Multimedia - Technologie

Zadebiutował nowy zwiastun fabularny gry Nioh 2 [WIDEO]

2020-01-24 08:51:40

Sony Interactive Entertainment prezentuje nowy zwiastun fabularny dla gry Nioh 2. W świeżo opublikowanym filmie, gracze mogą zapoznać się z fragmentami historii, nowymi postaciami, a także wyposażeniem. Gra zadebiutuje 13 marca 2020 roku. Zobaczcie wideo!

Nioh 2

Rozdarta wojną kraina, nawiedzana przez złe duchy

Jest rok 1555, czyli okres wielkiego konfliktu w Japonii. Niekończące się działania wojenne przekształciły kraj w krainę chaosu zaatakowaną przez demonicznych jokai, złe duchy, żywiące się swoimi ofiarami. To właśnie w tej scenerii nieustannego chaosu, gracze spotykają głównego bohatera, nieuczciwego najemnika polującego na jokai w prowincji Mino. Łowca demonów skrywa jednak straszliwą tajemnicę: jest sierotą, potomstwem ludzi oraz yokai. Nie mogąc znaleźć miejsca wśród ludzkości, nasz łowca demonów decyduje się na samotną podróż.  

Pewnego dnia, po starciu z okrutnym diabłem, bohater traci kontrolę nad własną mocą yokai, . Sytuację ratuje wędrowny kupiec o imieniu Toukichiro, który sprzedaje "Kamienie Dusz". To magiczne artefakty mogące pomóc komunikować się z duchami yokai, dzięki czemu łowca demonów odzyskuje kontrolę nad swoją demoniczną postacią. Od tej chwili bohaterowie postanawiają połączyć siły i wyruszyć w poszukiwaniu kolejnych potężnych Kamieni Dusz. Ich misja jest finansowana przez wpływowego władcę, który chce odnaleźć artefakty, aby nigdy nie wpadły w niepowołane ręce.

W trakcie swojej podróży zostają zaatakowani przez kogoś lub coś, co również szuka Kamieni. W ucieczce pomaga im łowczyni yokai o imieniu Mumyo. Finalnie, trójka bohaterów znajduje schronienie w prowincji Owari, rozpoczynając tym samym służbę dla „wielkiej Ody Nobunaga”.  

Niedługo po tym, cała trójka znów stanie twarzą w twarz z diabolicznymi siłami szukającymi pozostałych Kamieni Dusz. W ten sposób rozpoczyna się epicką saga o łowcy yokai imieniem "Hideyoshi".

Jeszcze więcej Nioh 2

Studio zaplanowało 3 główne wydania DLC, z których każde koncentruje się na innej fabule, poprzedzającej wydarzenia z Nioh 2, tym samym gwarantując godziny dodatkowej rozgrywki i wyzwań dla tych, którzy pragną więcej. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Nioh, gracze mogą spodziewać się nowej broni, nowych umiejętności bojowych i  postaci, przy czym w każdym DLC znajduje się wiele głównych i pobocznych misji.

Trzy pakiety DLC są zawarte w Nioh 2 Season Pass, który stanowi część Digital Deluxe Edition (już dostępny w przedsprzedaży). Oprócz gry głównej i dodatków DLC, gracze otrzymają także przedmioty premium, takie jak zestaw zbroi Demon Horde i Kodama Netsuke Charm. Dla graczy, którzy zakupią Nioh 2 Special Edition, oprócz gry głównej i Season Pass, czeka ekskluzywny SteelBook oraz książeczka "The Art of Nioh 2".

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiera, 2020, ps4, Special Edition, trailer
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?

Far Cry 6
Zapowiedziano grę Far Cry 6. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Poprowadź rewolucję partyzancką i uwolnij wyspowy naród Yary od brutalnego dyktatora.

Polecamy
Test telefonu Samsung Galaxy 551
Test telefonu Samsung Galaxy 551

Negatywne cechy Samsunga Galaxy 551 widać już na pierwszy rzut oka.

Brak zdjęcia
Instalacja Linuxa na PlayStation 3

Firma IBM umieściła na swojej stronie tutorial prezentujący jak na konsoli PS3 zainstalować Linuxa

Polecamy
Ostatnio dodane
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?