Multimedia - Technologie

Nowy zwiastun fabularny "Assassin's Creed Valhalla" pokazuje motywacje bohatera [WIDEO]

2020-09-30 09:11:25

W sieci zadebiutował nowy zwiastun fabularny gry „Assassin’s Creed Valhalla”, który bliżej przedstawia motywy działania Eivora - głównego bohatera produkcji Ubisoftu. Stanie on pomiędzy wyborem dochowania wierności swemu bratu Sigurdowi, a dążeniem do osobistej chwały i sławy. Opuszczając niegościnne tereny Norwegii, klan Eivora musi znaleźć swój nowy dom u wybrzeży Anglii. To tam Eivor napotka na swej drodze bractwo ukrytych, potężnych saskich władców, synów Ragnara Lothbroka oraz tajemnicze zagrożenie, które może wpłynąć na losy całej Anglii.

Assassin's Creed Valhalla

„Assassin’s Creed Valhalla” zaprosi graczy do pokierowania losami Eivora, zaciekłego wikińskiego łupieżcy, wychowanego na opowieściach o bitwach i chwale. Zapewniająca urzekającą rozgrywkę, gra przeniesie graczy do dynamicznego i przepięknego otwartego świata wikingów, którego tłem będą brutalne mroczne wieki Anglii.

W najnowszej odsłonie serii gracze będą mogli wykorzystać nowe funkcje, takie jak najazdy, rozbudowę osady, przejmowanie władzy i rozszerzanie swych wpływów. Gra „Assassin’s Creed Valhalla” zostanie wydana w dniu 10 listopada 2020 roku na konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation®4, a także na platformach Epic Games Store i Ubisoft Store dostępnych na komputerach Windows PC oraz w usługach UPLAY+* i Stadia. W dniu 19 listopada 2020 roku gra ukaże się także na konsoli PlayStation 5**.

Więcej informacji na temat Assassin’s Creed Valhalla oraz o pozostałych grach Ubisoft, znajdziecie na: news.ubisoft.com

*Opłata wynosi 59,90 zł za miesiąc. Z usługi można zrezygnować w dowolnej chwili. W ramach subskrypcji dostępne sa edycje Gold oraz Ultimate. Więcej informacji na uplayplus.com.

**Gracze, którzy kupią Assassin’s Creed Valhalla na Xbox One lub PlayStation®4 będą mogli zaktualizować swoją grę do wersji na konsole nowej generacji (Xbox Series X|S lub PlayStation®5) bez dodatkowych kosztów.

Assassin’s Creed Valhalla skorzysta z funkcji Smart Delivery – kup grę raz i graj w nią na Xbox One oraz Xbox Series X|S od momentu premiery nowych konsol. Assassin’s Creed Valhalla w wersji na PlayStation 4 (zarówno wersja cyfrowe jak i na fizycznym nośniku) da dostęp do cyfrowej wersji tej gry bez dodatkowych kosztów na konsolę PlayStation 5 od momentu jej premiery. Wymagane są konsola PlayStation®5 z napędem oraz dysk z grą (w przypadku fizycznego posiadania gry), który musi się znajdować w napędzie konsoli PlayStation 5.ip

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: fabuła, Eivor, premiera, nowe konsole, 2020

Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry (15)

Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 1
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 2
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 3
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 4
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Genshin Impact - screen gra 2020 PS4
Genshin Impact - wrażenia z gry po 15 godzinach [FOTO]

Na recenzję to za mało, ale wiemy już na czym polega światowy fenomen z Chin!

Polecamy
Niewidomy gracz dziękuje twórcom The Last of Us: Part 2 za opcje umożliwiające grę osobom z niepełnosprawnościami

Za sprawą Naughty Dog wchodzimy w nową erę dostępności gier dla wszystkich.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour na Nintendo Switch [WIDEO]

Poznajcie zawartość tego wydania kultowej strzelanki.

Ostatnio dodane
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.