Internet - Technologie

Koncerty Ariany Grande w grze Fortnite! Jak wyglądał występ piosenkarki?

2021-08-10 12:05:42

Koncerty w grach komputerowych nie zaskakują już nikogo. Jest to bardzo łatwy i kreatywny sposób, aby zgromadzić widownię z całego świata w jednym miejscu, tworząc niezapomniane widowisko. Czego mogli spodziewać się fani podczas minionego występu Ariany Grande?

Zobacz też: Zpowiedź nowej części kultowej gry Battlefield. Kiedy pojawi się edycja "2042"?
 

Ariana Grande - FortniteKiedy odbył się koncerty Ariany Grande w grze Fortnite?

W odróżnieniu od innych tego typu wydarzeń organizatorzy koncertu przewidzieli nie jeden,a pięć koncertów Ariany Grande w grze. Wszystko to miało miejsce w dniach 7-9 sierpnia 2021 roku. Tak duża ilość wydarzeń związanych z muzyką piosenkarki, może sprawić, że pobije ona rekord ustanowiony przez Travisa Scotta, podczas którego występu pojawiło się 30 milionów użytkowników. Według najnowszych informacji pierwsze widowisko piosenkarki w grze obejrzało 12,3 milionów graczy. Jeżeli taka oglądalność utrzymała się w minionych dniach Ariana pobije nowy rekord.

Zadania przed występami Ariany Grande

Początek koncertu nie był jednak typowym rozpoczęciem wydarzenia. Uczestnicy musieli pokonać kolorową zjeżdżalnię, latać na różowej parasolce, a następnie wskoczyć na samolot, aby zwyciężyć Króla Burzy. Wszystkie te działania były punktowane, a pod koniec ostatniej misji przedstawione zostały osiągnięte wyniki. Gracze po tak trudnym starciu przenieśli się między gwiazdy, gdzie mogli spotkać Ariane Grande, w jej cyfrowej postaci

Dodatki związne z "Rift Tour" w grze Fortnite

Chociaż wydarzeniu już jest za nami to występ Ariany, nie daje o sobie zapomnieć. Gracze w sklepie Fortnite będą mogli zobaczyć specjalnie gadżety przygotowane w związku z koncertami. Pojawią się takie rzeczy jak: strój Ariany Grande, plecak Piggy Smallz, Emotka Tyci Dryforożec, Lotnia Szybujące Odłamki Słodyczy, Kilof Gruchotacz z 7 Pierścionkami wraz z wersją Klejnotomłot.

Wiele graczy potwierdza, że koncert piosenkarki nie był tylko ciekawym przeżyciem, ale również zadania, które należało rozwiązać przed samym występem, sprawiły, że stanowiło to pewne wyzwanie. Twórcy wykazali się wspaniałym wykonaniem całej scenerii, w której odbywał się cały event w grze, co sprawia, że “Rift Tour” było szczególnym wydarzeniem, którego nie można było ominąć

Zwiastun koncertów Ariany Grande

BS

fot. screen z YouTube/Fotnite

Źródło: antyweb.pl, epicgames.com

Słowa kluczowe: Ariana Grande, koncert w grze Fortnite
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
tIK TOK
Jak nagrać filmiki na TikToku? - praktyczne porady

Zobacz, o czym warto pamiętać nagrywając tiktoki?

10 miłych memÃłw
10 miłych memów, które mozna podesłać drugiej osobie [Zestawienie]

Zestawienie miłych memów, które można wysłać drugiej osobie.

Polecamy
studentka z komputerem
Jaki jest polski student? Co i gdzie studiuje?

Co studiują Polacy, gdzie się uczą i mieszkają podczas nauki?

20 lat sieci Wi-Fi - od czego to wszystko się zaczęło i dokąd zmierza?

Świat bez internetu bezprzewodowego nie byłby taki sam. Świętujemy rocznicę powstania jednej z najważniejszych technologii naszej cywilizacji!

Ostatnio dodane
tIK TOK
Jak nagrać filmiki na TikToku? - praktyczne porady

Zobacz, o czym warto pamiętać nagrywając tiktoki?

10 miłych memÃłw
10 miłych memów, które mozna podesłać drugiej osobie [Zestawienie]

Zestawienie miłych memów, które można wysłać drugiej osobie.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP