Po godzinach - Technologie

Najdziwniejsze mody do "The Sims 4". Zestawienie ciekawych modyfikacji

2020-08-25 09:35:05

"The Sims" to jedna z najbardziej popularnych serii gier, która pozwala na sterowanie życiem wirtualnych ludzi. Chociaż na przestrzeni lat powstały już jej 4 części zaopatrzone w liczne dodatki, dla niektórych graczy dostępne opcje były nadal niewystarczające. W związku z tym fani "The Sims" zaczęli tworzyć swoje własne modyfikacje w celu urozmaicenia rozgrywki. Należy pamiętać, że po zainstalowaniu dodatkowych pakietów kategoria wiekowa, od której zaleca się granie, może być nieadekwatna do tej podanej na orginalnym wydaniu.

Mod na zabijanie, czyli nowy obraz agresji w "The Sims"

"Extreme Violence" daje nam wiele możliwości nowych i agresywnych zachowań wobec innych Simów. Dzięki niemu postacie mogą nie tylko do siebie strzelać z broni, atakować się nawzajem nożami, ale również zlecać płatne zabójstwa.

Dodatkowo mamy możliwość dołączenia do gangu. Będąc jego członkiem, pozostałe osoby mogą na nas różnie reagować: spróbować nas zabić, wystraszyć się lub czuć się zestresowanym w naszym towarzystwie. Sim, który będzie agresywny wobec innych, może zostać aresztowany przez policję i zabrany do więzienia na 24h.

Zobacz też: Nadchodzą gry o Suicide Squad i Gotham Knights [WIDEO]

Opętane dziecko terroryzujące miasto w grze

Kolejną ciekawą opcją dla urozmaicenia rozgrywki jest uwolnienie przeklętego dziecka, na co pozwala "The Possessed Child Mod". Dzięki specjalnie dodanemu przez twórców nagrobkowi, możliwe jest uwolnienie zmarłego dziecka, które będzie chciało pomścić swoją śmierć, atakując każdą napotkaną na swojej drodze postać. Czy uda ci się przetrwać?

Zostań dilerem, bądź narkomanem

Interesującym wariantem może być również modyfikacja dodająca liczne używki do świata Simsów. Dzięki niemu nasze postacie mogą spróbować wielu nielegalnych substancji jak: kokaina, MDMA, czy Adderall. Daje im również możliwość handlowania nimi. Ściągając tę paczkę, oprócz nowych obiektów i opcji, gra zaopatrzona zostaje w różnego rodzaju animacje i nowe nastroje postaci, które są dopisane do poszczególnych używek i działań.

Jak jednak podkreślają twórcy tej modyfikacji, nie została ona stworzona w celu gloryfikowania i zachęcania ludzi do zażywania narkotyków, lecz do wprowadzenia większego realizmu w rozgrywce oraz pokazanie negatywnych skutków działania nielegalnych substancji

Znajdź swojego Sugar Daddy w "The Sims"

"Sugar Life Mode" to dodatek dzięki, któremu będziemy mogli stać się: Sugar Baby, Sugar Mommy, czy też Sugar Daddy. Pozwala on nie tylko na założenie konta przez Sima na portalach w celu uzyskania sponsorów, ale dzięki wykonywaniu poszczególnych działań jesteśmy w stanie stworzyć relacje, dzięki którym zarobimy ponad 500 Simoleonów dziennie. 

Życiowe tragedie w wirtualnej grze

Modyfikacja "Life Tragedies" przede wszystkim ma na celu sprawić, żeby nasza rozgrywka stała się bardziej realna. Nasi Simowie mogą śmiertelnie zachorować, a ich szansa na wyleczenie będzie równa 20%. Oprócz tego dodatek od autora daje nam możliwość zlecenia porwania konkretnego Sima. Będziemy świadkami, jak zjawi się grupa porywaczy, żeby zabrać daną postać. Po jakimś czasie przestępcy będą zgłaszać się do rodziny ofiary w celu zażądania okupu. Inne opcje, jakie oferuje nam ten pakiet to: śmierć Sima podczas wypadku samochodowego, udział w napadzie z bronią, czy po prostu znęcanie się nad innymi postaciami.

Polecamy: Cyberpunk 2077: za nami nowa prezentacja gry [WIDEO]

Więcej modów do "The Sims"

"The Sims" to gra, która towarzyszyła wielu z nas przez lata. Dzięki modyfikacjom tworzonym przez indywidualne osoby rozgrywka tej kultowej gry może nabrać zupełnie innego klimatu. Chociaż w artykule zostało przedstawionych tylko parę modyfikacji, to ich oferta jest zancznie większa. Dotyczy ona nie tylko nowych opcji w grze, ale również wyglądu Simów, nowych obiektów i miejsc, które będziemy mogli wstawiać do naszego świata. Jeżeli czujemy, że podstawowa rozgrywka nas nudzi i chcielibyśmy w niej coś zmienić, warto spojrzeć na to, co proponują nam internetowi twórcy.

BS

fot. instagram.com/windywhims

Źródło: sacrificialmods.com, ksuihuh.wixsite.com

Słowa kluczowe: The Sims 4, fajne mody, dziwne, kontrowersyjne modyfikacje, gra, PC
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Meble łazienkowe
Meble łazienkowe - kompendium wiedzy

Meble do łazienki stanowią niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania.

Polecamy
Google doodle - archiwum doodli google’a dostępne za darmo!

Gigant nakładania do zostania w domu udostępniając przeglądarkowe gierki i animacje.

"Toxic" Britney Spears w wykonaniu Franka Sinatry - sztuczna inteligencja znowu w akcji

Eksperymenty z sieciami neuronowymi znów przynoszą ciekawe rezultaty

Polecamy
Ostatnio dodane
Meble łazienkowe
Meble łazienkowe - kompendium wiedzy

Meble do łazienki stanowią niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP