Internet - Technologie

O której godzinie najlepiej publikować filmiki na TikToku?

2022-12-08 11:33:20

Wielu z nas aktywnie korzysta z aplikacji TikTok. Platforma oferuje, nie tylko oglądnie, lubienie i komentowanie filmików innych twórców, ale również publikowanie swoich własnych treści. O której godzinie warto więc je publikować, żeby dotarły one do większej publiki?

Zobacz też: Na czym polega aplikacja BeReal?

toktokJak uzyskać większe zasięgi na TikToku?

Dobrze zrobione nagranie i dopracowane szczegóły nie zawsze mogą nam pomóc w dotarciu do jak największej publiki. Chociaż są to istotne elementy, które należy brać pod uwagę podczas publikowania treści, warto również zwrócić uwagę na algorytm. Może to nam zagwarantować wyższe zasięgi, co przede wszystkim przełoży się na liczbę wyświetleń i polubień.

Dlaczego czas wstawienia filmiku na TikToku ma znaczenie?

Korzystając z TikToka, każdy z nas ma odpowiednio dostosowaną do swoich preferencji For You page. To właśnie na niej pokazują nam się polecenia nagrań od innych artystów, które mogą nam się spodobać. Dotarcie do niej może spowodować, że trafimy na większą ilość użytkowników, którym spodoba się tworzone przez nas treści. Odpowiedni czas wstawienia tiktoka może więc pozytywnie wpłynąć na jego odbiór przez innych użytkowników.

Kiedy najlepiej publikować tiktoki?

Influencer Marketing Hub starali się wyznaczyć odpowiednie godziny, które pozytywnie mogą wpłynąć na zasięgi publikowanego przez nas filmiku. W zależności od dnia wykazali oni, że czas na udostępnienie różni się od siebie. Wybrane treści najlepiej publikować jednak w godzinach porannych między 7 a 11, szczególnie we wtorek, czwartek lub piątek. Mając już kilka kroków w aplikacji, warto również spojrzeć na, to kiedy najlepiej się one wyświetlały.

Oto godziny, w których najlepiej publikować rzeczy na TikToku według Influencer Marketing Hub:

  • poniedziałek - 6:00, 10:00 i 22:00,
  • wtorek - 2:00, 4:00, 9:00,
  • środa - 7:00, 8:00, 11:00,
  • czwartek - 9:00, 12:00, 19:00,
  • piątek - 5:00, 13:00, 15:00,
  • sobota - 11:00, 19:00, 20:00,
  • niedziela - 7:00, 8:00, 16:00.

BS

fot. Pexels

Źródło: fotor.com

Słowa kluczowe: TikTok, godziny, algorytm, tiktoki, kiedy publikować
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Google Ads
Google Ads - jak działa? Warszawa

Pokaż firmę klientom, którzy szukają w sieci produktów i usług. Sprawdź, jak działa Google Ads i zaplanuj pierwszą kampanię. Poznaj potencjał płatnej reklamy.

walentynki
Top 10 memów związanych z walentynkami 2023 [Zestawienie]

Jakie podeście do 14 lutego mają użytkownicy mediów społecznościowych?

the last of us
Top 10 memów dotyczących 1. odcinka serialu "The Last of Us" [Zestawienie]

Zobacz, co o nowym serialu odcinku produkcji HBO sądzą internauci.

Polecamy
Pozycjonowanie stron w Starachowicach
Pozycjonowanie stron w Starachowicach Wrocław

Choć jeszcze do niedawna niewiele osób słyszało o pozycjonowaniu, a usługa ta była traktowana po macoszemu, tak dzisiaj, jak się okazuje, jest to główny filar marketingu większości firm, zwłaszcza tych, których działalność opiera się na rynku lokalnym. Dlaczego tak się dzieje?

YouTuBe
Jak zarabiać na YouTube: podstawowe zasady

Dowiesz się więcej na temat paru podstawowych metod monetyzacji kanału YT.

Polecamy
Ostatnio dodane
Google Ads
Google Ads - jak działa? Warszawa

Pokaż firmę klientom, którzy szukają w sieci produktów i usług. Sprawdź, jak działa Google Ads i zaplanuj pierwszą kampanię. Poznaj potencjał płatnej reklamy.

walentynki
Top 10 memów związanych z walentynkami 2023 [Zestawienie]

Jakie podeście do 14 lutego mają użytkownicy mediów społecznościowych?

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP