Multimedia - Technologie

Aloy z Horizon Zero Dawn trafia do Fortnite

2021-04-14 10:11:39

Sony poinformowało, że postać Aloy z Horizon Zero Dawn pojawi sie w grze Fortnite jako najnowsza członkini serii Gaming Legends. Główna bohaterka nadchodzącego Horizon Forbidden West wkrótce dołączy do grona bohaterów Primal Season w najpopularniejszej grze od Epic Games.

Aloy z Horizon Zero DawnAloy w Fortnite

Aby odpowiednio uczcić pojawienie się Aloy jako najnowszej członkini serii Gaming Legends, przygotowany został specjalny turniej i limitowane czasowo wyzwanie. Wszystkie informacje na temat przedmiotów związanych z Aloy, które pojawią się w sklepie z przedmiotami Fortnite, a także o Pucharze Aloy i specjalnym trybie Team Up! Aloy & Lara można znaleźć poniżej.

Aloy w Fortnite

Z Horizon Zero Dawn do Fortnite

Podróżniczka i bohaterka, Aloy wkracza do walki wraz z pamiątkami ze swojej przygody w Horizon Zero Dawn. Oprócz stroju Aloy wszystkie te przedmioty będą dostępne do kupienia w sklepie z przedmiotami już od 15 kwietnia 2021 r.

Chociaż Blaze może nie być zasobem rzemieślniczym na wyspie, nadal możesz go użyć do pokazania za pośrednictwem plecaka Blaze Canister Back Bling. Wjedź też do bitwy szybowcem Glinthawk i uderzaj w przedmioty kilofem Aloy’s Spear. Używając emotki Serca rizon, wyrażaj siebie za pomocą efektu skupienia i zainspiruj się zbroją Tkacza Tarcz, udekoruj swoją broń i pojazdy Chustą Tkacza Tarcz.

Wszystkie przedmioty w pakiecie Horizon Zero Dawn będą dostępne osobno, ale pakiet zawiera ekran wczytywania Aloy the Sky-watcher jako dodatkowy bonus. Dodatkowo każdy, kto posiada strój Aloy i gra w Fortnite na PlayStation 5, odblokuje styl Ice Hunter Aloy, oparty na stroju Banuk Ice Hunter z Horizon Zero Dawn.

Rywalizuj w Pucharze Aloy

Pasujące do sezonu pierwotnego łuki są bardziej widoczne niż kiedykolwiek na wyspie. Jedna z głównych broni Aloy w Horizon, zademonstruj precyzję łuku w nadchodzącym Aloy Cup, dostępnym tylko na PlayStation 5 i PlayStation 4. Ten turniej w parach odbędzie się 14 kwietnia, a najlepsze drużyny w każdym regionie odblokują pakiet Horizon Zero Dawn wcześniej.

W Pucharze Aloy ty i twój partner w parach będziecie rywalizować, aby być ostatnią drużyną przy życiu, ale niespodzianka polega na tym, że otrzymasz dodatkowe punkty za eliminacje z łuku. Gracze mogą rywalizować w 10 meczach w trzygodzinnym przedziale czasowym swojego regionu, a dokładny czas dla każdego regionu można znaleźć w zakładce Rywalizuj w grze. Pełne zasady są dostępne na stronie Fortnite.

Team Up! Aloy & Lara

Kiedy rozpoczął się obecny sezon Fortnite, ikona gier Lara Croft była jedną z różnorodnych weteranów dziczy, którzy dołączyli do pierwotnej walki. Od 16 kwietnia inni członkowie serii Gaming Legends, Aloy i Lara, przygotowują się do nowego trybu okresowego: Team Up! Aloy & Lara.

Gracze będą automatycznie wyposażeni jako Aloy lub Lara w tym trybie Duos, a ich kolega z drużyny będzie wyposażony jako drugi. Do Twojej dyspozycji będzie tylko łuk dla Aloy i Dual Pistols dla Lary - uważaj na dziką przyrodę i doskonal swoje umiejętności rzemieślnicze, aby ulepszyć broń.

MD/ip

fot. materiały prasowe Sony

Słowa kluczowe: Gaming Legends, nowa postać, Horizon Zero Dawn, dodatek, 2021
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
AC Valhalla Gniew DruidÃłw
"Gniew Druidów" - poznaj zawartość dodatku do Assassin's Creed Valhalla [WIDEO]

Ruszaj do Irlandii i odkryj tajemnice starożytnego druidzkiego kultu.

VS Series Platige Image
Platige Image stworzyło materiały do antologii "VS Series" z olimpijkami [WIDEO]

To efektowna mieszanka live-action i animacji. Zobaczcie efekt końcowy!

let’s play a prawo autorskie
Materiały let's play z gier wideo naruszają prawa autorskie? Co wolno pokazywać w sieci?

Czy film z rozgrywki to utwór podlegający prawu autorskiemu?

Polecamy
Metro Exodus - Artyom's Nightmare
Polskie studio Platige Image z nagrodami Vega Digital Awards

Nagrodzono zwiastun gry "Metro Exodus".

Oceniamy najnowszą wyścigÃłwkę od Artefacts Studio.
Garfield Kart: Furious Racing - recenzja gry

Oceniamy najnowszą wyścigówkę od Artefacts Studio.

Ostatnio dodane
AC Valhalla Gniew DruidÃłw
"Gniew Druidów" - poznaj zawartość dodatku do Assassin's Creed Valhalla [WIDEO]

Ruszaj do Irlandii i odkryj tajemnice starożytnego druidzkiego kultu.

VS Series Platige Image
Platige Image stworzyło materiały do antologii "VS Series" z olimpijkami [WIDEO]

To efektowna mieszanka live-action i animacji. Zobaczcie efekt końcowy!

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.