Sprzęt komputerowy - Technologie

Zostań testerem laptopa Lenovo Legion z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 30 i otrzymaj go w prezencie! [Konkurs]

2022-07-28 12:18:29

Macie dość swojego obecnego komputera? Chcecie dostać nowoczesny sprzęt, który spełni wasze oczekiwania i uruchomi najnowsze gry, a także świetnie sprawdzi się podczas streamowania? Lenovo ma dla was ekscytujące wyzwanie, po zakończeniu którego można zostać testerem laptopa Lenovo Legion z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 30 i… otrzymać go w prezencie! Jakby tego było mało, trafi on w ręce laureatów ozdobiony autografem wybranej gwiazdy gamingu - Farella, Dżejdżejki lub Neexa.

Wygraj laptopa Lenovo Legion

Jeśli z lekką zazdrością oglądacie materiały z testami nowoczesnego sprzętu do gier, mając przekonanie, że dalibyście radę w fajny sposób zrecenzować komputer czy akcesoria, to konkurs Lenovo jest szansą, na jaką czekaliście! Teraz laptop Lenovo Legion z GeForce RTX może nie tylko wpaść w wasze ręce, ale też zostać w nich na zawsze!

Etap pierwszy: odpowiedz na 3 pytania

Nie każdy zainteresowany dostanie ten nowoczesny sprzęt do testu. Aby tak się stało, trzeba najpierw wykazać się w pierwszej części konkursu Lenovo i NVIDIA. W dniach od 28 lipca do 16 sierpnia 2022 należy wejść na stronę https://lenovopolska.pl/zostan-testerem, zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na 3 pytania, z którymi gracze nie powinni mieć większego problemu. Oto one:

1. Jaką grę odpalisz jako pierwszą na Laptopie Lenovo Legion z kartą GeForce?

2. Z których technologii RTX skorzystasz?

3. Czyj autograf ma być na laptopie, który będziesz testował, Farella, Dżejdżejki lub Neexa i dlaczego?

Będą też tam pytania zamknięte w formie quizu, a konkursowe jury na podstawie przesłanych odpowiedzi, zaklasyfikuje kilku szczęśliwców do kolejnego etapu, gdzie zabawa rozkręci się na dobre!

Etap drugi: testuj Lenovo Legion z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX

Komisja Konkursowa w dniach 17-21 sierpnia 2022 zapozna się z wszystkimi odpowiedziami i wybierze trzech zwycięzców. Postarajcie się i napiszcie coś kreatywnego, bo nagradzane będą tylko teksty zdecydowanie najciekawsze i najbardziej przekonujące, że ten nowoczesny sprzęt powinien trafić akurat w wasze ręce.

Wspomniani influencerzy pełnią w konkursie większą rolę. To oni przygotują dla wybrańców z pierwszego etapu wytyczne do testu jaki będziecie mieli wykonać. Dżejdżejka skupi się na aspekcie streamowania, Neex będzie pomocny w e-sporcie, a Farell pokaże moc w gamingu i osobiście przywiezie wam sprzęty do testu super furą (w dniach 22-31 sierpnia 2022). Obcowanie z nimi spokojnie można uznać za dodatkową nagrodę dla autorów najlepszych odpowiedzi.

Etap trzeci: Sam na sam z Lenovo Legion z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX

W terminie 1-14 września 2022 laureaci konkursu będą testowali przyznane im laptopy i stworzą recenzję sprzętu zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Tu również organizatorzy dają wam spore pole do popisu. Możecie wykonać to w formie wideorecenzji albo klasycznie – napisać tekst z oceną. Na zrobienie recenzji i odesłanie jej będzie 20 dni od daty otrzymania komputera.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 10 dni roboczych od daty jego zakończenia na stronie konkursu. 

Nagrody

Nagroda główna nr 1 to Lenovo Legion 5 Pro z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti oraz kompletem akcesoriów: myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

Nagroda główna nr 2 to Lenovo Legion S7 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 oraz kompletem akcesoriów myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

Nagroda główna nr 3 to Lenovo Legion 5 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3060 oraz kompletem akcesoriów myszka M500, słuchawki H300 i podkładka pod myszkę.

Dodatkowo organizatorzy konkursu przyznają jeszcze 10 nagród pocieszenia dla pierwszych 10 zgłoszeń, które spełnią wymogi pierwszego etapu. Życzymy wszystkim kreatywności w pisaniu odpowiedzi, szczęścia w quizie i powodzenia w testowaniu. Do dzieła!

MD/ip

fot. materiały Lenovo

Słowa kluczowe: Lenovo Legion GeForce 30, konkurs Lenovo, laptopy Lenovo
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

PlayStation Portal
Pokazano PlayStation Portal oraz nowe słuchawki Pulse

Zobaczcie nowe urządzenie do obsługi funkcji Remote Play.

Polecamy
Heavy Equipment Bundle
4 tytuły kompatybilne z Heavy Equipment Bundle

Wyspecjalizowany sprzęt do obsługi symulacji farmy (i nie tylko!) może dostarczać autentycznych emocji.

Ostatnio dodane
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP