Po godzinach - Technologie

Piłkarze Śląska Wrocław na premierze gry FIFA 14

2013-09-24 14:20:41

Chcesz zagrać z Sebastianem Milą lub Przemysławem Kaźmierczakiem? To możliwe nie na boisku, a na konsoli. W czwartek, 26  września w Magnolia Park odbędzie się oficjalna premiera gry FIFA 14 z udziałem zawodników Śląska Wrocław. Klub firmuje najnowszą edycję gry. 

W czwartek, 26 września serca wrocławskich kibiców oraz fanów konsolowych zmagań zabiją mocniej. Światło dzienne ujrzy długo oczekiwana, najnowsza odsłona doskonałej serii FIFA. Na premierą gry FIFA 14 przybędą piłkarze Śląska Wrocław, którzy spotkają się z gośćmi Magnolii. Co ważne, na miejscu będzie można nabyć limitowaną wersję gry, której okładka przyozdobiona została barwami Śląska Wrocław. Klub jest jednym z nielicznych w Polsce, który osobiście promuje najnowszą edycję gry.

- Cieszymy się bardzo, że wrocławski klub ponownie nam zaufał - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. - W lipcu zapraszaliśmy wrocławian na oficjalną prezentację drużyny przed rozpoczynającym się sezonem. Teraz piłkarze spotkają się z kibicami przy okazji premiery gry FIFA 14, zapozują do wspólnych zdjęć, rozdadzą autografy i, oczywiście, zmierzą się w piłkarskim pojedynku na konsoli Xbox360 - dodaje.

Podczas premiery na poziomie +1 (w pobliżu sklepu SATURN) ustawione zostaną specjalne stanowiska, przy których gracze, jako pierwsi, przetestują grę FIFA 14. Największym wydarzeniem tego dnia będzie otwarty turniej FIFA na konsolach, którego zwycięzcy zmierzą się z piłkarzami Śląska. Dowiemy się, czy Sebastian Mila i Przemysław Kaźmierczak poradzą sobie w grze tak samo dobrze jak na boisku.

- Zależy nam na tym, aby kibice byli jak najbliżej drużyny i piłkarzy. Impreza w Magnolii do doskonała ku temu okazja – przyznaje Jacek Kubiak ze Śląska Wrocław. - Młodzi ludzie będą mogli porozmawiać ze swoimi futbolowymi idolami oraz zmierzyć się z nimi w wirtualnej potyczce. Z pewnością będzie to dla nich ogromna frajda i wydarzenie, które będą wspominali przez długie lata - dodaje.

Piłkarze Śląska Wrocław będą rozmawiali z fanami, rozdawali autografy i zdjęcia.

Program premiery gry FIFA 14 w Magnolia Park

Czwartek, 26 września 2013 r.

12:00 - 20:00 - Otwarty turniej FIFA 14 na konsoli Xbox360

17:00 - 18:30 - Przybycie zawodników Śląska Wrocław (autografy, zdjęcia)

20:00 - Zakończenie imprezy

ip

Słowa kluczowe: śląsk wrocław magnolia pokaz fifa 14 konsola sebastian mila przemysław kaźmierczak
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Neuralink Elona Muska ma odtwarzać muzykę bezpośrednio w mózgu i zwiększać jego wydajność

Streaming muzyki prosto do głowy to ciekawy, choć nieco kontrowersyjny koncept... podobnie jak kontrola hormonów.

Tańczące roboty zastępują kibiców na stadionie w Japonii [WIDEO]

Takie wsparcie to zapewne dla wielu zawodników coś nowego...

"Toxic" Britney Spears w wykonaniu Franka Sinatry - sztuczna inteligencja znowu w akcji

Eksperymenty z sieciami neuronowymi znów przynoszą ciekawe rezultaty

Polecamy
Jak się uczy pokolenie Facebooka?
Jak się uczy pokolenie Facebooka?

Chociaż na Facebooku są grupy takie jak na przykład: „Zabijam za pytanie jak tam twoja praca magisterska?”, to większość użytkowników studentów – użytkowników Facebooka tę pracę pisać jednak będzie.

SimCity Społeczności: Na wakacjach w EA Store
SimCity Społeczności: Na wakacjach w EA Store

Pierwszy dodatek do gry SimCity Społeczności dystrybuowany będzie wyłącznie drogą elektroniczną. 23 czerwca rozpocznie się dystrybucja pierwszego dodatku do gry SimCity Społeczności, noszącego podtytuł Na wakacjach. Rozszerzenie to będzie dostępne wyłącznie w systemie dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem serwisu EA Store.

Polecamy
Ostatnio dodane
Neuralink Elona Muska ma odtwarzać muzykę bezpośrednio w mózgu i zwiększać jego wydajność

Streaming muzyki prosto do głowy to ciekawy, choć nieco kontrowersyjny koncept... podobnie jak kontrola hormonów.

Tańczące roboty zastępują kibiców na stadionie w Japonii [WIDEO]

Takie wsparcie to zapewne dla wielu zawodników coś nowego...