Multimedia - Technologie

Fajne gry MMORPG na PC

Top gier MMORPG

2018-06-29 10:51:57

Fajne gry MMORPG na PC zostały wydane już w XXI wieku. Jeszcze przed powstaniem i upowszechnieniem się Internetu produkcje wieloosobowe można było przechodzić tylko na jednym komputerze lub konsoli. Potrzeba kontaktu i kooperacji z prawdziwymi ludźmi sprawiła, że współcześnie możemy brać udział w rozgrywce interaktywnej przez globalną sieć. Niektóre tytuły z tego gatunku zyskały bardzo dużą popularność, dlatego przygotowaliśmy subiektywne zestawienie, w którym przeczytacie o produkcjach wartych wypróbowania. Zobacz nasz zbiór top gier MMORPG!

Zobacz fajne gry MMORPG na platformę PC!

Najlepsze gry MMORPG

MMORPG to gatunek, który wywodzi się z połączenia dwóch różnych rodzajów gier. Pierwszy człon tej nazwy, czyli "MMO" oznacza, że rozgrywka tutaj odbywa się przez Internet. Możemy więc spotkać tu graczy z innych zakątków kraju lub nawet świata. Druga część to "RPG", czyli gra fabularna, w której wykonujemy dane misje, ulepszamy ekwipunek oraz podwyższamy poziom naszej postaci.

W grze MMORPG po prostu tworzymy postać i współpracujemy w wirtualnym świecie z innymi graczami. Bardzo często w tego typu produkcjach pojawiają się tryby PvP, które pozwalają walczyć użytkownikom między sobą. Występują tu również systemy handlu, a nawet tworzenia klanów i gildii.

Płatne i darmowe gry MMORPG

Niektóre gry z tego gatunku zdołały osiągnąć dużą popularność. Z pewnością wiele osób kojarzy takie tytuły jak "World of Warcraft", "Guild Wars" czy "Tibia". Polscy gracze mogą też pomyśleć o "Metinie2", który w pierwszej dekadzie XXI wieku cieszył się dużą społecznością aktywnych użytkowników. Na rynku znajdziemy gry MMORPG w różnym dostępie. Najczęściej premierowe tytuły są wydawane w formie płatnej, jednak producenci po określonym czasie decydują się na przejście do trybu darmowego, czyli tzw. free to play.

Spis gier MMORPG

Przygotowaliśmy zestawienie, w którym znajdziecie ciekawe gry MMORPG. Oprócz najpopularniejszych i kultowych produkcji, zamieściliśmy tutaj również tzw. tytuły niszowe. Wśród nich pojawiają się także polskie gry MMORPG.

Gry ze zbioru występują w trybie płatnym lub darmowym. Więcej pozycji, na które nie trzeba wydawać pieniędzy, znajdziecie w zestawieniu najlepszych gier free to play na PC. Razem ze znajomymi można też cieszyć się rozrywką w tytułach na dwóch graczy na jeden komputer oraz w produkcjach do kooperacji.

PW

fot. materiały prasowe

wyprzedaż neo24

Słowa kluczowe: darmowe gry mmorpg, fajne gry mmorpg, spis gier mmorpg, polskie gry mmorpg, ciekawe gry mmorpg

Najlepsze gry MMORPG na PC (20)

World of Warcraft - najlepsze gry MMORPG na PC
Guild Wars - najlepsze gry MMORPG na PC
The Elder Scrolls Online - najlepsze gry MMORPG na PC
Star Wars: The Old Republic - najlepsze gry MMORPG na PC
Lineage II - najlepsze gry MMORPG na PC
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Call of Duty: Black Ops 4
Tryb Zombie w Call of Duty: Black Ops 4 ma zwiastun fabularny [WIDEO]

Już na premierę tryb Zombie zaoferuje trzy pełne epizody fabularne.

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformÄ™ PC!
Najlepsze gry strategiczne na PC

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformę PC!

Frankenstein: Beyond the Time
Frankenstein: Beyond the Time - polska gra w wirtualnej rzeczywistości [WIDEO]

Po 200 latach powraca dzieło Doktora Frankensteina!

Polecamy
Apollo VIVO - nowy odtwarzacz MP4
Apollo VIVO - nowy odtwarzacz MP4

Apollo prezentuje najnowszy model odtwarzacza MP4 Apollo VIVO (AP-950), który wyposażony jest w duży 2,9-calowy wyświetlacz o palecie 260 tys. kolorów. Playerem można odtwarzać pliki video w formacie AVI, jak również pliki graficzne (JPG) i tekstowe (TXT). Urządzenie znakomicie sprawdzi się także jako odtwarzacz plików muzycznych, radio i dyktafon. VIVO, jako jedyny w ofercie Apollo, posiada emulator NES - program umożliwiający uruchamianie gier konsoli Nintendo oraz w aparat cyfrowy o wysokiej rozdzielczości – 1.3 Mpix.

Nowa generacja LCD 32 Funai już dostępna
Nowa generacja LCD 32 Funai już dostępna

Właśnie z taśm produkcyjnych fabryki japońskiej firmy Funai w Nowej Soli zjechały nowe modele telewizorów LCD oznaczone symbolem LT6-M32BB. Przy projektowaniu tego modelu producent skupił się na nadaniu obudowie bardziej klasycznego charakteru przy jednoczesnym nie odwracaniu uwagi użytkownika od tego co najważniejsze. Ramka wokół ekranu jest cieńsza, delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Satynowy kolor czerni sprawia, że wygląd telewizora jest jeszcze bardziej elegancki i subtelny.

Ostatnio dodane
Call of Duty: Black Ops 4
Tryb Zombie w Call of Duty: Black Ops 4 ma zwiastun fabularny [WIDEO]

Już na premierę tryb Zombie zaoferuje trzy pełne epizody fabularne.

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformÄ™ PC!
Najlepsze gry strategiczne na PC

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformę PC!

Kupony i kody rabatowe