Sprzęt komputerowy - Technologie

4 tytuły kompatybilne z Heavy Equipment Bundle

2023-02-14 14:49:20

Wyspecjalizowany sprzęt do obsługi symulacji farmy (i nie tylko!) może dostarczać autentycznych emocji. Zestaw Heavy Equipment Bundle zawiera kierownicę do obsługi maszyn, panel z pedałami gazu i hamulca i boczny panel sterowania i jest kompatybilny z wieloma wyjątkowymi tytułami.

Heavy Equipment BundleNie musisz mieć go na własność, żeby je przetestować. Zobacz, jak to możliwe i sprawdź gorącą czwórkę.

Szerokie możliwości 

Kompletny i wyjątkowo funkcjonalny pakiet do symulatorów pozwala na maksymalny obrót kierownicy o 900 stopni w obu kierunkach, pełną kontrolę wirtualnego farmera i sterowanie ładowarką na wszystkich osiach. Zapewnia także niezwykle realistyczne funkcje jazdy i hamowania i dostarcza autentycznych emocji. Poziom doznań towarzyszących uprawie ziemi i hodowli trzody z Heavy Equipment Bundle jest wyjątkowy. Możesz się o tym przekonać, decydując się na wynajem kompletnego zestawu w Plenti: https://plenti.app/pl/products/2642. Warto, chociażby dla 4 angażujących tytułów. 

Wciągające symulatory 

Heavy Equipment Bundle powstał do całościowego zarządzania farmą i obsługi wciągających symulatorów. Szerokie możliwości sprzętu sprawdzisz w 4 tytułach, kompatybilnych z urządzeniem. 

  1. Farming Simulator 17  to gra, w której wcielisz się w postać rolnika i podejmiesz się stworzenia dobrze prosperującej farmy i zarządzania nią. W wirtualnym świecie zainwestujesz w nowatorskie maszyny rolnicze od 75 licencjonowanych producentów i sprzęt doskonałej jakości. Jeśli wejdziesz w posiadanie parku maszynowego, płynnie przejdziesz do uprawy ziemi i hodowli zwierząt. 
  2. Euro Truck Simulator 2 PC pozwoli Ci wcielić się we właściciela firmy transportowej i kierowcę ciężarówki. W tym symulatorze Twoim zadaniem będzie sprawny transport ładunków na terenie Europy. Emocje są ogromne – liczy się przede wszystkim czas! 
  3. American Truck Simulator to gra, w której zajmiesz miejsce w kabinie osiemnastokołowca i zrobisz wszystko, żeby dostarczyć towary we wskazane miejsce w możliwie najkrótszym czasie. W American Truck Simulator nie musisz być tylko kierowcą – tym razem w wirtualnym świecie masz szansę zbudować własne przedsiębiorstwo, zatrudniające setki osób.
  4. Train Simulator pozwoli Ci przejąć kontrolę nad lokomotywą i poprowadzić skład po wyznaczonej trasie. Trudność polega na tym, że musisz zmieścić się w obowiązującym rozkładzie, nie łamiąc przepisów. Przeszkodą mogą być także warunki atmosferyczne – tym bardziej że wpływają one na zachowanie maszyny.
Artykuł Partnera

fot. Unsplash
Słowa kluczowe: plenti, wciągające symulatory, najlepsze symulatory
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

PlayStation Portal
Pokazano PlayStation Portal oraz nowe słuchawki Pulse

Zobaczcie nowe urządzenie do obsługi funkcji Remote Play.

Polecamy
komputer
Na co zwracać uwagę przy zakupie laptopa w 2022 roku? [PORADNIK]

Dowiedz się jak rozsądnie wybrać laptop w 2022 roku.

drukarka 3D od Creality
Porównanie drukarek 3D od Creality Wrocław

Przedstawiamy porównanie modeli drukarek 3D tej firmy, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród użytkowników.

Polecamy
Ostatnio dodane
kontroler Access
Premiera kontrolera Access do PlayStation 5

Urządzenie umożliwia dopasowanie sterowania do preferencji każdego użytkownika.

Fresh 'n Rebel Party Loud
Rewolucja w świecie produktów Fresh 'n Rebel: głośniki imprezowe!

Te przenośne głośniki Bluetooth są absolutnym must-have dla każdego, kto chce cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP