny znów kupić hp... ale w starciu z nawet dość niskimi VAIO raczej odpada i następnym jaki wezme bedzie SONY.
 • GRZEJE SIE [2]
  mkapi
  2010-04-16 08:16:28
  Przeczytałem że się grzeje. ALE MAM PYTANIE. NIE SĄDZICIE ŻE PO DWÓCH LATACH WARTO WYCZYŚCIĆ LAPTOP ? Laptopy mają strasznie cienkie szczeliny na radiatorze które zapychają się kurzem. A wiadomo że jak nie ma swobodnego przepływu powietrza to temperatura nam rośnie .
 • Re: Re: hp porazka!!!! [0]
  Odpowiedź na: Re: hp porazka!!!!
  Piotr
  2010-04-09 21:35:06
  Witam!!! Potwierdzam!Ten złom zepsuł się po raz drugi.Za pierwszym razem płyta główna + grafika, a teraz grafika..! Ludzie nie kupujcie Hp
 • HP Pavilion dv6000 [1]
  Mario
  2010-03-21 20:08:16
  Witam, mam tego laptopa juz prawie 3 lata, ale jestem zadwowolony. Jest jeden mankament, sam sie wyłącza, nie wiem czym to jest spowodowane, czy jakieś przeladowanie, czy kiepski akumulator?? Cały czas pracuje "pod prądem" i zdarza sie ostatnio coraz częsciej, że w pewnym momencie się gaśnie, potem sie nie chce zapalić i po kilku próbach działa, wie ktoś może co może być nie tak?
 • Re: za ile da się to naprawić [0]
  Odpowiedź na: za ile da się to naprawić
  RockLeexxx
  2010-03-19 13:19:41
  kup sobie cos innego nowego jakiegos asusa za 1500 lub siemensa one sie nie wala po skonczeniu gwarancji... http://allegro.pl/item958575806_hit_fujitsu_v6515_t3400_2gb_160gb_gf_vista_tanio.html tu masz fs 2x2,16ghz procek troche ramu i geforce 8200... i cena jest 1399... czyli jest spox ;p pozdro aaa poza tym nie oplaca sie go naprawiac jesli sie zwali znowu za 2-3 miechy...
 • Mam dv6000 prawie 3 lata [0]
  Geo
  2010-03-16 13:10:03
  Mam go prawie 3 lata ( zakupiony 24 kwietnia 2007 ) wszystko ok,siadl przycisk wlanczania i wylanczania z lewej strony ,ale wlancza sie dotykowymi przyciskami .Dzwiek ok ! Wszystko niby dziala. Chcialem toshibe ale z wygladu troche toporna byla wiec wybralem HP .Ot zwykly laptop do prac buirowych itp. pozdrawiam !
 • info [1]
  robert
  2010-03-04 19:57:52
  Witam serdecznie!!!! Proszę pomóżcie mi nie wiem jak wyłączyłem panel dotykowy w górnej części laptopa(wył/wł dźwjęku blutu itd.) i teraz nie umiem go włącztc to kłopotliwe ale proszę napiszcie mi czy można coś z tym zrobic . Dziękuję i pozdrawiam !!!!!
 • za ile da się to naprawić [2]
  ania
  2010-03-04 00:04:40
  mamy tego laptopa ponad dwa lata, i ogólnie tak jak piszą, wygląd super, ale już po 4 miesiącach w reklamacji bo bateria trzymała tylko około godziny, nagrywarka nie działa, no i przede wszystkim płyta główna, nie chciał się włączyć, w czasie w którym skończyła się gwarancja znów padła płyta, zupełnie się nie odpala, oczywiście serwis umywa ręce, widziałam że niektórzy mieli dokładnie ten sam problem, za ile wam to naprawili i gdzie w tym ich serwisie? nas tu straszą że to drogi interes i nie warto w ogóle znów dokładać kasy?
 • HP to tylko dobry design [1]
  Adam
  2010-02-27 17:56:23
  Ogólnie laptop OK. Dobry dzwiek i niezle parametry w obrobce grafiki. Niestety HP PAVILION DV6000 strasznie sie grzeje. Gumki odpadaja od tego ciepla az wycieka klej. Czasami zacinaja sie dotykowe przyciski przy ekranie. Ma bardzo slaba baterie. Na poczatku trzymala przy min obciazeniu 1 godzine i 40 minut. Potem zeszla po dwoch latach uzytkowania do okolo 40 minut. Troche malo. Szczegolnie ze kiedy bylo zasialanie wlaczone bateria byla wyciagnieta. Mimo wszystko samym uzytkowaniem jestem zadowolony lecz innym juz nie polecam. Za te pieniadze mozna kupic lepszy innej firmy /moze brzydszy z wygladu ale z pewniejszymi kompnentami w srodku/.
 • ZAŁAMKA [0]
  sowim
  2010-02-23 20:57:50
  Mam hp ponad 2 lata i pechozol. 3 miesiące po wygaśnięciu gwarancji padła grafika, nie wspomnę o baterii która padła dużo wcześniej, strasznym nagrzewaniu się i odklejonych stopkach gumowych tak poza tym super.
 • !!! UWAGA !!! [2]
  Porażka
  2010-02-20 17:00:21
  Posiadam już drugi egzemplarz patelni elektrycznej z serii dv-6000 Pierwszy: - grafika - płyta główna - LCD - akumulator - ponownie płyta główna - ponownie grafika Drugi (wymiana gwarancyjna na nowy o wyższych parametrach): - LCD - grafika - czekam na trzecią usterkę i zwrot pieniędzy Pawilony są nie do pobicia bo HP dodaje gratis funkcję do smażenia jajek.
 • problemy z laptopem [1]
  Anita
  2010-02-20 14:07:38
  witam,ponad 2a miesiace temu sprawilam sobie laptopa HP DV7 3020SA i niestety od wczoraj przestal mi dzialac panel dotykowy w ktorym mieszcza sie przyciski do zmiany dzwieku, przycisk wireless itp. Co moze byc tego powodem,i jakie dzialania trzeba podjac!! Laptop zostal ubezpieczony przy zakupie. wielkie dzieki
 • Re: hp porazka!!!! [0]
  Odpowiedź na: hp porazka!!!!
  MK
  2010-02-05 01:51:37
  Popieram. Ten komputer to jakieś nieporozumienie. Bateria jak była nowa trzymała max godzinę. teraz muszę wymienić na nową bo ta trzyma już 5 minut. Raz już padł mi ekran i teraz usterka wraca. nie ma dostępu do wentylatora - trzeba rozebrać cały komputer włącznie z płytą główną, abo przeczyścić wentylator. po kilku miesiącach użytkowania tego komputera miałem duży serwis gwarancyjny (który trwał 3 tygodnie), w którym zostało wymienione 50% części (płyta, procek i kilka dupereli). Odradzam!
 • Re: Świetny poprostu [0]
  Odpowiedź na: Świetny poprostu
  Wojtek
  2010-01-29 04:25:08
  jesli mozesz od mi sms 518184848 bo niestety nie mam neta a Siedze w tej chwili u kumpla. Dzieki z Góry
 • Re: Świetny poprostu [0]
  Odpowiedź na: Świetny poprostu
  Wojtek
  2010-01-29 04:23:56
  Siema chce walsniekupic takiego laptopa ale w necie jest napisane ze sie szybko grzeje. To jest prawda?? chyba bd wiedziala jak wyzej piszesz ze chodzi dziennie po 10h.
 • Świetny poprostu [4]
  Paula
  2010-01-28 23:50:06
  witam, mam ten komputer około 4 lat jestem zadowolona, nic się do tej pory nie uszkodziło, dzięk jest bardzo dobry, jako studentka wykorzystuję go nie tylko do pracy biurowej( dodatkowo wspomne że chodzi dziennie około 10 godziny) Ma bardzo solidna obudowe, nie zauważyłam na swoim sprzęcie przez tyle lat żadnych otarć. jestem bardzo zadowolona.
 • Witam [1]
  Justyna
  2010-01-25 17:09:29
  Chcialabym zrobic formatowanie kom,ale nie potrafie.Z tego co slyszalam ten kom ma wgrany program backap czy jakos tak ale moj widocznie nie ma.Mam go na gwarancji i nie wiem co z tym zrobic.Pozdrawiam
 • wbudowany mikrofon?? [1]
  Ilo
  2010-01-25 10:41:16
  Witam,posiadam laptopa o który mowa,ale mam problem,otóz chciałam zainstalować skypa u siebie na kompie i kiedy wykonywałam rozmowe testową okazalo sie że mam problem z mikrofonem,teoretycznie jest wbudowany a praktycznie nie wykrywa go,dlaczego moge rozmawiac tylko wtedy kiedy podłącze zestaw sluchawkowy?????Czy ktoś wie w czym tkwi problem?
 • problem z funkcją shift [0]
  domino
  2010-01-24 18:01:13
  nie działa mi funkcja shift, nie wiem czy coś się zepsuło czy mam włączoną jakąś funkcję, przez to, nie mogę włączyć wielkiej litery, wpisać 'małpy' w adresie mail itp. proszę o pomoc
 • Tragiedia... [3]
  Niezadowolony
  2010-01-24 11:23:20
  Witam, jeśli mogę coś doradzić to tylko tyle, abyście nie kupowali tego laptopa. Za taką cene to on powinien być rewelacyjny, a najwidoczniej dużo mu do tego brakuje. Mam go 2 lata (dokładnie) i jeśli miałbym go określić jednym słowem to byłoby to najprawdopodobniej słowo 'tragedia'. Po dwóch latach użytkowania miałem problemy z ekranem, gdzie obudowa zaczęła odchodzić (laptop był w serwisie na gwarancje, a miesiąc po naprawie znowu to samo), poza tym STRASZNIE się nagrzewa, sami zobaczcie i oceńcie skutek tego: http://img64.imageshack.us/img64/4029/zdjcie0218.jpg. Mam również problem z dzwiękiem ponieważ cały czas przerywa, oraz klawiatura - fatalny materiał, po prostu się sama zdziera podczas solidnego użytkowania. W obecnej chwili, kiedy odpalam komputer, czekam około 10 minut, aby mi w ogóle wszedł na moje konto. Sam nie wiem co robić mam, niektórzy doradzają mi abym go poraz kolejny oddał do serwisu. Kupiłem go za sporo sumę i teraz będę musiał jeszcze drugie tyle wyłożyć na jego naprawę. Nic dodać nic ując, po prostu tragedia.
 • Sterownik Ethernet do XP [0]
  galax
  2010-01-18 20:21:36
  Poniżej zamieszczam linka do sterownika Ethernet, działa pod XP i Vista http://rapidshare.com/files/337355895/-Notebook-Ethernet-Lan-Card-Driver-For-WinXP.com
 • lapek [0]
  trapi
  2010-01-14 14:07:07
  witam mam ten komputer ponad dwa lata i wszystko działa jest ok działa bez zażutu pozdo
 • syf [0]
  darecki
  2010-01-13 22:12:09
  2,5 roku: wymiana płyty głównej spalona świetlówka w matrycy złazi farba wytarty touchpad odpadaja gumki
 • potwierdzam że to porażka [0]
  hot
  2010-01-13 11:42:51
  ja mam 3 lata i po roku padły głośniki, ekran się uszkodził (ale wymienili na gwarancji) i nie działa led w caps lock i wyłącznik on/off. laptop tragedia za taką cenę co dałem. żal. słaboo HP tylko tyle że ciekawie wygląda a po za tym padaczka po całości.
 • HP [0]
  ktos
  2010-01-04 17:47:35
  mam tego laptopa od ponad roku i mi smiga znakomicie;) Nic jesio przy nim nie bylo robione ani niC;) Co prawda grzeje sie dosc szybko ale mam podstawke "chlodzącą" i jest wszystko ok:)) Wiec jestem troszke zszokowana opiniami tutaj napisanymi;)) pozdrawiam
 • kicha [0]
  greg
  2010-01-04 15:43:06
  Strasznie sie zrazilem do HP. Za duza grafika i grzal sie jak cholera do tego stopnia, ze chip sie sfajczyl albo odlutowal po poltora roku uzytkowania :( Nigdy wiecej tego nie kupie!!! Pomimo, ze to znana sprawa to firma umywa rece i radz sobie sam. A po naprawie kazdy radzi to opchnac jakiemus nieswiadomemu frajerowi.
 • Re: pomoc [0]
  Odpowiedź na: pomoc
  damn
  2010-01-02 23:24:10
  szukaj sterownikow na stronach producentow poszczeglonych komponentow. sterowniki ze strony hp(pod windows xp) nie dzialaja
 • zlom [0]
  KillaH
  2010-01-02 23:10:37
  Mialem tego laptopa przez 2 lata...po 1,5 roku padl wireless...nie naprawialem bo nie byl mi bardzo potrzebny. Ok 6 miesiecy pozniej padla plyta glowna. W czasie pracy komputar bardzo sie nagrzewa. Generalnie nie polecam. Nigdy wiecej HP
 • Re: Nie polecam [0]
  Odpowiedź na: Nie polecam
  MCK
  2009-12-30 23:16:47
  Nie masz racji. Działa z XP i to bardzo dobrze. Sam niedawno mu go zainstalowałem. A na chomikuj.pl zamieściłem pełen opis jak to zrobić. Szukaj w chomiku: dicentra1.
 • Re: HP to syf [0]
  Odpowiedź na: HP to syf
  MCK
  2009-12-30 23:07:12
  Kurde, co trzeba robić, żeby zmasakrować lakier na obudowie i przyciski w touchpadzie? Aż trudno mi sobie wyobrazić, z jaką siłą musisz walić w przyciski... Gumki? Mój ma rok i wszystkie siedzą twardo na swoich miejscach.
 • Fajny [0]
  _Emi_
  2009-12-26 23:21:48
  Ja mam 2lata laptopa i nic poważnego nic się nie stało może trochę już zacina i wolniej chodzi ale nic poważnego
 • Re: hp porazka!!!! [1]
  Odpowiedź na: hp porazka!!!!
  amelka
  2009-12-20 20:54:35
  niestety mam ten sam problem!!!!!!! 2 razy wymieniana płyta główna i ciągle ten sam problem - komputer nie włącza się. Obecnie skonczyła mi się gwarancja i ponownie padł komputer. Już się nie odpala, bipczy i rzęzi i na tym się kończy. Powiedziano mi że wymiana płyty będzie kosztowała ponad 1500 zł więc wczoraj kupiłam sobie ASUS'A a teraz zastanawiam się jak odzyskać moje lata pracy. KOSZMAR!!!!!!!
 • Re: Pomocy [0]
  Odpowiedź na: Pomocy
  tomek
  2009-12-17 14:01:52
  masz pewnie ati radeona grafikę prawda? cóż mam takie coś na stacjonarce i to wina tego że jest to klawisz skrótu dla tego programu. na stacjonarce zmieniłem po prostu oprogramowanie dla grafiki na innej firmy dopasowane do tej płyty. pewnie da się to jakoś inaczej zrobić ale z tego co pamiętam program jakoś się upierał i mimo że w teorii zmieniałem ten skrót na inny to jakoś to powracało
 • hp porazka!!!! [3]
  marcin.w
  2009-12-11 14:08:42
  nagminnie pada plyta glowna,3 lata jestem w posiadaniu laptopa hp pavilion dv6000 i po 4 miesiacach padl mi naped, po 10 miesiacach plyta glowna, po nastepnych 10 miesiacach ponownie plyta glowna i po 8 miesiacach jeszcze raz plyta glowna!!!!!!!!!! totalny zlom!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie wystrzegajcie sie hp pavilion dv 6000!!!! jeszcze jedno ,servis to jest jedna wielka pomylka po naprawie gwarancja jest tylko na 3 miesiace!!! a nie na 12 jak powinna. zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!
 • Pomocy [1]
  manam
  2009-12-10 21:29:56
  Ja mam dv6 od kilku dni i nie mogę zrobic literki c' może to śmieszne ale nie wiem jak sobie z tym poradzic
 • Re: pavilion [0]
  Odpowiedź na: pavilion
  tom
  2009-12-08 18:51:32
  Ja mam 2 lata i wszystko idzie, nie wsadzaj lapka w dupe tylko noś go w specjalnej torbie :)
 • Świetny sprzęt do grania [1]
  Uchicha666
  2009-11-24 02:22:54
  Witam mam tego lapka od 6 miesięcy i całkiem nieżle mi się na nim gra nawet w nowsze gierki np:Assassins Creed lub Bioshock jedyna wada jaką narazie spotkałem to karta graficzna która nie obsługuje poprawnie niektórych starszych tytułów.Sprzed 6-7 lat. No i jest jeszcze ten głupi system Vista szkoda że laptop na xp nie chodzi poprawnie oprócz tego reszta zachwyca. Polecam go wszystkim który szukają porządnego laptopa.
 • kamerka [0]
  arci
  2009-11-22 08:21:21
  Witam serdecznie.Mam problem z uruchomieniem kamery,czy można to odblokować klawiszem bo mam wszystkie sterowniki kamerk jest mi bardzo potrzebna w pracy.Prosze o pomoc
 • Re: czyszczenie monitora [0]
  Odpowiedź na: czyszczenie monitora
  ra1nm4n
  2009-11-20 21:01:09
  ja czyscze plynem do okien nie pękaj nic Ci się z nim nie stanie tylko nie psikaj na matrycę tylko na husteczke
 • Re: Nie polecam [0]
  Odpowiedź na: Nie polecam
  ra1nm4n
  2009-11-20 20:57:46
  no chyba CI się coś kolego pomyliło ja mam ten właśnie oto model i mam system windows xp więc jesteś słąbo poinformowany widocznie
 • Re: Problem [0]
  Odpowiedź na: Problem
  Mariusz
  2009-11-19 23:16:35
  ja mam dokładnie to samo!!! nie wiem co jest grane:-( I dioda caps lock przestała działać
 • Re: gdzie kupić? [0]
  Odpowiedź na: gdzie kupić?
  krislep
  2009-11-10 13:38:40
  ja swoj kupilem w stanach 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony
 • Re: Problem [0]
  Odpowiedź na: Problem
  Pawel
  2009-11-08 23:07:46
  wydaje mi się że mamy podobny problem.Jak uda Ci się go rozwizać to daj znać.ja zrobię to samo.pozdrwiam
 • Problem [2]
  Anna
  2009-11-04 18:39:34
  HP Pawilion dv6000 windows xp mam juz 4 rok zaraz i cały czas wszystko było ok az do tej pory,teraz nie mam głosu w kompie,ale po podłączeniu słuchawek jest! panel dotykowy zawsze przy korzystaniu z niego wydawał dzwięk teraz nie, ale na słuchawkach z cisza i robi głośniej nie rozumiem czemu pomocy
 • problem [0]
  tomas
  2009-11-04 17:00:04
  witam serdecznie.mam problem i nie wiem czym to moge zaleczyc.tzn.posiadam hp dv6000 ktory bardzo szybko sie nagrzewa,kiedy wlanczam go 8na10razy matryca zostaje ciemna,wydobywa sie sygnal potrojny jak z biosa i zostaje podswietlenie tylko na panelu glosnosci i wlanczania komputera.kiedy jednak uda sie dojsc do windowsa po dluzszej pracy monitor zmienia sie w cztery mniejsze ekrany a komputer dalej sie grzeje.prosil by o rade
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  michoc
  2009-10-27 20:30:09
  przeinstaluj system powinien zaskoczyc mialem kiedys taki problem
 • Re: Zadowolony [0]
  Odpowiedź na: Zadowolony
  michoc
  2009-10-27 20:25:00
  wszystkie sterowniki masz na stronie HP
 • Re: czyszczenie monitora [0]
  Odpowiedź na: czyszczenie monitora
  michoc
  2009-10-27 20:22:46
  mam taki preparat którym czyszcze telewizor llaptopa ten pteparat nazywa się LCD MONITOR CLEANER POLECAM
 • nie polecam [0]
  andrzej
  2009-10-25 23:58:24
  no ten sam problem mam co reszta. komputer sie grzeje niemilosiernie, jest glosny... jego zakup to byl niestety blad ale juz trudno
 • Re: gdzie kupić? [0]
  Odpowiedź na: gdzie kupić?
  JUTEK
  2009-10-16 23:07:05
  komputronik.pl
 • 2 lata [0]
  krank
  2009-10-14 21:49:36
  Mam go 2 lata,15,4cala, po za tym ze strasznie sie grzeje, non stop brzeczy jest calkiem ok. 2 tygodnie temu odpadla jedna gumka ktora byla przy kamerze, poza tym wyglada jak nowy. Jedyny laptop ktory zacinal sie ogladajac film lub sluchajac muzyki przy jednoczesnym wlaczeniu wireless. Drugi HP 17cala nie mial takich problemow, lecz spalil mu sie procesor po ok. 6 miesiacach.
 • Nie polecam [2]
  Partyzant
  2009-09-21 12:08:41
  Podstawową wadą jest to, że laptop działa tylko z Vistą, jak można kupić coś co działa tylko z jednym systemem i to jeszcze najgorszym.
 • jest ok [0]
  tester
  2009-09-21 10:44:59
  mam tego laptopa ponad rok i jest dobrze narazie.Jest troche małych przycinek,grzać sie grzeje no i ten minus szybko sie brudzi ale to kosmetyka ogolnie godny polecenia.
 • Re: HP to syf [0]
  Odpowiedź na: HP to syf
  użytkownik hp pavillion
  2009-09-14 12:39:06
  Ja używam laptopa z tej samej serii od półtora roku i całość obudowy oraz jej poszczególne elementy są w nienaruszonym stanie. Być może dla Ciebie powinni przewidzieć pancerne obudowy?
 • gdzie kupić? [2]
  lirka
  2009-09-10 19:04:02
  byłam w kilku salonach komputerowych i powiedziano mi, ze nie maja tego modelu dostepnego i dlatego zastanawiam sie, gdzie wy kupowaliscie ten notebook?
 • dobry ale z wadami [0]
  sph
  2009-09-08 12:19:38
  Witam. Laptop jest całkiem dobry pod wzgledem parametrów oraz jakości wykonczenia. Niestety model ten posiada wade fabryczna tj. układ graficzny sie "krzaczy" po pewnym czasie koszt naprawy w serwisie to całkiem spory wydatek ok 350 zł i nie gwarantuje że laptop będzie przez dłuższy czas w pełni sprawny.
 • HP to syf [2]
  zyz
  2009-09-02 15:08:13
  Witam, mam tego laptopa od ponad roku, w tym czsie zdazyla odejsc farba z obudowy tu i tam, odpadly wszystkie gumowe stopki, nawet te dystansujace klape od klawiatury...a na chwile obecna rozwalily sie oba rpzyciski z toutchpada, nigdy w zyciu nie kupie juz HP'ka dalem za niego 3 tysiace i dostalem jakis szmelc ;/ w tej cenie Acera bym mial zajefajnego, coz, czlowiek uczy sie na bledach ;-) pozdrawiam i odradzam kupno cokolwiek tej firmy ( drukarki tez mi padaly ).
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  HP
  2009-08-23 21:37:23
  Miałem coś podobnego i w serwiśe po reperacji powiedzieli mi że matryca się spaliła. Mam nadzieje że pomogłem.
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  edv
  2009-08-18 03:28:15
  Miałem taki problem dwa razy. Włączałem go do skutku przez 2 godziny, aż w końcu zaskoczy i grało w nim wszystko przez 4 miesiące. Dzisiaj znowu coś się stało. Wyjąłem baterię. Za jakies 10 minut z powrotem włożyłem i zaskoczył. Teraz kopiuję dane na wszelki wypadek:)
 • Re: kamerka [0]
  Odpowiedź na: kamerka
  Ala
  2009-08-15 15:45:37
  hej ja mam podobny problem to zn szukam kamerkiw komputerze i nie moge jej znalezsc jak wchodzisz na tak kamere gdzie ona sie znajduje?
 • jak Dal mnie spoko [0]
  Karolek
  2009-08-02 11:13:25
  mam go od ponad roku;) Chodzi cala dobe non stop, praktycznie raz na tydzien albo 2 ma przerwe:), i nic sie z nim nie dzieje, nie grzeje sie ani nic, bateria trzyma jakies 3 a nawet 4 godziny, Jestem bardzo z niego zadowolony;)
 • nie polecam [0]
  kolo
  2009-07-28 17:13:22
  badziewie plyta główna co 2 lata do wymiany
 • zadowolony [0]
  Maciek
  2009-07-26 14:13:37
  witam.mam tego laptopa hp dv6000 a mianowicie dv6500. przywiozłem go 2 lata temu z anglii i do tej pory nie miałem z nim najmniejszych problemów. nic nie muli, gra sie fajnie, filmy też bez żadnych problemów i powiem że nie zamieniłbym go na żadnego innego.
 • NARAZIE JESTEM ZADOWOLONA [0]
  OL
  2009-07-12 13:20:28
  Laptop mam jakieś 10 miesięcy, działa bardzo cicho, często go używam i przenosze, wszystko działa szybko i jak należy. Mam jedynie problemy z czyszczeniem zakamarków tego komputera, w szczególności klawiatury. Głośniki- dla mnie nic specjalnego, prawie ich nie uzywam, podlaczam do porzadnych. Troche denerwujące są też przyciski touch pad, bo jak tu wspomniano nie ma opcji ich wyłączenia. Czasami też się zacinają. Pilot raz działa, a innym razem nie. Reszta naprawde wporządeczku. ;) Polecam.
 • Jest ok [0]
  sss
  2009-07-11 19:43:50
  Jest ciężki, bateria krótko trzyma, jest głośny i grzeje się trochę. Poza tym z technicznych spraw zero problemu. Mam go 2 lata i nic nie musialam naprawiać. Tylko Vista troche zamula. Na 10 pkt. daję mu 7.
 • Nie jestem zadowolony!!! [0]
  Stopa
  2009-07-02 18:09:55
  W czasie gwarancyjnym więcej był w serwisie niż u mnie w posiadaniu. 2 razy siadła główna płyta, 2 razy Wirelles i co chwilę jest z nim jakiś problem. NIE POLECAM !!!
 • Re: Problem z mikrofonem, czy trzeba sterowniki? [0]
  Odpowiedź na: Problem z mikrofonem, czy trzeba sterowniki?
  leszek
  2009-06-23 14:37:12
  teraz to chyba padly ci glosniki
 • nigdy wiecej HP [0]
  nigdy wiecej HP
  2009-06-19 11:27:39
  komnputer badziew spalila mi sie bateria nie polecam!
 • ZLOM [0]
  ORZELEK
  2009-06-14 00:49:38
  Tragedia, plyta glowna po roku wymieniona na gwarancji, teraz po roku to samo a gwarancja wymienionej to tylko 3 miesiace., ciekawe ile za naprawe teraz zaplace?
 • Re: problem z uruchomieniem hp dv6000 [0]
  Odpowiedź na: problem z uruchomieniem hp dv6000
  aaa
  2009-06-07 00:13:49
  na 99% plyta glowna. moj mial to samo naprawili po tygodniu na gwarancji, ale slyszalem ze ta usterke nawet po gwarancji naprawiaja jak sie wyklucisz bo to typowa usterka w dv6000
 • zadowolony [0]
  andy23
  2009-05-27 11:56:37
  Cześć... wiele osób ma jakieś problemy z grafiką i prawidłowym działaniem gier. Mam HP Pavillion dv6750ew procesor: Intel Core2 Duo T750 2.20 GHz, pamięć RAM 3,00 GB, grafika: NVIDIA GeForce 8400M GS Całkowita dostępna pamięć graficzna: 1535 MB Dedykowana pamięć wideo: 256 MB Systemowa pamięć wideo: 0 MB Udostępniona pamięć systemowa: 1279 MB Dysk twardy: 160 GB Mam ten sprzęt już prawie dwa lata i chodzą mi na nim najnowsze gry na średnich ustawieniwch, nawet gry na silnikach draficznych typu: Unreal (BlackSaite Area 51) i Crisis(Crisis).
 • Re: czyszczenie monitora [0]
  Odpowiedź na: czyszczenie monitora
  asd
  2009-05-20 21:34:26
  ja używam denaturatu
 • PYTANIE !!!!!!! [0]
  Zonik
  2009-05-13 12:02:10
  Istnieje możliwośc wymiany Grafiki w tym LAPKU ? bo mam zintegrowaną jakąs ;(
 • Re: Problem z mikrofonem, czy trzeba sterowniki? [0]
  Odpowiedź na: Problem z mikrofonem, czy trzeba sterowniki?
  MICHAŁ
  2009-05-10 11:12:46
  WITAM.JA MAM TEN SAM PROBLEM CO TY,JESLI ZNALAZŁES NA TO SPOSÓB TO PROZBA,JAK BYS MOGŁ SIĘ Z NIM PODZIELIC BYL BYM WDZIĘCZNY.POZDRAWIAM
 • Czytnik linii papilarnych [0]
  Daria
  2009-04-30 23:00:59
  Witam!;) chciałabym się dowiedzieć jak można zmienić osoby, które są zapisane do mnie na kompa przez czytnik linii papilarnych.. ? Pozdrawiam;)
 • Nawet, ale do dupy [0]
  Karol
  2009-04-04 08:55:35
  Kupiłem tego laptopa i sprawdziłem parametry na DXDIAG: NVIDIA GeForce 8400M GS. Na początku miałem 512MB pamięci. Wchodzę na stronę główną NVIDII i karta ta powinna mieć 256MB. Ucieszyłem się ale nie na długo. Kupiłem sobie 1,5 GB pamięci i wymieniłem. Włączyłem grę i... tu moje zdziwienie. Karta graficzna ma 127MB. Nic się nie dało poprawić. Potem mały wypadek z laptopem, nie ucierpiał, lecz na ekranie pokazała się czerwona kreska. Po delikatnym przesunięciu matrycy zniknęła, ale po jakimś czasie z jednej zrobiły się ok. 5 kresek blisko siebie (fiolet-niebieska-zielononiebieska-zielona-czerwona-niebieska). Wtedy gdy wszedłem do DXDIAG 1393MB na karcie grafiki. Ucieszyłem się, ale gry dalej widzą 127MB. Ostatnio chciałem podłączyć laptopa do HD. Sru niebieski ekran i dupa. NIE POLECAM. NA DZISIEJSZE CZASY ZA SŁABY. DOBRY DO BIURA.
 • Re: problem z uruchomieniem hp dv6000 [0]
  Odpowiedź na: problem z uruchomieniem hp dv6000
  Kosa
  2009-04-02 16:48:42
  Mam podobny problem, komputer się nie chce włączyć, lub po 10-30 min sam się wyłącza. Był w serwisie, pochodził 2 tyg i to samo. Czy komuś z tym problemie udało się zlokalizować przyczynę?
 • Super [0]
  Seba
  2009-03-30 18:40:10
  Czesc.Otoz mam tego laptopika 2 lata i jestem z niego bardzo zadowolony.Choc na samym poczatku jego uzytkowania spalila mi sie plyta glowna(4 miesiace uzytkowania,ale z tego co slyszalem to jest mankament tego modelu)ale poszedlem do serwisu HP i naprawili mi go w bardzo krotkim czasie.To jedyny problem jaki z nim mjalem.Jest cichy jest wydajny,jest poprostu dobry.Wiec moim nastepnym laptopem bedzie na 100% HP.Dobry sprzet!!!!!!!!!!
 • Zadowolony [1]
  bombel2585
  2009-03-24 20:47:58
  Witam. Mam tego laptka i spisuje się świetnie,obraz wyświetla pięknie!!!!Mam kłopot ponieważ nie posiadam do niego sterowników i jeśli ktoś by mi pomógł byłbym wdzięczny.
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  PawuloniQ
  2009-03-24 19:01:23
  wyciagnij baterie i przytrzymaj przycisk POWER przez 30sekund, nastepnie włóz baterie i go wlacz. Komputer powinien sie wlaczyc, Pozdrawiam
 • dv6000 [0]
  grzegorz
  2009-03-24 15:46:40
  Witam ,mam go już 2 lata padła bateria,wymieniłem i poza tym wszystko O.K jak dla mnie sprzęt wystarczający i jestem zadowolony.Program mam XP,córka ma vistę i nie polecam bo muli strasznie i miała dysk do wymiany,ale serwis gwarancyjny wymienił.
 • Re: laptop dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: laptop dv 6000
  bombel2585
  2009-03-22 12:05:57
  Właśnie nabyłem ten sprzęcik.Niestety nie mam do niego płytki z sterami...!!!Czy może ktoś pomóc i udostępnić od siebie,będę niezmiernie wdzięczny!!!!Z góry dziękuje.
 • czyszczenie monitora [3]
  anexis
  2009-03-20 00:19:15
  Mam pewien problem z moin laptopem - czyszczenie monitora - boję się, że mogę go zniszczyć jakimiś preparatami. Czy ktoś zna sprawdzony środek??? Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!YIFEB
 • Re: POMOCY [0]
  Odpowiedź na: POMOCY
  grześ
  2009-03-19 21:44:33
  miałem to samo ale po naprawie 400zetów zaczął chodzić dopóki nie oddałem do przeinstalowania systemu teraz chodzi ale nie odpali systemu
 • problem z uruchomieniem hp dv6000 [2]
  grześ
  2009-03-19 21:28:25
  witam mam nie bagatela mały problem z moim hpkiem mianowicie po uruchomieniu matryca się nie świeciła dopiero po kilku wł,wył odpalił.Oddałem do serwisu naprawili. dałem do przeinstalowania systemu z anglika na pl.wspomnę że wcześniej była vista oryginalnie anglik a teraz jest xp anglik, i sprawa się skomplikowała bo teraz w ogóle system nie odpala ale po włączeniu matryca się świeci i komp słychać działa wentylator.a jeszcze był zostawiony obraz visty na dysku bo prawdopodobnie bez tego by nie chodził po przeinstalowaniu na xp. bardzo proszę o jakąś podpowiedz czy mogli wyrzucić ten obraz i to dla tego? czy może coś być innego? z góry dziękuje.
 • Re: pavilion [0]
  Odpowiedź na: pavilion
  zorki
  2009-03-17 23:30:50
  to cos z nim robil? ja mam tego lapka od roku i jest wszystko ok.
 • pavilion [2]
  krystyna
  2009-03-14 10:44:29
  Wybitny badziew po miesiącu od końca gwarancji rozsypał się w proch NIGDY WIĘCEJ HP
 • Re: Ogulnie badziew nigdy wiecej HP [0]
  Odpowiedź na: Ogulnie badziew nigdy wiecej HP
  Nitek
  2009-03-09 08:15:14
  anal fabeta
 • Mam dv6000 od 4 m-cy... [0]
  Studentka
  2009-03-08 14:21:20
  i nie narzekam. Jako komputer do pracy jest ok, fulmy oglada sie dobrze oraz idzie na nim prograc w nowsze gry np. The Witcher ;) Bardzo fajny wyglad, komp nie zacina mi sie i wcale tak glosno nie pracuje... ale to i tak wszystko zalezy kto i do czego go uzywa.. pozdrawiam
 • Problem z mikrofonem, czy trzeba sterowniki? [2]
  Jarek
  2009-03-07 16:43:09
  Witam;) Mam problem z mikrofonem. Gdy próbuje rozmawiać przez skype to mnie nie slychać tylko widać;/ a druga osobę widać i słychać. Czy trzeba jakieś sterowinki czy tylko cos w ustawieniach ( próbowałem wsyztsko.. od panelu sterowania po ustawienia skype) i nic;/
 • Re: laptop dv 6000 [0]
  Odpowiedź na: laptop dv 6000
  sirrah
  2009-03-06 18:57:20
  słyszałem ze kłopot jest z zainstalowaniem xpeka na tym modelu laptopa. czy to prawda??
 • Re: Re: BARDZO FAJNY ale głośny [0]
  Odpowiedź na: Re: BARDZO FAJNY ale głośny
  jimmas
  2009-03-06 17:32:08
  Chodzi jak moj stary stacjonarny co ma 10 lat-glosny potwornie jak na lapa poza tym jest ok ale za glosne wiatraki
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  Andrzej
  2009-03-06 14:35:25
  Mam ten sam problem i ładuje go i nic nie ma żadnych reakcji a co ciekawe to wyjełem baterie i bez bateri powinien zaskoczyć bezposrednio na zasilaczu.
 • laptop dv 6000 [2]
  awek12
  2009-03-02 17:35:26
  dobry sprzent mam go jusz rok idziła wszystko tylko nie na viscie ale na xp peku
 • Re: problem [0]
  Odpowiedź na: problem
  pedzel
  2009-02-22 20:28:49
  naładuj go :)
 • problem [6]
  dori
  2009-02-21 08:32:29
  Włączyłem laptop i mi się zawiesił. Przytrzymałem POWER (wł/wył) i teraz mam ciągle czarny ekran,a laptop ciągle chodzi. Co robić? Pomocy! z góry dzięki
 • Sprawuje się bardzo dobrze.. [0]
  Mre
  2009-02-18 22:58:05
  Szybki i wydajny. Nie polecam jednak z Vistą bo osłabia jego mozliwosci
 • mialam go miesiac i sie zepsul [0]
  ha;)
  2009-02-10 00:00:37
  komputer naprawde jest egancki ,ale po miesiacu mi rowniez zepsula sie PLYTA GLOWNA:(i widze ze duzo uzytkownikow na to narzeka...
 • Re: BARDZO FAJNY ale głośny [1]
  Odpowiedź na: BARDZO FAJNY ale głośny
  Wiki
  2009-02-09 17:05:42
  mam tego laptopa, ale pracuje bardzo cicho, mimo, że codziennie spędzam przy nim wiele godzin. Warto było by się zapytać tam gdzie go kupowałeś, czy to jest normalne, czy coś przypadkiem się nie psuje. A czy nie nagrzał Ci się kiedyś za bardzo??
 • Re: Ogulnie badziew nigdy wiecej HP [0]
  Odpowiedź na: Ogulnie badziew nigdy wiecej HP
  Wiki
  2009-02-09 17:02:50
  Posiadam już od pół roku ten laptop i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, pracuję na nim co dziennie po wiele godzin (grafika). Wszystko zależy od użytkownika w jaki sposób traktuje komputer. Laptop to nie komputer stacjonarny, z którym nie trzeba się za bardzo przejmować. Użytkownik decydując się na laptopa powinien dokładnie przeczytać w jaki sposób się z nim obchodzić, aby później nie potrzebnie denerwować się, że znów coś wysiadło. I przede wszystkim trzeba pamiętać, aby komputer mógł oddychać, wówczas nie będzie się nagrzewał.
 • Re: Hpadlina dv6720ew, kto to pozwolił wypuścić na rynek!!! [0]
  Odpowiedź na: Hpadlina dv6720ew, kto to pozwolił wypuścić na rynek!!!
  Wiki
  2009-02-09 16:58:52
  Posiadam już od pół roku ten laptop i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, pracuję na nim co dziennie po wiele godzin (grafika). Wszystko zależy od użytkownika w jaki sposób traktuje komputer. Laptop to nie komputer stacjonarny, z którym nie trzeba się za bardzo przejmować. Użytkownik decydując się na laptopa powinien dokładnie przeczytać w jaki sposób się z nim obchodzić, aby później nie potrzebnie denerwować się, że znów coś wysiadło.
 • Re: ZŁODZIEJE [0]
  Odpowiedź na: ZŁODZIEJE
  zdzichu serwatka
  2009-02-09 14:41:24
  trzeba było się nie afiszować,bo to okazja czyni złodzieja :) kup se drugi i po sprawie
 • Hpadlina dv6720ew, kto to pozwolił wypuścić na rynek!!! [1]
  Hpadlina
  2009-02-01 18:29:11
  Mam tego szrota już 8 miesięcy i zaliczył serwis dwa razy na płyte główną i wentylator,jak wrócił z serwisu to był taki sam efekt jak przed wysłaniem.Wentylator urwie wam głowę od momentu startu.
 • Ogulnie badziew nigdy wiecej HP [2]
  luki
  2009-01-30 10:18:12
  Juz raz mi sam sie zawiesil z nieczego sobie podczas normalnej pracy, utracilem wszystkie dane zdjecia itd. I caly czas sie grzeje czekam tylko kiedy sie zapali , niemowiac o glosnej pracy wieczorem jest to nie mozliwe i jeszcze jeden szczegul caly czas lub co jais czas slychac klikanie jak bym wciskal na jakis plik.
 • Re: HP Pavilion dv6000 to badziew! [0]
  Odpowiedź na: HP Pavilion dv6000 to badziew!
  Entuzja
  2009-01-29 14:59:41
  mam tak samo. a raczej mialam. okolo 2 tygodni temu, moze troche mniej komp przestał wykrywac WiFi/ co jakis czas się włączało, ale zwykle-NIE. A od przedwczoraj nie wiadomo ską zaczęło dzialać A propo tego, ze komp- badziew Mikrofon wbudowany nie działa, sterowniki w polowie instalacji sie wyłączją. Po instalacji nowego biosa ze strony HP, komputer przez jakis czas sie nie potrafil sam wyłączyć. do tego 2 razy mialam wymienianą karte graficzna z powodu przegrzania. zasilacz się zepsuł, raz był naprawiany w serwisie, za drugim razem kupilam sobie nieoryginalną końcówkę. i teraz dziaa bez zarzutu Aczkolwiek bateria siadła, a gwarancja juz minęła, wiec moge tylko byc pod zasilaczem Czy cos jeszcze? hmm.. chyba wszystko.. pozdro
 • super komp [0]
  Misia
  2009-01-25 20:52:06
  Ja też posiadam ten komputer.Jak narazie sprawuje mi się dobrze.Moim zdaniem wcale nie jest taki głośny.
 • Re: pomocy- kamerka [0]
  Odpowiedź na: pomocy- kamerka
  scyzor
  2009-01-23 19:29:55
  pruboj z roznymi sterownikami mnie tez nie chodzila wgralem nowe stery i jest ok
 • Re: HP Pavilion dv6000 to badziew! [0]
  Odpowiedź na: HP Pavilion dv6000 to badziew!
  scyor
  2009-01-23 19:26:20
  mam ten sam problem, koszt naprawy jest wysoki kupilem wifi na usb za 40 pln i hula a wbudowane wifi czasem wlacza sie od niechcenia
 • Re: pomocy- kamerka [0]
  Odpowiedź na: pomocy- kamerka
  kamil514
  2009-01-20 10:54:26
  musisz uruchomić program cyber you cam a jeśli go niemasz to se sciągnij z neta
 • Re: Pomożecie?:) [0]
  Odpowiedź na: Pomożecie?:)
  m4cin3q
  2009-01-18 19:27:53
  http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=en&dlc=en&cc=pl&product=1842155&lang=en jeśli masz ten model to zamieściłem Ci link z wszystkimi dostepnymi sterownikami do tego komputerka u mnie działaja
 • Re: bardzo wadliwy laptop, wystarczy poczytać - mnie też to spotkało :/ [0]
  Odpowiedź na: bardzo wadliwy laptop, wystarczy poczytać - mnie też to spotkało :/
  m4cin3q
  2009-01-18 19:21:31
  też mam ten model i po 4 miesiącach zaczał sie wieszać wireless po czym ogólnie wogóle się nie włącza planuje oddac go do serwisu może oni cos z tym zrobia reszta narazie działa...ODRADZAM mój model to HP Pavilion dv6000 dv6326eu
 • HP Pavilion dv6000 to badziew! [2]
  123456
  2009-01-18 19:16:16
  witam a mianowicie to mam problem z tym laptopem wszystko było ładnie pięknie az do momentu w którym zaczęła zanikać karta wi-fi instalowałem nowe sterowniki do karty wi-fi system vista home basic i nic reinstal tez nie pomógł nie mam pojecia co sie moglo stać nigdy nie był w serwisie nie byl rozbierany ani nic z tych zeczy w których karta mogła by zostac uszkodzona... mój komputer to HP Pavilion dv6000 dv6326eu.
 • mój sprawuje się dobrze [0]
  Mariusz
  2009-01-16 16:32:06
  Mój dv6000 sprawuje się dobrze, nie miałem z nim wiekszych problemów, praca jest cicha, osprzet wystarczający jak na moje wymagania, jedynie karta dźwiekowa mogłaby być nieco poprawiona, gdyż podczas podpinania pod wzmacniacz przenosi drobne zniekształcenia i szumy... Ogólnie polecam laptopa...
 • Re: pomocy- kamerka [0]
  Odpowiedź na: pomocy- kamerka
  piotr
  2009-01-16 14:32:32
  jak uruchomić kamerke w laptopie model dv6ew marki hp
 • BARDZO FAJNY ale głośny [1]
  brzoza
  2009-01-15 13:13:12
  Wszytko ok! naprawde bardzo porządny komputer tylko jak dla mnie ma jedna wadę:/ JEST MEGA GŁOŚNY ledwo co go włącze a on już buczy jak traktor :/ tez macie ten sam problem ? oddawał już ktoś zwas go na gwarancję ?
 • Re: straszny badziew [0]
  Odpowiedź na: straszny badziew
  m566
  2009-01-15 02:10:32
  hej mój tez nie wykrywa napędu cd zależy jak mu się chce. tzn ze się psuje czy jak?? to mi się zaczęło jakieś 2 miesiące temu a kompa mam od 1,5 roku
 • Re: Katastrofa [0]
  Odpowiedź na: Katastrofa
  BB
  2008-12-31 13:12:10
  Potwierdzam, ja też mam od niecałego roku tego lapka i już raz był w serwisie. Diagnoza: niestabilna praca płyty głównej. Leczenie: wymieniono płytę główną, wentylator, zaktualizowano BIOS (oczywiście wszystko na gwarancji). Usługa szybka, więc mocno nie narzekałem a sprzęt jak wiadomo, może się zepsuć, ale teraz, po kilku miesiącach jest dokładnie to samo!! Niedługo wybieram się ponownie do serwisu!!
 • HP TO HolernePadlo [0]
  ja niezadowolony
  2008-12-21 19:27:06
  zepsula mi sie kara graficzna gf - 256 mb 1tydzien po gwarancji - nie uznano zabulilem 1500 zl minol rok padla matryca szprzetu juz nie naprawiam bo ile mozna ladowac w psujacy sie non stp komputer BLE HP nie polecam
 • Re: SPRZEDAM HP DV6812NR [0]
  Odpowiedź na: SPRZEDAM HP DV6812NR
  Ilona
  2008-12-08 18:29:16
  Witam Cię! mam jedno małe pytanie. mam ten model od 2 dni i nie za bardzo wiem jak umieścić kartę w czytniku kart? Czy możesz mi pomóc?? Z góry dzięki
 • Re: bardzo wadliwy laptop, wystarczy poczytać - mnie też to spotkało :/ [0]
  Odpowiedź na: bardzo wadliwy laptop, wystarczy poczytać - mnie też to spotkało :/
  jarek
  2008-12-01 18:14:54
  Wifi, karta graficzna i na koniec padła płyta główna. Model dv9233eu. Po 15 miesiącach normalnego, domowego, niezbyt mocnego eksploatowania. ŁAdnie wyglada, ale co z tego??? ODRADZAM.
 • SPRZEDAM HP DV6812NR [1]
  514727378
  2008-11-29 11:09:55
  Mimo tego co piszą ci wszyscy ludzie ja na swój nie narzekam(dv6812nr) ale niestety go sprzedaje bo chce sobie złożyć coś stacjonarnego.
 • SPRZEDAM HP DV6812NR [0]
  514727378
  2008-11-29 11:07:27
  Product Name dv6812nr Microprocessor 2.00 GHz AMD Turion 64 X2 TL-60 Memory 3072 MB Memory Max Up to 4GB DDR2 Video Graphics INVIDIA GeForce Go 7150M Video Memory Up to 1071 MB Hard Drive 250 GB (5400 rpm) Multimedia Drive Super Multi 8X DVD±R/RW with Double Layer Support Display 15.4" WXGA High-Definition BrightView Widescreen (1280 x 800) Fax/Modem High speed 56K modem Network Card Integrated 10/100 Ethernet LAN Wireless Connectivity 802.11b/g WLAN Sound Altec Lansing speakers Keyboard 101-key compatible Pointing Device Touch Pad with dedicated vertical and horizontal Scroll Up/Down pad PC Card Slots * One ExpressCard/54 slot (also supports ExpressCard/34) External Ports * 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards * 3 Universal Serial Bus USB 2.0 * 1 VGA (15-pin) * 1 RJ-11 (modem) * 1 TV-Out (S-video) * 1 RJ-45 (LAN) * 1 headphone-out * 1 microphone-in * 1 notebook expansion port 3 * 1 IEEE 1394 Firewire (4-pin) * 1 Consumer IR Dimensions 14.05" (W) x 10.12" (D) x 1" (min H)/1.56" (max H) Weight 6.06lbs Security * Kensington MicroSaver lock slot * Power-on password * Accepts 3rd party security lock devices Power * 65 W AC Adapter * 6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) e-mail: mmdl00@interia.eu telefon: 514727378
 • Katastrofa [1]
  Niezadowolony
  2008-11-24 13:15:58
  w ciagu 2 lat zepsół sie trzykrotnie raz na gwarancji zrobili przywiezli obslługa super teraz bez gwarancji obsluga super nadal ale 1004 zl trzeba zaplacic zenada zepsuta ta sama rzecz >>> plyta glówna koszt naprawy bez gwarancji 1004 zl nie polecam komputery HP pavilion zrobione sa tak zeby przezyly okres gwarancyjny z lekka drobna naprawa a potem to juz HP nic to nie obchodzi
 • Re: akumulator [0]
  Odpowiedź na: akumulator
  minka
  2008-11-22 09:23:54
  Mam go 1,5 roku zaczyna mi mrugać jeden głosnik a w koncu wyłacza sie czły komp,pozatym jest strasznie nagrzany co jest grane pomóżcie...
 • Re: POMOCY [0]
  Odpowiedź na: POMOCY
  edye
  2008-11-15 19:32:09
  tez mam ten sam problem.i nie wiem dlaczegi tak sie dzieje ani co mam teraz zrobic:(
 • Re: Sprzedam dv6000 [0]
  Odpowiedź na: Sprzedam dv6000
  jolka
  2008-11-14 22:27:39
  nadal chcesz go sprzedac? Za jaka cene??
 • zadowolona [0]
  Odpowiedź na: beznadziejny laptop strata kasy
  mart
  2008-11-11 23:20:28
  hej J mam tego lapta od roku jestem wmiare zadowolona...jest troszeczke wolny i strasznie sie brudzi ...poza tym na kadym rob wrazenie wygladem...a widzieliscie nowego asusa jest strasznie podobny z wygladu,,,
 • Polecam :) [0]
  Wojtti
  2008-11-05 00:50:56
  witam, posiadam od ponad roku HP dv6000 (pod spodem pisze dv6420w) gdy go kupowałem ledwo co weszła Vista na polski rynek. I tutaj zastrzeżenia mają się właśnie co do oprogramowania, z początku marnie to działało, slot kart pamięci (5 czy 6) na początku działały tylko MMC, z czasem weszły samo instalujące się poprawki Windowsa, na dzień dzisiejszy działa wszystko poprawnie sprawnie. I jedyne co mnie boli to to że dałem za niego w sklepie 3400zł a teraz za 2000zł można mieć podobnego o dużo lepszych parametrach ;) no ale technologia idzie do przodu a ceny w dół. Tak czy inaczej jestem zadowolony z niego. Polecam wszystkim
 • Re: Blueconnect na Pavilionie dv6000 [0]
  Odpowiedź na: Blueconnect na Pavilionie dv6000
  kuruś
  2008-11-03 21:38:53
  wejśćie obok ładowarki,ja mam problem z media player,już drugi raz niechce sie włączyć może wiesz cos na ten temat-bede wdzieczny.........
 • Re: beznadziejny laptop strata kasy [0]
  Odpowiedź na: beznadziejny laptop strata kasy
  chemik
  2008-11-03 20:01:38
  witam serdecznie, posiadam tego laptopa (model z AMD i drugi z iNTEL) z windows xp i śmiga jak burza, większość laptopów pod Vista niezależnie od marki chodzi beznadziejnie, podobno dopiero po SP na Viste zaczyna działać normalnie, a propos touchpad-u, polecam podkręcić czułość, mogę całkowicie za darmo przeinstalować na xp, żeby tacy ludzie nie pisali na forum takich bzdur!! pozdrawiam serdecznie
 • hp 6000...jak dziala tv tuner? [0]
  dario69
  2008-11-02 15:12:49
  Mam hp dv 6000 i na naklejce jest napisan,ze posiada tv tuner.Czy ktos wie jak go uruchomic? A jesli nie jest wbudowany tv tuner...to jak mozna ogladac na nim telewizje z dekodera cyfrowego? Prosze o pomoc!!!
 • HP [0]
  Andrzej
  2008-10-31 16:41:23
  Witam wszystkich serdecznie!Mam tego laptopa juz od roku uzywam go z moja zona i jestesmy w pelni zadowoleni z tego zakupu:)
 • HP [0]
  T-mi
  2008-10-29 16:17:08
  Witam wszystkich, laptop jest wypas...precyzja, wygoda, elegancja, gust, moc i wydajność w jednym..Polecam na AthlonieX21.9.Ja mam jest super.
 • Może macie różne [0]
  Marpa
  2008-10-28 05:07:12
  Hp dv 6000 to seria dokładną nazwę znajdziecie na naklejce pod spodem np mój to dv 6660el mam pół roku i jest super ale osprzętowo rózni się bardzo od tego tu opisanego np procek to core duo t7250 2ghz zupełnie inna jest też platforma co daje mu index wydajności 3,5 to naprawdę niezle
 • Re: Bluetooth® [0]
  Odpowiedź na: Bluetooth®
  Kamillo
  2008-10-23 03:39:17
  u mnie Bluetooth w HP Pavilion dv6000 tez nie dziala - "Bluetooth device not found". Chyba bede musial rozkrecic i sprawdzic czy jest faktycznie w srodku i ewentualnie dokupic modół (okolo 40zl) i samemu zamontować...Wszystko inne dziala bardzo dobrze - laptop ma rok.
 • bylo dobrze przez 4 miesiace [0]
  grzes17
  2008-10-19 19:31:06
  wlasnie ja mam tego laptopa prawie pol roku albo i lepiej i od dwoch miesiecy jest tragedia!!caly czas sa z nim rozne problemy!!
 • Re: Re: dioda głośności [0]
  Odpowiedź na: Re: dioda głośności
  karpiu112
  2008-10-17 08:43:17
  ten pasek nie służy do podświetlenia czy innej wizualnej fanaberi, zmienia on wysokość dźwięku poprzez dotyk i posuwisto-zwrotny ruch palcem :) uważam, że to bardzo fajna rzecz która przyspiesza te funkcję bo nie trzeba klikać paluchem po plusie czy minusie
 • hej [0]
  sandi
  2008-10-16 21:59:59
  mam tego lapa od kilku dni narazie wszystko ok ale nic nie wiadomo:)
 • Pomocy.. nie dziala internet. [0]
  karola
  2008-10-10 12:29:29
  witam mam tego lapa od polowy liopca tego roku i juz zaczął się psuć;/ mianowicie pada internet.. mam routera i na drugim ko0mpie chodzi okej. na lapie wyskakuje mi ponizzy komunikat] "wystąpił błąd z jedną lub większą ilośią kart sieciowych w tym komputerze" o co chodzi????i czy da sie to naprawic?? pozdrawiam.
 • ZŁODZIEJE [1]
  Wu
  2008-10-09 11:37:22
  Zadowolony byłem do momentu jak mi go skradziono ze sklepu. Człowiek pracuje ciężko cieszy się z każdej rzeczy aż mu jakiś pajac to ukradnie. Szkoda że nie ma kary obcinania rączek za takie czyny. Połowa Polaków chodziła by przynajmniej bez jednej ręki!!!!!
 • Re: POMOCY [0]
  Odpowiedź na: POMOCY
  Wu
  2008-10-09 11:32:13
  dobrze Ci tak!! jak kupiłaś kradziony komputer i nie masz gwarancji to teraz się martw i poczuj się jak osoba której to skradziono a pracowała na ten komputer na pewno ciężko
 • pomocy- kamerka [3]
  JUSTI
  2008-10-08 20:15:10
  mam problem z kamerką bo nie moge jej uruchomic!! prosze pomózcie!!!
 • akumulator [1]
  foxop
  2008-10-05 12:15:12
  powiedzcie mi jaki akumulater z górnej półki kupić by przedłużyć działanie ? Mam ten przęt i to z vistą już pół roku, z poczatku na viste klołem a teraz już nie tylko mam problem z akumulatorem, jest za słaby i chce zmienić na taki zgórnej półki,powiedzcie jaki(symbole)
 • straszny badziew [1]
  freedom
  2008-10-03 22:05:27
  hej, mam tego laptopa od 1,5 roku abdziew do kwadratu, byl juz 2 razy w serwisie, problem z wirlessem oraz z plyta glowna, teraz pierdzieli sie po raz 3, nie wykrywa napewdu cd rom a wirless nie wykrywa sieci...jednym slowem nedza, serwis HP tez nienajlepszy, zastanowcie sie zanim kupicie ;] pozdro
 • Sprzedam dv6000 [1]
  Kamil
  2008-10-03 11:10:00
  Witam, Sprzedam laptop HP Pavilion dv6000 - Procesor Turionx64 2x 2,1GB, 2GB DDR2 RAM,100GB HDD DYSK, Grafika Gf6150, 17" Bright view, nagrywarka dvd, tel. 790 498 636, gg: 6696907
 • NAPRAWDĘ Suuper. [0]
  Nicole
  2008-10-02 21:06:11
  Mam ten laptop od jakiś 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona ma dobre głośniki połączenie Bluetooth, funkcja lini papilarnych.Naprawdę fajny jedyna wada to TROCHE krótko trzyma Poza tym naprawde jest ok!
 • Re: problem z karta sieciawą... pomocy!! [0]
  Odpowiedź na: problem z karta sieciawą... pomocy!!
  krzywy
  2008-10-01 23:37:22
  zrob recovery i powinno byc po klopocie
 • bardzo wadliwy laptop, wystarczy poczytać - mnie też to spotkało :/ [2]
  magicduh.artlan.pl
  2008-09-28 21:06:43
  No wiec mam tego laptopa od zimy tego roku, najpierw był problem z DVD - ten sam problem pojawia się u wielu użytkowników, potem wystąpił problem z wireless, po czym w ogole sie nie włączało - to samo u wielu osób, no i na koniec... padł :) 3 krótkie beepy i czarne tło - grafika padła - u innych tez tak jest. Poczytajcie jesli chcecie kupic ta serie, fakt pewnie są wyjątki które śmigają, ale ja już przejrzalem informacje na temat tych 3 problemów - u wszystkich to samo się dzieje - odradzam. Teraz czekam na reklamacje pozdrawiam
 • Blueconnect na Pavilionie dv6000 [1]
  D.
  2008-09-21 20:37:36
  Może ktoś używa Blueconnecta na tym HPku??? jak to dziala? na jakim wejściu?
 • Re: Vista [0]
  Odpowiedź na: Vista
  grzechu
  2008-09-20 17:11:32
  znalazłeś wszystkie sterowniki ?
 • Re: dioda głośności [0]
  Odpowiedź na: dioda głośności
  Zuzka
  2008-09-18 14:25:18
  nie, podswietlony jest tylko znak + i -
 • Re: dioda głośności [1]
  Odpowiedź na: dioda głośności
  qb
  2008-09-16 21:20:31
  no to dokładnie tak jak u mnie, dzięki za odpowiedź. Swoją drogą to trochę w tej sytuacji bez sensu taki pasek, skoro nie pokazuje, na jakim poziomie faktycznie znajduje się głośność. No cóż. Nie wszystko im wyszło w tym kompie. pzdr
 • Co wy gadacie! [0]
  Kinga
  2008-09-15 18:56:23
  Hej.. Mam ten model laptopa juz jakie pol roku. jest fajnie wykonany..na powyzszych obrazkach jest pokazany w wersji czarnej ja mam w wresji bialej..ktora byla limitowana kolekcja..:D prosty w obsludze..dosyc godata grafika.. duza pamiec.... dla mnie dziala bez zarzutu..wszystko elegancko chodzi..i nie jest wolny bynajmniej u mnie..bo mam dobre lacze internetowe i serfuje po internecie bez zadnych przeszkod..i od nowosci nie mial jeszcze ani jednej usterki .. Pozdrawiam..
 • Re: dioda głośności [0]
  Odpowiedź na: dioda głośności
  Miska
  2008-09-15 18:48:54
  Mam ten model laptopa i u mnie poziom glosnosci na pasku nie jest podswietlony jedynie podswietlony jest + i - ..no i reszta sluzaca do obslugi quick player'a. Pozdrawiam.. ..:)
 • dioda głośności [3]
  qb
  2008-09-15 16:32:53
  jeżeli macie ten komp to proszę o odpowiedź. Czy pasek nad klawiaturą wskazujący poziom głośności jest u Was podświetlony, tzn. czy pokazuje na jakim obecnie poziomie są włączone głośniki, czy nie? Nie zwróciłem uwagi na to od nowości i nie wiem, czy wysiadło, czy to po prostu już tak jest? pzdr.
 • Jak zainstalowac windowsa xp [0]
  KRystian
  2008-09-11 19:04:05
  jak zainsatlowac windowsa xp na laptopie hp dv 6000 prosze o pomoc piscie na gg 3973276
 • Działa bez zarzutu [0]
  klu
  2008-09-03 16:11:25
  Witam, mam tego HP Pavilion dv 6000 od dwoch tyg i działa poprawnie :) jestem zadowolony, dalem za niego 2900 2 GB RAM i 250 GB HDD, pozdrooo :)
 • SPRZEDAM [0]
  gg13324409
  2008-08-30 12:24:28
  SPRZEDAM HP Pavilion dv6000-stan idealny!! 2200,-gwarancja,gg13324409 tel.0166702032
 • odpowiedz dla LULKA i MAGDA [0]
  kondor
  2008-08-28 16:41:45
  hej. co do kosza u magdy to klikasz prawym na pulpit dajesz personalizuj potem w lewym gornym rogu masz zmien ikony pulpitu i tam musisz zaznaczyc kosz i zastosuj czy cos takiego/ co do Lulki to tez mialem ten problem bo chcialems ie pozbyc visty ale dostalem takie informacje ze ten laptpo jest zrobiony pod viste i nigdzie nie da sie sciagnac pelnego pakietu sterownikow dla tego modelu kompa bo peweni HP sobie to zastrzegl wiec nie uzbroisz swojego xp w potrzebne storowniki bo ich nie dostaniesz. sam szukalem wszedzi hgediz sie da nawet wysylalaem meila do hp company i nic niemie npomogli tymbardziej w serwisie w skelpei wiec najprostszym bylo i jest nadal wgranie spowrotem visty z plyty na ktorej zorbilas obaz systemu vista , wystarczy chyba sformatowac xp i wlozyc potem ta plyte ale ja i tak zanios,lem do serwisu bo nie chcialem jeszcze na dobry poczatek uzytkowiania czegos zepsuc;p pozdrawiam , a pytanko mam takie co zrobic z kwestai zawieszania i rozjezdzania sie ikon pulpitu i okien pootwieranch , srednio 1 na dzien cos takeigo sie dzieje i pomaga teylko restart albo ogulne wylaczenie i ponowny ON:);/
 • Re: POMOCY [0]
  Odpowiedź na: POMOCY
  Dj_Mumin
  2008-08-27 22:58:50
  Jeżeli nic kompletnie nie wyswietla Ci się na Ekranie a wszystko wygląda tak jakby działał normalnie to najprawdopodobniej uszkodzeniu uległa taśma łącząca karte graficzną z monitorem (najczęstszy przypadek w laptopach). Chociaż piszesz, że dostalaś go dwa miesiące temu tylko pytanie czy nowego czy już używanego. Bo taka usterka zazwyczaj ma miejsce w starszych lapkach (niewykluczone też że w nowym wysiądzie). Radziłbym udać się z nim do jakiegoś serwisu gdzie podepną go pod inny sprzęcik i szybko namierzą co wysiadło.
 • problem z karta sieciawą... pomocy!! [1]
  AgaRyan
  2008-08-26 19:05:04
  mam tego laptopa od kwietnia i działa bez zarzutu do momentu az przestal mi działac na nim internet mianowicie iPlus. przestalo działać zapewne z mojej winy i potrzebuje pomocy bo w menedżerze urządzeń kilkajac na kartę sieciowa mam 12 pozycji z czego tyko przy jedej nie mam tego wykrzyknika... doszłam że to problem ze sterownikami ale przy zakupie nie dostałam nawet płytki.. pomoże mi ktoś?!?!?! Skąd pobrać sobie te sterowniki iewentualnie jak to naprawić. moje gg to 8084929 pozdrawiam i z góry dziekuję
 • problem z karta sieciawą... pomocy!! [0]
  AgaRyan
  2008-08-26 18:33:18
  mam tego laptopa od kwietnia i działa bez zarzutu do momentu az przestal mi działac na nim internet mianowicie iPlus. przestalo działać zapewne z mojej winy i potrzebuje pomocy bo w menedżerze urządzeń kilkajac na kartę sieciowa mam 12 pozycji z czego tyko przy jedej nie mam tego wykrzyknika... doszłam że to problem ze sterownikami ale przy zakupie nie dostałam nawet płytki.. pomoże mi ktoś?!?!?! Skąd pobrać sobie te sterowniki iewentualnie jak to naprawić. moje gg to 8084929 pozdrawiam i z góry dziekuję
 • POMOCY [4]
  Marzena
  2008-08-26 11:39:15
  MAm problem: a mianowicie dostałam ten laptop 2 miesiące temu i nagle przestał mi chodzic monitor, ekran jest pusty a laptop chodzi normalnie. Są dźwięki i s łycjać jego uruchamianie. CZy ktos wie co jest grane/ MOze Wy tez mieliście podobny problem. Prosz epomóżcie. Będe wdzięczna.;)
 • Drogi [0]
  aga
  2008-08-26 11:27:18
  Też mam ten model tylko mam 4 GB RAM i 320 twardy dysk i w Stanach kosztuje 1000 $. W Polsce są jeszcze straszne ceny!!!
 • przeplacacie [0]
  zadowolonu ~~
  2008-08-24 13:57:08
  moj znajomy kupik mi ten laptop w stanach i zaplacil 799$ czyli okolo 1600 zl a jak czytam ze daliscie za niego 3500 zl i ja mam jescze 3gb ramu a w polsce w niektorych sklepach kosztuje 2600zl a poza tym to laptop exstra super sie spisuje ...
 • Re: Bluetooth [0]
  Odpowiedź na: Bluetooth
  mateo2558
  2008-08-24 13:43:34
  to wlacza wifi ktora i tak nie znajduje urzadzen, bluetooth jakos inaczej sie wlacza. sam mam takiego laptopa z vista po angielsku,
 • beznadziejny laptop strata kasy [2]
  Pweł
  2008-08-22 16:23:51
  niezmiernie wolny, konkurencja z połowę ceny daje sprzęt który chodzi jak burza... skusiała mnie marka... nie da się normalnie pracować chocby na word'zie, a touchpad czy jak to się nazywa to totalna pomyłka - od razu kupiłem mysz. msi wind wyprzedza tego hp pod każdym wzgledem a kosztuje 1400zł
 • pomocy!!!!!!! [0]
  mememk HP dv600
  2008-08-21 15:42:04
  Witam Ja mam problem z Wireless czyli z siecią bezprzewodowa. Karta bezprzewodowa zawiesza mi sie po około 10 min to zaczęło sie dziać po jakimś miesiącu użytkowania formatowałem go 2 razy i nic sie nie po prawiło:( nie wiem czemu tak sie dzieje ruter mam sprawny testowałem go na innych laptopach. Może ktoś wie o co chodzi i pomoże mi usunąć usterkę. Pozdrawiam!
 • zadowolona! [0]
  dominiqa91
  2008-08-21 07:38:39
  A ja mam swojego laptopika od stycznia 2007 jeszcze z XP i sie cieszę!! kosztował 4.500 tys ale wtedy wszystkie tyle kosztowały;p
 • Re: kosz [0]
  Odpowiedź na: kosz
  jonic
  2008-08-11 19:49:55
  napisz na gg 1667594 to ci powiem co z koszem
 • Super sprzet [0]
  mariusz
  2008-08-09 22:27:53
  Ja tez mam ten sprzet kupilem go jakis tydzien ale jestem bardzo zadowolony kupilem go za 2600 emil czemu tak duzpo zaplaciles za niego?? prawie 100 wiecej a ja tez mam 2 giga ramu
 • Super [0]
  Emil
  2008-08-08 16:45:17
  Mam ten sprzęcik kupiłem go w mediaexpert 3.500 tys. mam 2GB ramu własnie na nim piszę ten komętarz super super i jeszcze raz super
 • Bluetooth® [2]
  bodzio
  2008-08-06 17:05:55
  mam Pavillion z USA dv6700 p/n:GT812AV,nie moge w nim uruchomic Bluetooth®,pomozcie jak to zrobic, WIFI dziala.pozdrawiam wszystkich
 • kosz [1]
  Magda
  2008-08-06 11:04:58
  mam nietypowy problem. zupełnie przez przypadek usunęłam ikonę kosz i nigdzie nie mogę jej znaleźć. nie wiem gdzie lądują wszystkie śmieci po wciśnięciu delete. wiecie może czy mogę mój kosz jakoś ściągnąć?proszę o pomoc
 • DO LULKA [0]
  LUCKYBUSTER
  2008-08-05 19:01:15
  DAJ MI SWOJ GG TO POSLE CI STEROWNIK DO KAMERKI. MOJ GG 10928251 POZDRAWIAM
 • vista [0]
  natalia
  2008-08-05 10:47:50
  fajny laptop tez mam i właśnie dostałam pilot do niego... a z vista tez da sie zyc, tylko niektore programy powoduje ze sie wiesza...
 • Zadowolony użytkownik [0]
  Prodigus
  2008-08-04 12:55:45
  Mam ten sprzęcik zwieziony ze Stanów od września 2007 r. (równowartość 1600 zł w dolarach) i nie ma co narzekać. Działa bez zarzutu, w sumie raz tylko się zawiesił. Nawet do Visty idzie się przyzwyczaić.
 • waldi [0]
  Waldemar
  2008-08-04 08:57:46
  dv600 z to beznadzieja pracuje bardzo wolno a Windows vista fabrycznie instalowany w tym komputerze jeszcze bardziej go pogrąża. W AutoCadzie nie da sie pracować bo co kilka kliknięć zawiesza się cały kompuyer. Nawet krótki tekst w Worksie otwiera sie kilkanascie sekund. Ten komputer z Vistą to katastrofa.
 • waldi [0]
  Waldemar
  2008-08-04 08:57:45
  dv600 z to beznadzieja pracuje bardzo wolno a Windows vista fabrycznie instalowany w tym komputerze jeszcze bardziej go pogrąża. W AutoCadzie nie da sie pracować bo co kilka kliknięć zawiesza się cały kompuyer. Nawet krótki tekst w Worksie otwiera sie kilkanascie sekund. Ten komputer z Vistą to katastrofa.
 • prośba [0]
  fifi
  2008-07-30 20:59:22
  witam, mam prośbę, poszukuje instrukcji do hp paviliov6000
 • HP Pavilion dv6000 [0]
  Cairine
  2008-07-04 21:45:40
  Madziu, proponowałabym wejść w panel sterowania i zarządzanie kolorami ;)
 • kolory [0]
  madzia
  2008-07-04 14:26:46
  w jaki sposób można regulować kolory na tym laptopie??
 • HP Pavilion dv6000 [0]
  Cairine
  2008-07-03 22:01:32
  Kupiłam jakiś czas temu ten model. Miły Pan w sklepie wymienił mi nieodpłatnie 1 na 2 GB i naprawdę komputer śmiga niezawodnie. Mimo Visty, do której z początku podchodziłam raczej sceptycznie jestem z niego bardzo zadowolona. Wszystkie gry i programy jak do tej pory mi chodzą ;) A bateria aż tak bardzo mi, jak na razie nie przeszkadza, bo najczęściej podłączam go na kabel. Szczęśliwy :) - musisz go lekko nacisnąć opuszkiem palca ;)
 • Vista [1]
  Monqa
  2008-06-19 22:10:16
  Niestety w tym cudeńku padł system i mimo zgodnych z instrukcja interwencji przywracania systemu - nie powstal z martwych... I załuję ale mam teraz XP - serwis w miejscu zakupu zabiera sprzęt na 3 tygodnie, a na taka przerwe w pracy nie mogę sobie pozwolić
 • HP Pavilion DV6000 [0]
  szczęśliwy:)
  2008-06-19 12:59:07
  Witajcie! ja mam takie pytanko co do tego laptopa ten pilicik pasuje w wejscie przy napedzie cd wchodzi gładko ale jak sie go wyciąga!? a Historie MAGDO sie usuwa w PANEL STEROWANIA/OPCJE INTERNETOWE i na środku pisze HISTORIA PRZEGLĄDANIA i naciskasz USUŃ
 • HP Pavilion DV6000 [0]
  Magda
  2008-06-12 11:03:29
  Witam serdecznie! Od kilku dni posiadam laptopa HP Pavilion DV6000 z oprogramowaniem Vista i mam pytanie, ktore moze wydac sie Wam smieszne, ale ja naprawde mam problem, jak usunac historie z googli i przegladanych stron, korzystam z przegladarki Internet Explorer.Pozdrawiam Magda
 • Pomożecie?:) [1]
  lulka
  2008-05-29 09:56:05
  zmieniłam Viste na XP i teraz nie działa mi kamerka w tym laptopie. Czy ktoś da mi namiary na odpowiednie sterowniki lub podpowie co mam zrobić?
 • nie działający monitor [0]
  mała
  2008-05-27 11:55:49
  mam pytanie... jeżeli po uruchomieniu komputera nie działa monitor, tzn nic sie nie wyświetla.. tak jak by był wyłączony... to co mam zrobić aby monitor działał ponownie???
 • 3D Sound Blaster Pro pomocy!! [0]
  Dominika
  2008-05-27 01:27:01
  witam, bardzo prosze o porade. Pada mi stopniowo dzwiek w tym laptopie tj.: na poczatku przestaly grac glosniki, po podlaczeniu sluchawek dzialalo slabiej, teraz nie dziala wcale. Podejrzewam ze to karta dzwiekowa bo co innego. Prosze mi poradzic gdzie moge ja kupic najtaniej- i najlepiej poradzic mi ktora. Wyczytalam ze to ma byc 3D Sound Blaster Pro. Czy sie myle? z gory dziekuje.
 • kamerka [1]
  raku
  2008-05-17 12:48:02
  Może ktoś wie co zrobić w przypadku gdy kamerka nie działa prawidłowo tzn. po uruchomieniu komputera jest ok, włącza się ale tylko raz? Drugi raz żeby ją uruchomić muszę ponownie wyłączyć i włączyc laptopa. Kupiłem go na początku 12.2007r i wtedy było ok, ale długi czas jej nie uzywałem a teraz jest mi potrzebna do rozmów na skype, ale jak wspomniałem teraz coś jest nie tak. Mam viste home basic i nie mam pojęcia czy to coś z windowsem czy programem hp webcam czy jeszcze coś innego.
 • przywracanie systemu [0]
  luki
  2008-05-12 22:47:05
  słuchajcie a jak jest z tym przywracaniem systemu. jak to dokładnie przebiega i czy dla laika komputerowego nie jest to zbyt trudne? przymierzam się do kupna notebooka i póki co ten wydaje się być całkiem niezły jak za ta cenę.
 • Wady i zalety [0]
  macjejjo
  2008-05-08 13:13:08
  Mam go od 23 lutego 2008. Moje zdanie jest pozytywne, polecam go, przedstawię kilka wad i zalet. Traktuję go jako komputer multimedialny (rendering, grafika itp.) Przy kupnie laptopa każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie po co mi taki komputer, co będę robił, itp... Powszechnie wiadomo, że PCty mają lepszą wydajność od laptopów z tymi samymi częściami o ok 30% - 40% WADY: - Ogólnie wytrzymałość baterii zależy od tego na jakim trybie pracujemy, z resztą można to indywidualnie ustawiać, jednak na najniższym obciążeniu baterii wydajność troszkę spada. Czasami irytuje mnie jego krótka wytrzymałość, ale jak ktoś chce, to można dokupić akumulatory podróżne. Więc wg mnie jest to wada największa, ale można ją zniwelować inwestując ok 300 - 400 pln. Jednak kiedy go wyjmujemy z pudełka, powinniśmy pamiętać, że najpierw powinniśmy baterię rozładować od razu, potem ładować 12-15h (ładować i podczas ładowania nie włączać) i powtórzyć cykl jeszcze raz. Dopiero potem można go używać normalnie
 • Bluetooth [1]
  Dark
  2008-05-07 20:11:37
  Gucio, blutooth włacza się po lewej stronie, koło tych trzech diodek niebieskich tam gdzie jest napis "wireless" i wtedy powinna ci się ukazać ikonka na pasku autostartu po prawej na dole ekranun ( taki niebieski owal z białymi elementami w środku)
 • blurtooth [0]
  Gucio
  2008-05-05 14:42:45
  Witam! chcialbym sie dowiedziec jak właczyc bluetooth w tym laptopie? Mam viste w jezyku angielskim i nie bardzo wiem gdzie tego szukac... z góry dziękuje za odpowiedz
 • obudowa [0]
  Patrycja
  2008-05-04 20:53:04
  Ewentualnie może ktoś wie gdzie można taką obudowę kupić to proszę o kontakt :)
 • obudowa [0]
  Patrycja
  2008-05-04 20:51:20
  Mam go od listopada. Wizualnie prezentuje się świetnie i chyba tylko tyle. Notorycznie zawiesza mi się internet,przestała świecić dioda od głośności a także popękała mi zewnętrzna obudowa do monitora!!!! Najgorsze jest to że nawet nie wiem kiedy i jak..Czy możliwa jest reklamacja czegoś takiego??
 • Genialny!!! [0]
  Kaśka
  2008-04-18 13:14:41
  Mam tego laptopa, jestem bardzo zadowolona. Zarówno z jego wyglądu jak i z funkcji.
 • RAM - HP Pawilion dv 6000 [0]
  Spinacz
  2008-04-18 08:03:18
  Mam tego laptopa i nie wiem jaki on ma ram, tzn wiem ze 1g( 2x512) ale nie wiem jaka predkąsc a chce mu zwiekszyc do 2G, mozecie pomoc .
 • a tak po za tym zajebisty [0]
  Janek
  2008-04-16 16:46:23
  po za tym to jest zajebisty!
 • przyciski multimedialne [0]
  Janek
  2008-04-16 16:45:24
  Fakt ten laptop ma jedną wadę której się narazie dopatrzyłem, generalnie lubię dbać o sprzęt także używam szmatki przykrywającej klawiaturę i tu pojawia sięproblem bo gdy ją kłade to przyciski multimedialne się wciskają i komputer włącza się od początku, więc nie mozna jej uzywac :) udalo mi sie w biosie wylaczyc tylko dziwięk tych przycisków ale niestety chyba nie mozna wyłączyć ich całkowicie
 • coś jeszcze [0]
  muzgowiec41
  2008-04-13 14:38:38
  Wszyscy mi mówili żebym nie kupywał Visty kupiłem i nic mi nie nawala. Na początku bałem się że przez Viste padnie i nic potem się z nim nie zrobi oraz zaskoczyła mnie tak niska cena ale zrobiłem dobrze że go kupiłem i tyle wwam powiem!!!
 • To jest cudo!!! [0]
  muzgowiec41
  2008-04-13 14:29:31
  Mam go od paru dni. to co piszecie to bzdury!!! Mam 200 GB pamięci 2GB ram i 1,93MHz do tego Vista Home Premium!!! Dałem za niego 2800zł apewno nie przepłaciłem tylko brakuje w nim pilota no i żeby jeszcze był Bluetooh. Pozdro wszystkim!!! To jest prawdziwy sprzęcik!! Jak sie zgadzacie to piszcie na muzgowiec41@wp.pl lub na gg 10161692
 • pomcy!!!!!!!!!!!!!! [0]
  Maciuś
  2008-04-13 12:59:36
  Mam laptopa hp pavilion dv6000 ale mam z nim problem nie chce miec Visty tylko xp jak to zrobic dałem go do informatyka i też nie potrafil jakby ktos mógl pomoc to prosze.
 • Czy Pomoze mi ktos ? [0]
  karpik
  2008-04-01 23:26:03
  Witam , mam tego laptopa ale chcialbym zmienic oprogramowanie na xp czy moze ktos mi napisac jak to zrobil , bo widze , ze niektozy sie tu tym ciesza :) moje gg: 13453730
 • Fajny lap [0]
  kusmo
  2008-03-26 10:52:36
  Witam. Ogolnie mam bardziej rozbudowana wersje tego lapa, 1,9x2. 2gb ramu. wiadomosc dla tych ktozy szukaja sterow do tego lapa pod XP, sterowniki sa na stronie produceta pod inna nazwa, pod spodem lapa powinno pisac np: dv6705ew. z moim niema problemow. Pozdrawiam.
 • hp [0]
  pszczolka
  2008-03-20 22:03:50
  wada to na pewno akumulator. innych długo nie widziałam do czasu, kiedy nie pojawił się problem z monitorem. Nagle wyłącza się, zaczyna migać, przy kliknięciu na jakikolwiek punkt na ekranie robią się plamy za którymi 'coś' widać. to 'coś' to np. pasek zadań na górze. Także tragedia. Po świętach leci do reklamacji.
 • Nie działają nibieskie kontrolki [0]
  Marcin T
  2008-03-15 15:58:41
  Witam używam Hp od ponad roku ale kilka di temu przestały świecić diody niebieskie od głośności. Miał już ktoś z was taki problem. Jeżeli więcej co z tym można zrobić proszę o pomoc
 • co z innym windowsem? [0]
  Przemo
  2008-03-06 13:20:47
  Witam! Ja mam problem z tym laptopem...konkretnie nie wiedziałem że można go naprawiać poprzez dodatkową partycję;/ i zainstalowalem normalnego windowsa xp profesional...no i zaczeły sie problemy...po pierwsze ze streownikami do wszystkich urządzeń w komputerze. Nie dołączyli mi na płycie i nie wiem co teraz robić;/ skąd wytrzasnąć oprogramowanie takie jak było na początku (miałem Windowsa Media Center a nie Viste jak tu podają). Jeśli ktokolwiek moze mi pomóc proszę o kontakt mailowy przemo582@wp.pl
 • problem z internetem [0]
  mazyyy
  2008-02-29 00:28:56
  mam pviliona hp 6000 i chyba zrobilem blad, otoz bylem w salonie plusa i mi powiedzieli, ze nie moge miec w tym lapku standardowego neta bo ma jakies dziwne wejscie " business class"!!! w tym wypadku najtanszy internet bedzie mnie kosztowa 360zl, a moj kolega ma w plusie 7,2 mb/s za 130zl. w plusie chca mnie w ciula zrobic czy cos??? jesli ktos mi moze pomoc to piszcie na mazyyy69@wp.pl dzieki!!!
 • pomocy [0]
  angel
  2008-02-27 23:23:53
  ogólnie laptop jest spoko ale ja mam mały problem nie posiadam do niego jednego sterownika do nagrywarki VOBID Instant Drive CD SCSI CdRom Device prosze o pomoc:)Prosze o odpowiedż na adres angelika.rajchel@wp.pl
 • 8.5/10 jak dla mnie [0]
  pafcio
  2008-02-27 10:41:21
  Otóż jestem w posiadaniu hp dv 6000 od listopada czyli 4 miesiące. Póki co nie mam rzadnych zastrzeżeń, pracuje stabilnie, nie zawiesza się a dwurdzeniowy procesor pozwala na pracę na kilku aplikacjach bez przerwy i ze sporą płynnością. Minusem może być faktycznie ekran, który odbija światło padające pod każdym kątem i akumulator,który przy pełnej pracy wytrzymuje w moim wypadku ok 2,5 h, w porównaniu z laptopami DELL, które pracują na baterii non stop ok 6h jest wynik zaskakująco słaby. W standardzie jak już w większości notebooków miałem Vistę- powiem krótko- TRAGEDIA!!! na szczęście udało mi się ją odinstalować i powrócić do XP Professional- śmiga aż miło....ale nie ukrywam, że miałem trochę kłopotów z odinstalowaniem oryginalnego oprogramowania. Na szczęście wszystklie sterowniki działające pod XP znajdują się na dodatkowo wydzielonej partycji. Podsumowując laptop spełnia moje wymagania, jednakże jak w każdym sprzęcie z czasem doszukujemy się jakiś niedociągnięć- w tym przypadku -
 • hp [0]
  T-H-C
  2008-02-19 21:20:19
  ja tam mam 1.8x2 laptop jak laptop moze byc w porownaniu z innymi dostepnymi na rynku to jest w kit a co do visty mlodziutki programik jest wiec poczekajmy ja sie juz przyzwyczail :)))
 • Odpowiedzi [0]
  Magda
  2008-02-17 15:25:44
  Mam Pawiliona on 2 tygodni. Wszystko jest dobrze. Wskazowka do Monii: słuchaj, każdy laptop tak ma.Spójż na spód.Tam są wywietrzniki, i dlatego to nie leci w bok.po lewej, ani po prawej stronie komputera, nie ma ich.Nie martw się. Najpierw też się zdenerwowałam z tego powodu. HP jest bardzo dobry. Nie mam do niego nic.Jak otwieram go to nieda rady tylko otworzyć gornej klapki, bo dwie razem idą.Dominik! Zgodze sie z toba do jednej wady.Ciemność!!!Włącz sobie ładowarke jak w nocy na nim jesteś.Klawiatura nie jest zamięka!!!Mateusz, gdzie kupiłeś tego laptopa???Ja kupiłam w Vobisie, i mam to samo co ty.Dziwne.Prawda???Po prostu są inne komputery. Ja mam po lewej stronie obok myszy takie jagby zielone rece trzymające jakieś coś.Wyślij do mnie e-maila ze zdjęciem. Mój e-mail to magda-1996@o2.plBogna:Po prawej stronie masz taki maly prostokącik, ze zlotym w środku.Przyloz tam palca , i poczekaj chwile!UWAGA JEŻELI TO ZROBISZ, TO BĘDZIESZ MIAL/A TYLKO TY DOSTĘP DO KOMPUTERA:)Kaśka, kupiłaś w
 • no własnie, na boki [0]
  Monia
  2008-02-15 09:28:53
  Mój Pavilion ma troche inne parametry i ogólnie świetnie pracuje, vista też mnie nie przeraża - lubie uczyć się nowych rzeczy nawet tych co są niedopracowane ;) ćwiczę swoją cierpliwość. Jednak komputer ma jedną bardzo dużą wadę.... odprowadza ciepło w dół, nie na boki o czym juz wspomniał dominik. Normalnie kto to wymyślił to ja nie wiem przecież to kompletnie bez sensu!! Czasami jak mam tego lapa na kolanach to grzeje niemiłosiernie. No i brak blokady - jakiegoś zatrzasku przy zamykaniu - ale to akurat mi osobiście nie przeszkadza.
 • pomocy [0]
  M...
  2008-02-12 20:39:21
  ja jestem zadowolona i to bardzo jest dla kobiet wspanialy:) ale jest problem zadna wersja allplayera nie chodzi poprawnie tzn. napisy filmu leca pod obrazem i za zadne skarby nie chce leciec nasd fimem czy ktos moze mi pomoc??
 • mam pytanie [0]
  Waldi
  2008-02-12 19:12:32
  jak w tym laptopie włącza się kamere i wyłacza mam z tym problem
 • opinia [0]
  Karola
  2008-02-12 12:56:59
  ja mam tego laptopa od tygodnia i jestem generalnie z niego zadowolona, jest bardzo ładny z wygladu, pracuje bardzo cicho, klawiatura jest miękka to fakt i moim zdaniem pisze sie na niej bardzo wygodnie. Jedyny minus akumulator, krótko trzyma na baterii ale to na razie jedyny minus jaki znalazłam. PozdrawiamK
 • Tragedia [0]
  dominik
  2008-01-31 15:41:22
  Laptop ładny i ... na tym koniec. Wada nr 1 - za miękka klawiatura. Nie nadaje się do pisania. Aby podać polski znak trzeba niemal bić po klawiaturze, która ugina się do środka, wręcz wpada. Klawisze konsoli dotykowej są mikroskopijne i niewygodne. Za to dość wygodny i duży touch pad. Wada nr 2 - ekran. Glare, odbija najmniejsze światło, nocą trudno pracować, bo włączone lampy widać jak w starym kineskopie telewizora. Do tego brak zatrzasku po zamknięciu komputera. Wada nr 3 - złącza, niby nowoczesne Express Card, ale dlaczego modemy pod to złącze są 3 x droższe? Złącza słuchawkowe z przodu. Wkładamy kabel słuchawek i albo ocieramy się o niego brzuchem albo ręce trzymamy wyprostowane nad klawiaturą, co na dłuższą metę jest męczące. Dalej, kwestia systemu, szczęśliwie zamówiłem z XP, vista na 1 Gb RAM to mało. Za to spróbujcie rozgryźć pilota i cały media center. Rozrywka na długie noce. Nieprzydatny badziew. Komputer odprowadza ciepło w dół, nie na boki. Może zimą takie rozwiązanie
 • instrukacja obslugi [0]
  hmm
  2008-01-30 16:26:49
  moze ktos by mi przeslal do niego instrukcje po polsku...?:)
 • Mam pytanie?? [0]
  Mateusz
  2008-01-29 19:22:40
  kupilem laptopa hp pavilion dv 6000 wsumie ten sam co widac ale nie do konca moj posiada czytnik lini papilarnych dysk twardy 250 GB, amd turion 64 2,0 GHz, nVidia GeForce 8400M GS z dedykowanymi 256MB pamieci graficznej. Nigdzie nie moge znalesc tej wersi laptopa, ani opisow na jego temat. Czy to mozliwe??? Pomocy
 • Dobry sprzet za dobra cenę. [0]
  cichomsl
  2008-01-20 23:23:54
  Sprzet wysokiej klasy i w pełni zadawala przy kazdej pracy.Polecam i zachęcam do jego zakupu. Pozdrawiam.
 • Cool :) [0]
  Norberto
  2008-01-16 11:54:44
  Mam tego lapka od 2 miesięcy z małymi zmianami (GeForce 8400 128Mb, 2GB RAM, dysk 160 GB). Nie mam żadnych zarzutów do wydajności kopa, co prawda trzeba się przyzwyczaić do Visty :) A i z gierkami nie mam problemów - obecnie gierze w Call of Duty 4 prawie na max detalach :) ale do tego już myślę nad przystawką do chłodzenia... Jednym słowem POLECAM!
 • Pytanie [0]
  jare
  2008-01-05 22:12:14
  witam dv6000 mam od 2 miechów, ogólnie lapi chodzi jak siemasz wiktor cześć tereska, mam tylko jedno aczkolwiek poważne zastrzeżenie a mianowicie pamięć ram która delikatnie rzecz ujmując... nie daje rady, oczywiście mówie o standardzie, zastanawam sie tylko czy faktycznie można do niego zapodać tylko 2 gb ram ?
 • linie papilarne [0]
  Bogna
  2007-12-26 12:13:37
  dostałam tego laptopa 2 dni temu. poinformowano mnie, że na tym laptopie znajduje się program do odczytywania lini papilarnych, ale nie mogę go znaleźć... Może ktoś wie jak to uruchomić. Pozdrawiam.
 • Polecam [0]
  Karola
  2007-12-22 14:13:21
  Mam komputer od kilku miesięcy i nie narzekam. Polecam go wszystkim. A obudowa wcale tak bardzo się nie brudzi
 • fajny tylko że net [0]
  Bladys
  2007-12-13 17:36:25
  Mam Komputer od jakiegoś miesiąca i wszystko jest spoko tylko że jak odpalisz internet explorer to zamula ;/ wogole czasami rwie, ale bardzo żagko, ogólnie to świetny laptop. Polecam wszystkim którzy nie potrzebują go do żadnych wyspecjalizowanych zadań, czyli do domku ;)
 • łubudu i tralala [0]
  siekierra
  2007-12-08 12:29:13
  Test (przypadkowy ,czyli wypadkowy) Test na zaskoczenie udał się :O (zaczepiłem o kabel zasilający najbardziej odstającą tylną częścią ciała).Efekt-test na przyśpieszenie i błyskawiczne zderzenie też wypadł zadowalająco.Z lodówki (około 1,5m wysokości)aż do ziemi (podłogi)rąbnął po jakiś 0,0001 sekundy. Extra wynik :) Kompik HP Pavilion dv6000 dalej hula bez zarzutu...uff obym nie zapeszył... puk puk
 • hp [0]
  kiki
  2007-11-15 19:40:47
  witam mamm Hp Pavilion dv 6000 ale ma inne parametry procesor AMD Turion 64*2 2 giga ramu i karte graficzną nvidia g7 i powiem tak jestem zszokowany jego mozliwosciami polecam a tak nawiasem Amd turion jest tylko 10 % słabszy od intela jak na moje umiejetnosci nie odczuwam spadku więc polecam
 • Wiatrak pracuje non stop czy to normalne [0]
  szwed
  2007-11-02 11:11:25
  Witam Mam HP 6326eu i mam pytanie od jakiegoś momentu zauważyłem,że wiatrak pracuje bardzo często lub prawie non stop.Zmieniłem BIOS na najnowszy (zalecenie serwisu HP) i jest to samo.Wydaje mi się,że jak go kupiłem to tak nie było. Proszę o odpowiedź użytkowników najlepiej na meil automix@wp.pl
 • do Libra [0]
  marek-skwarek
  2007-10-27 22:43:05
  dolny rząd na klawiaturze, klawisz drugi od lewej - fn w kwadraciku. Naduszasz ten guzik, a potem to już ile potrzeba klawisz F7 (oczywiście przy naduszonym tym pierwszym guziku). Jak bedzie za ciemno, to zamiast F7 wciskasz F8. pozdrowienia,
 • Proszę o pomoc [0]
  Libra
  2007-10-27 20:58:40
  Nie jest to co prawda najwłaściwsze miejsce, żeby o to pytać, ale jestem w sytuacji podbramkowej. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak zmienić kontrast monitora? Jest potwornie jasny i nie jestem w stanie pracować
 • Czy ktoś się orientuje? [0]
  kaśka
  2007-10-26 13:50:35
  Jestem w sieci lokalnej a dokładnie w akadmeiku....i nie działa mi internet....mam viste, pokajawia sie informacja,ze jest sieć aktywna, ale...internetu nie ma. Ktoś wie co mogłabym zrobić?
 • Wentylator [0]
  Krzychu
  2007-10-24 14:59:09
  Co do wentylatora to dziala on bez przerwy TYLKO przy Windows Vista, przy XP wlacza sie raz na pare minut (gdy temperatura procesora graficznego przekroczy 55 stopni), wiec ciezko zgodzic sie z minusem, ze laptop sie bardzo nagrzewa.
 • yhy [0]
  yhy
  2007-10-10 10:28:19
  cyka bardzo fajnie, dodatkowy minus to 2x512 ram i 0 wolnych slotów... ale nie ma co narzekać. Sprzet rewelacja.
 • bluetootch [0]
  Artur
  2007-10-09 20:17:42
  mam problem z uruchomieniem bluetootcha gdzie tego szukac.Tam gdzie pisze w pomocy sprzet idzwiek nie ma opcje bluetootch
 • mam pytanko? pomózcie!! [0]
  'tyler durden"
  2007-09-24 12:28:51
  mozecie mi pomoc? qpilem hp dv 6326 podobne parametry,ale inny procek(podwójny turion 64) ,mam ten komputerek od jakiegos miesiaca i jest nawet "si",ale wczoraj pierwszy raz mialem go przez ok 1h na dworzu(temp.ok 15-20stopni),i od tej pory wydaje mi sie ze jak pracuje to troszke zaczal "rzęzić",no i na pewno zdecydowanie czesciej wlacza sie wentylator.nie wiem co sie dzieje!Czy nie grozi mi jakiegos rodzaju niewiem, przegrzanie czy cos? pozdrawiam
 • czrna magia [0]
  snoVika
  2007-09-19 15:29:24
  Kiedy go dostałam byłam załamana jego odmiennością , ale to przedewszystkim [rzez Vistę .. botykam sie kz nim 3 miesiąc ale powoli sie przyzwyczajam. Nie poradziłabym go osobom które nie interesują sie zbytnio wdziedzinie komputerów..
 • mam problem [0]
  olek
  2007-09-19 14:48:23
  Mam problem z instalacją oprogramowania nie chce się włączyć
 • jest OK polecam [0]
  Leon
  2007-09-17 12:13:39
  Jedyna wada to system operacyjny Windows Vista. Jest problem ze sterownikami.
 • pomoc [1]
  RP
  2007-09-15 19:12:57
  zrobilem system wczesniej mnialem viste teraz xp profesjonal i nie moge znalezc do niego sterownikow poprostu nie chca sie wgrac jezeli juz sa
 • Hp [0]
  ania
  2007-08-29 11:19:05
  mam go co prawda od miesiąca..ale jest świetny,i jak narazie nie dostrzegłam zadnej wady
 • Jest OK [0]
  Maxim
  2007-08-08 12:17:46
  Laptop mnie pozytywnie zaskoczył. Wygląd jego nie tylko jest nowy ale i elegancki. Niezgodze sie tylko z autorem w sprawie chłodzenia. Wentylator jest słyszalny w niektorych momentach dosc wyraznie, ale porownujac to z FS jest to szept przy krzyku. Pozdrawiam.
 • szkoda ze poprzednik sie nie zna [0]
  misiek
  2007-06-12 19:57:08
  Arysto, przeczytaj najpierw cały artykuł, a potem rzucaj komentarze, bo to co napisałeś jest napisane wyzej przez autora tego arta.
 • nie do konca prawda... [0]
  arysto
  2007-05-29 23:54:23
  posiadam owego HP-ka tylko z procem core duo 1,72 i "testuje" go od prawie pól roku i niestety nie zgadzam się z wadami!!! 1.brudząca sie powierzchnia jest wynikiem koloru komputera i "lustrzanej" matrycy, wcale nie brudzi się bardziej niż inne marki 2.trzymanie baterii jest podobne jak w innych modelach, i zależy co robimy i jak ustawimy jasność. 3.z nagrzewaniem się też bym nie przesadzał... w porównaniu z Siemens'ami to w HP jest luksus 4.co do kątów to nie zaprzeczam, mozna by nad tym jeszcze popracować. Do wad zaliczyłbym jeszcze tzw. klawiature multimedialną... fajna zabawka wygodne szczególnie przyciski mute i volume, ale brakuje mi jakiejś blokady bo przy głupim przecieraniu itp automatycznie właczmy opcje multimediów, co staje się troche denerwujące. Co to touchpada to wada był przy oprogramowaniu HP, brak mozliwości używania do jago klawisza! Podsumowując polecam każdemu ten komputer mimo swojej ceny oscylujacej w okolicach 4500 zł naprawde warto wydac te pie
Zobacz także
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

PlayStation Portal
Pokazano PlayStation Portal oraz nowe słuchawki Pulse

Zobaczcie nowe urządzenie do obsługi funkcji Remote Play.

Polecamy
Heavy Equipment Bundle
4 tytuły kompatybilne z Heavy Equipment Bundle

Wyspecjalizowany sprzęt do obsługi symulacji farmy (i nie tylko!) może dostarczać autentycznych emocji.

Ostatnio dodane
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP