Oprogramowanie - Technologie

Amberlo - program dla kancelarii prawnej dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze

2021-07-26 13:12:37

Działalność kancelarii prawnej to szereg procesów biznesowych, które muszą zostać zrealizowane w bardzo ciasnym terminie z poszanowaniem kultury branży prawniczej oraz szacunku do klienta. Jak poradzić sobie w gąszczu zadań administracyjnych i skupić się na tym co najważniejsze? Wystarczy zainwestować w Amberlo.

Amberlo - program dla kancelarii prawnejCzym jest Amberlo?

Podobnie jak inne branże, również branża prawnicza idzie do przodu dzięki nowoczesnym zdobyczom techniki. Cyfryzacja pracy kancelarii prawniczej może pójść jeszcze szybciej, dzięki wykorzystaniu oprogramowania, jakim jest Amberlo. Czym dokładnie jest Amberlo?

To system oparty na chmurze, który dotychczas zdobył zaufanie ponad tysiąca podmiotów prawnych na całym świecie. Amberlo umożliwia łatwe zarządzanie przedsiębiorstwem prawniczym w każdym obszarze - od relacji z klientami, prowadzeniem wspólnych projektów, rozliczaniem pracy prawników aż do gromadzenia wrażliwej dokumentacji.

Dlaczego warto zdecydować się na Amberlo? Z jednej strony bardzo szerokie zastosowanie, które w łatwy sposób można dostosować do specyfiki działalności naszej kancelarii prawniczej. Z drugiej strony przystępna cena, która umożliwia wykorzystanie nowoczesnych technologii nawet początkującym kancelariom, które liczą każdy grosz. Amberlo to oprogramowanie, którego można używać wszędzie - zasługą tego jest dedykowana aplikacja mobilna, jak i standardowa wersja dostępna na komputery stacjonarne i laptopy.

Jakie funkcje posiada Amberlo?

Amberlo to wirtualna baza, z której poziomu możemy w skuteczny i produktywny sposób zarządzać wszystkimi zadaniami, projektami i sprawami, jakie obecnie są na tapecie naszej kancelarii. Jakimi funkcjami charakteryzuje się Amberlo?

Przede wszystkim sekcja zarządzania wszystkimi otwartymi sprawami. W jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich istotnych informacji i danych, które pomogą nam zawsze być na bieżąco z przebiegiem konkretnego zadania. To jednak nie wszystko. Amberlo umożliwia nam zarządzanie bazą klientów. Z poziomu dedykowanego modułu CRM uzyskamy wszystkie dane o każdym pracowniku i kliencie, który z nami współpracował. Z modułem zarządzania relacjami powiązany jest sprytnie zaprojektowany kalendarz, który możemy współdzielić z innymi współpracownikami kancelarii - już nikt nigdy nie zapomni o ważnym spotkaniu lub zbliżającym się terminie rozprawy.

Amberlo umożliwia nam również sprawować kontrolę nad wydatkami oraz kwestiami płacowo-pracownizymi. Oprogramowanie umożliwia nam rejestrowanie faktur, tworzenie rachunków oraz zarządzanie bazą e-mailową.

Ile kosztuje Amberlo?

Koszt użytkowania oprogramowania Amberlo jest ściśle uzależniony od naszych potrzeb, ale też struktury organizacyjnej kancelarii prawniczej. Jeśli pracujemy jako prawnik na własny rachunek, z powodzeniem możemy korzystać z darmowej wersji oprogramowania, która zapewnia nam podstawowe funkcje takie jak możliwość zarządzania nawet 50 sprawami, kalendarz prawny, możliwość gromadzenia dokumentów do 50 megabajtów.

Dla małych kancelarii przewidziana jest opcja Pakietu Startowego, która za 85 złotych miesięcznie udostępnia nam bardzo szeroką funkcjonalność narzędzia, z możliwością zarządzania oprogramowaniem z poziomu urządzenia mobilnego. Co więcej, w tym pakiecie mamy możliwość integracji Amberlo z innymi, popularnie wykorzystywanymi aplikacjami jak Google czy Office365.

Dla dużych kancelarii przewidziany jest pakiet premium w cenie 160 złotych, który posiada zaawansowane funkcje zarządzania e-mailami, rachunkami i umożliwia generowanie dokumentów.

Dla najbardziej wymagających kancelarii przewidziana jest opcja Elite za 250 złotych, w których funkcjonalności są precyzyjnie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

Artykuł Partnera

fot. freepik.com

Słowa kluczowe: program dla kancelarii, ile kosztuje, koszty, funkcje, jak działa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Godeal24 Office Special Sale
Jak uzyskać dostęp do oryginalnych dożywotnich licencji Windows 10/11 i Office 2021 od 10 euro? Godeal24 udziela wskazówek!

Jeśli potrzebujesz nowych funkcji, Godeal24 Office Special Sale może pomóc ci rozwiązać twoje obawy dotyczące ceny.

Polecamy
iOS 16
Jakie nowe funkcje będzie zawierać iOS 16?

Poznaj szczegóły konferencji, podczas której zaprezentowano iOS 16.

Część napisów na komputerze wyświetla się w innym języku? Rozwiązanie problemu to zmiana regionu systemu

Twój system Windows wyświetla niektóre informacje np. po niemiecku natomiast resztę po polsku? Zwykła zmiana języka nie pomaga? Oto dlaczego!

Polecamy
Ostatnio dodane