Multimedia - Technologie

Świat chińskiej mitologii w dodatku do "Immortals Fenyx Rising" [WIDEO]

2021-03-26 11:34:10

Ubisoft prezentuje dodatek do gry Immortals Fenyx Rising pt. Mity wschodniego królestwa. Jest to już drugie fabularne DLC. Gracze którzy nie mieli jeszcze szansy wypróbować Immortals Fenyx Rising, mogą zakosztować wspinania się, szybowania i walki powietrznej w bezpłatnym demie, dostępnym na konsolach Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation5 oraz PlayStation4, a także na komputerach Windows PC i w usłudze Stadia.

Immortals Fenyx Rising DCLW Immortals Fenyx Rising – Mitach wschodniego królestwa, nowy bohater o imieniu Ku wyrusza na wyprawę inspirowaną popularnym chińskim mitem – w którym bogini Nuwa naprawia niebiosa. Podczas swojej misji, Ku pomoże bogini naprawić pęknięte niebo i ocalić ludzkość. Poznaj legendarne chińskie bóstwa, walcz z nowymi, potwornymi wrogami i korzystaj z niepowtarzalnego stylu bojowego, opartego o chińskie sztuki walki. Sprawdzisz też swoje umiejętności logicznego myślenia w nowych łamigłówkach. Wiodącym producentem tego dodatku było studio Ubisoft Chengdu, a otwarty świat gry zapewnia niesamowite wrażenia. Akcja DLC toczy się pomiędzy niebem a ziemią. Świat pozostaje wierny kulturalnemu pierwowzorowi i zawiera chiński styl architektoniczny z wysokimi, strzelistami wzgórzami znajdowanymi w tradycyjnych chińskich pismach i sztuce.

W nowej przygodzie gracze sprawdzą swoje umiejętności, zwinność i logikę, zaliczając łamigłówki w ruinach niebios. Aby zmierzyć się z nowymi funkcjami rozgrywki, takimi jak sześciany przemienienia, chmury, bambusy, kontroler wiatru czy powietrzne pierścienie, gracze muszą odblokować nowe zdolności, takie jak zwinność Nuwy, ostrza Huang Di czy topór Yan Di.

Aby zyskać dostęp do Immortals Fenyx Rising – Mitów wschodniego królestwa, gracze mogą kupić Season Pass w promocyjnej cenie 119,92 zł, zawierający dostęp do wszystkich trzech dodatków, oferujących nie tylko nowe postacie i wyzwania, ale też nowe światy i sposoby gry. Immortals Fenyx Rising – Mity wschodniego królestwa można też nabyć osobno za 59,90 zł.Bezpłatne demo gry, dostępne na wszystkich platformach, przedstawia wyprawę, w której Fenyx musi odkryć tajemnice cyklopów. Akcja dema rozgrywa się w archipelagu stworzonym specjalnie na jego potrzeby. Wyspy inspirowane są regionem Afrodyty w grze, a demo zawiera mieszankę walki, eksploracji i łamigłówek, która ma przygotować graczy na pełną wersję gry.

Immortals Fenyx Rising jest dostępne na Nintendo Switch, konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia i Windows PC.

Immortals Fenyx Rising jest też dostępne w Ubisoft+, usłudze abonamentowej Ubisoft. Za 59,90 zł miesięcznie, Ubisoft+ oferuje edycje premium, tytuły premierowe i klasyczne oraz pakiety dodatkowej zawartości*.

Więcej informacji na temat Immortals Fenyx Rising znaleźć można pod adresem immortalsfenyxrising.com.

Najnowsze informacje o Immortals Fenyx Rising i innych grach Ubisoft znaleźć można pod adresem news.ubisoft.com.

*Opłata za Ubisoft+ wynosi 59,90 zł miesięcznie. Anuluj w każdej chwili. Więcej informacji pod adresem ubisoft-plus.com.

ip

fot. materiały Ubisoft Polska

Słowa kluczowe: Mity wschodniego królestwa, dodatek, DLC, Ubisoft, zawartość, zwiastun
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aloy z Horizon Zero Dawn
Aloy z Horizon Zero Dawn trafia do Fortnite

Oto najnowsza członkini serii Gaming Legends.

pilot TV
Świetna oferta Orange z darmowym HBO przez pół roku Wrocław

Można oglądać treści emitowane na HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz na HBO GO.

Mercedes-Benz i Illuminar Gaming
Polski oddział Mercedes-Benz nawiązał współpracę z Illuminar Gaming

Jeden z elementów partnerstwa to studio gamingowe w sercu Warszawy.

Polecamy
The Suicide of Rachel Foster - recenzja gry

Symulator chodzenia po opuszczonym domu… w odświeżonym wydaniu.

gry wideo w MediaMarkt
W co gramy w trakcie pandemii? MediaMarkt prezentuje przegląd najchętniej kupowanych gier

Sprawdźcie, na jakie tytuły Polacy decydowali się najczęściej?

Polecamy
Ostatnio dodane
Aloy z Horizon Zero Dawn
Aloy z Horizon Zero Dawn trafia do Fortnite

Oto najnowsza członkini serii Gaming Legends.

pilot TV
Świetna oferta Orange z darmowym HBO przez pół roku Wrocław

Można oglądać treści emitowane na HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz na HBO GO.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.