Po godzinach - Technologie

40 gier komputerowych naszej młodości

2013-06-20 17:05:18

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały nasz czas za młodu. Graliście przynajmniej w trzy czwarte z tych tytułów nawet jeśli nie byliście wkręceni w temat!

Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy oprzeć się wrażeniu, że pasjonowanie się grami komputerowymi i w ogóle samo granie jest nierozerwalnie związane z wiekiem. Kiedy jest się młodszym, a największym życiowym problemem wydaje się być niepoprawiona kartkówka z biologii, znajduje się też sporo czasu na to, aby wgłębić się w fascynujący świat gier wideo. Kiedy do niego wkraczaliśmy, on stawiał odważnie kolejne kroki i powstało wtedy mnóstwo gier, które dla swoich następców wyznaczały kanon i kierowały rozwojem poszczególnych gatunków.

Grało się praktycznie we wszystko i nas samych zdumiewa, jak bardzo ogarnialiśmy ówczesny rynek i jak bardzo przestało nam starczać na to czasu w momencie, kiedy poszliśmy do liceum. A pamiętajmy też o tym, że wtedy granie w nogę z kumplami na boiskowych osiedlach czy wspólne wyjście nad rzekę zawsze było ciekawszą opcją niż ślęczenie przed monitorem. Łoiliśmy w gry na Atari, Commodore i już tam grywalność niektórych gierek otwierała nam szczenę do podłogi. W erze PC pasjonujące produkcje pojawiały się natomiast na każdym niemal kroku i współworzyły klimat tamtych niezwykłych lat. Jesteśmy pewni, że rynek gier jest teraz bardziej innowacyjny i odzwierciedla realizm naszego życia do maksimum, ale czy te gry mają duszę? Tego już nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Zapraszamy was zatem do przejrzenia galerii zdjęć tych wspaniałych gier, które dały nam tyle niezapomnianej rozrywki!

40 WSPANIAŁYCH GIER KOMPUTEROWYCH NASZEJ MŁODOŚCI

JUR/GJ

Komputery do gier i nie tylko znajdziesz na https://www.ceneo.pl/Komputery


Słowa kluczowe: stare gry komputerowe najlepsze ranking lista mario street fighter diablo fallout tekken quake worms

40 gier komputerowych naszej młodości (42)

Super Mario Bros
Contra
Street Fighter 2
Tekken
Deluxe Ski Jump
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Najwieksza Strona w Polsce o tematyce Starych Gier juz ponad 1000 , czeste aktualizacje . [0]
    Arqus
    2014-02-26 08:34:47
    Najwieksza Strona w Polsce o tematyce Starych Gier juz ponad 1000 , czeste aktualizacje . Szukasz starej gry i nie mozesz jej znalezc na mojej stronie znajdziesz napewno, wszystkie linki dzialaja , wszystkie gry sa calkowicie darmowe. W dziale programy znajdziesz link do programu potrzebnego do odpalenia gier. Zapraszam takze na moje forum o starych grach . Witam wszystkich na mojej stronie www : http://www.staregryzawszedarmowe.strefa.pl
Zobacz także
Blogerka
Laptop i to wszystko - 4 atrakcyjne zawody, dające dużo wolności

Oto 4 atrakcyjne zawody, które zapewniają dużą wolność, niezależność i satysfakcję.

Czy sztuczna inteligencja to realne zagrożenie?

Miliarder ostrzega przed ignorowaniem problemu.

Uniwersalny notebook - mrzonka czy rzeczywistość?
Uniwersalny notebook - mrzonka czy rzeczywistość?

Notebook już dawno przestał być wyznacznikiem biznesowego prestiżu, a stał się przedmiotem, bez którego trudno wyobrazić sobie nasze funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Polecamy
40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Jak ominąć simlocka?
Jak ominąć simlocka?

Jest sporo metod odblokowania simlocka w telefonach komórkowych.

Ostatnio dodane
Blogerka
Laptop i to wszystko - 4 atrakcyjne zawody, dające dużo wolności

Oto 4 atrakcyjne zawody, które zapewniają dużą wolność, niezależność i satysfakcję.

Czy sztuczna inteligencja to realne zagrożenie?

Miliarder ostrzega przed ignorowaniem problemu.

Kupony i kody rabatowe