Internet - Technologie

Zgubiłeś? Znajdź! Cała Polska szuka z Tobą!

2008-12-03 10:20:02
 Czasy wiecznej zguby już minęły! Jedynym wyjściem to modlitwa do św. Antoniego. Nic bardziej mylnego! Od tej pory są już dwa wyjścia! Teraz cała Polska szuka razem z Tobą!

Studenci to przeważnie ludzie inteligentni, ale czasem dosyć nierozgarnięci. Często zdarza się, iż po udanej, zakrapianej imprezie nie mogą odnaleźć kluczy od domu, czapki, a nawet ci bardziej zakręceni poszukują plecaków. Głowią się i głowią, ale nic nie potrafią zrobić, bo tak naprawdę nie pamiętają, co działo się zeszłej nocy. Nic w tym dziwnego! Przecież dobra impreza często prowadzi do zaniku pamięci następnego dnia!

Portal http://zgubione-znalezione.org/ znalazł rozwiązanie dla wszystkich takich osób!

Gubisz i odnajdujesz w rzeczywistym świecie, szukasz i dodajesz anons o odnalezionej rzeczy w jednym serwisie internetowym. Wiadomo przecież, że nikt ze znalezioną rękawiczką nie pobiegnie do biura rzeczy znalezionych. Jednak niektóre przedmioty mają swoją historię. W oczach właścicieli są bezcenne ze względu na wartość sentymentalną. 

W serwisie można min. znaleźć ogłoszenie o zgubionej obrączce. Bywają też sytuacje i momenty, kiedy twój piesek zamiast siedzieć grzecznie w ogródku, wybierze się na dłuższy spacer i nie pojawia się przez kilka dni! Wystarczy tylko dodać krótką notkę na serwisie, a prawdopodobieństwo odnalezienia ukochanej zguby jest znacznie większe.

Warto wziąć czynny udział w tej kampanii społecznej - ,,Cała Polska szuka z Tobą!". Kampania ta promuje działalność serwisu, zachęca do pomagania innym. Co szkodzi podnieść zgubę z ulicy i zamieścić o niej ogłoszenie? Przecież to dla kogoś może być ważne, a tak naprawdę kosztuje tylko 2 minuty czasu potrzebnego do bezpłatnego dodania ogłoszenia w serwisie.

Serwis składa się z kilku działów, min. list ogłoszeń podzielonej na województwa, wyszukiwarkę treści i ogłoszeń. Na stronie można znaleźć również krótkie artykuły z cyklu - „Co zrobić, gdy...".

Pomysł zgubione-znalezione to dobra propozycja nie tylko dla studentów, bo zgubić coś zdarza się wszystkim! Od małych dzieci, aż po babcie i dziadków. Różnica jest taka, iż ci pierwsi przeważnie poszukują swoich zabawek, a drudzy okularów.

Joanna Kajca

 

 

Słowa kluczowe: Cała Polska szuka z Tobą! zgubione-znalezione
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Kurcze! Wreszcie cos madrego [0]
    Kate
    2008-12-03 14:00:52
    wreszcie cos madrego w tym internecie nie tylko nasza-klasa ale cos uzytecznego... wzoraj zgubilam szalik i licze ze sie znajdzie :)
Zobacz także
poradnik internetowego surfera
Czytaj, słuchaj, ucz się tanio - poradnik internetowego surfera

Kupując w sieci można w szybki i wygodny sposób zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zaoszczędzić.

LinkedIn
Jak wyróżnić się na LinkedIn

Dla tych, którzy jeszcze nie mają profilu na LinkedIn, przygotowano krótki przewodnik.

Zobacz jakie nowości z tej okazji przygotowała firma.
20. urodziny Google. Zobacz ciekawostki o wyszukiwarce!

Zobacz, jakie nowości z tej okazji przygotowała firma!

Polecamy
Dziecko w Sieci
Dziecko w Sieci

Pamiętaj, że Internet to nie tylko źródło rozrywki oraz informacji, ale także niebezpiecznych zagrożeń.

Inteligentne zakupy w Internecie
Inteligentne zakupy w Internecie

Surfowanie po Internecie to pasja coraz większej liczby Polaków. Surfujemy w celach informacyjnych, komunikacyjnych, rozrywkowych, a coraz częściej i zakupowych.

Ostatnio dodane
poradnik internetowego surfera
Czytaj, słuchaj, ucz się tanio - poradnik internetowego surfera

Kupując w sieci można w szybki i wygodny sposób zamówić najpotrzebniejsze rzeczy, a przy okazji zaoszczędzić.

LinkedIn
Jak wyróżnić się na LinkedIn

Dla tych, którzy jeszcze nie mają profilu na LinkedIn, przygotowano krótki przewodnik.

Konkurs Ziaja