Multimedia - Technologie

Omijaj korki i remonty z telefonami HTC i Navigo

2008-05-30 17:36:56
 Firma HTC Corp. poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą PPWK S.A. mającą na celu wspólne zaoferowanie telefonów z aplikacją Navigo dla operatorów komórkowych i rynku otwartego na terenie Polski.

W ramach umowy HTC dostarczy PPWK S.A. do testów pełną gamę modeli telefonów w celu optymalnego przystosowania ich do współpracy z rozwiązaniami Navigo. Firmy zaoferują wkrótce telefony z zainstalowaną aplikacją nawigacyjną, jak też będą prowadzić wspólne akcje promocyjne mające na celu zapoznanie szerokiego spektrum klientów z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie nawigacji i komunikacji.

„Aplikacja Navigo oferuje unikalną funkcjonalność pozwalając na bieżąco aktualizować dane o stanie dróg i sytuacji drogowej za pomocą technologii GSM" - powiedział Tomasz Leśniak, Area Manager HTC Europe. "Wierzymy, że współpraca z PPWK S.A. pozwoli polskim kierowcom korzystać z tego ciekawego rozwiązania, co powinno pozytywnie wpłynąć na samopoczucie podczas jazdy."

NAVIGO to nawigacja niezwykle przyjazna, skuteczna i oferująca unikalną funkcjonalność. Dzięki wykorzystaniu technologii GSM do wysyłania i pobierania najświeższych informacji o stanie drogi w trakcie podróży, użytkownicy mogą bezstresowo omijać niebezpieczeństwa, korki i utrudnienia w ruchu, a także wymieniać się informacjami o lokalizacji patroli policji. W przypadku sytuacji awaryjnej mogą też wysłać sygnał SOS ze swoją lokalizacją jako SMS na zdefiniowany numer telefonu. Oprogramowanie daje dostęp do niezwykle szczegółowych informacji o obiektach przydatnych w podróży: restauracjach, noclegach i atrakcjach turystycznych. Pozwala sprawdzić godziny otwarcia, akceptowane formy płatności a nawet przykładowe ceny.

„Firma HTC oferuje największą gamę zaawansowanych technologicznie telefonów z odbiornikami GPS, które idealnie nadają się do współpracy z interaktywną nawigacją Navigo" - powiedział Marcin Klepacki, Dyrektor Pionu Systemów Nawigacyjnych PPWK S.A. „Nawiązanie przez nasze firmy współpracy na pewno zaowocuje bardzo ciekawą i nowatorską ofertą dla polskiego konsumenta".

HTC oferuje w Polsce największy zestaw telefonów z wbudowanymi odbiornikami systemu nawigacji GPS, na których może działać większość popularnych programów nawigacyjnych. Wśród ośmiu różnych modeli znajduje się cieszący się niesłabnąca popularnością model TyTN II, jak również cała gama modeli serii Touch z najnowszym rewolucyjnym interfejsem 3D, w tym Touch Diamond.


Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Zobacz najlepsze gry do kooperacji!
Najlepsze gry do kooperacji

Zobacz najlepsze gry kooperacyjne!

Polecamy
Telefon z klapą od myPhone
Telefon z klapą od myPhone

myPhone 2070 ROSE to nieodzowny atrybut eleganckiej kobiety.

Nokia E7 - test telefonu
Nokia E7 - test telefonu

Szereg usług multimedialnych najwyższej jakości rekompensuje wiele wad innego typu i bez wątpienia telefon można polecić osobom, które szukają dobrego, muzycznego smartfona.

Ostatnio dodane
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Kupony i kody rabatowe