Multimedia - Technologie

Football Manager 2024 w planie wydawniczym firmy Cenega [WIDEO]

2023-09-13 10:24:25

Cenega, oficjalny partner SEGA, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Football Manager 2024. Tytuł ukaże się 6 listopada 2023 w wydaniu pudełkowym na PC, w polskiej wersji językowej (napisy) i wkrótce pojawi się w przedsprzedaży w sklepach. W przyszłości gra Football Manager 2024 dostępna będzie również w wydaniu pudełkowym na PS5.

Football Manager 2024Po dwóch dekadach pracy nad serią gier ukazujących świat prawdziwego futbolu nadszedł czas światowej premiery Football Manager 2024, którą zaplanowano na 6 listopada.

Ta 20. już odsłona serii stworzonej wspólnie przez firmy Sports Interactive i SEGA symbolizuje nowy rozdział w historii studia, gdyż jest to pierwszy tytuł FM, który pojawi się również na rynku japońskim.

Funkcja umożliwiająca transfer kariery* z Football Manager 2023, FM23 Console i FM23 Touch jest tylko jednym z wielu nowych usprawnień. Wiele z nowych funkcji ma oddać zmiany zachodzące ostatnimi czasy w sporcie. Powstały one na podstawie opinii ekspertów, którzy dobrze znają świat profesjonalnego futbolu.

W nowym materiale  studia po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć wszystkie główne funkcje, które trafią do gry, i poznacie harmonogram dotyczący naszych tytułów. Szczegóły na temat usprawnień, które trafią do wersji na PC i Maca, takich jak te dotyczące stałych fragmentów gry, finansów i ulepszonego systemu transferów, zdradzimy jeszcze we wrześniu.

Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, powiedział: - W zeszłym miesiącu gra FM23 pobiła rekord, przekraczając próg sześciu milionów graczy, toteż mogę z dumą ogłosić nadchodzącą premierę Football Manager 2024.

Będzie to już 20. odsłona w serii, którą stworzyliśmy z miłości do piłki nożnej. Będzie to najbardziej kompletna gra, którą kiedykolwiek stworzyliśmy, a jej premiera zakończy pewien rozdział w naszej historii.

Podczas naszej czerwcowej aktualizacji prac powiedzieliśmy, że chcemy, by nasze działania były przejrzyste dla graczy, dlatego na koniec zapowiedzi znajdziecie przygotowany przez nas harmonogram. Wyczekujcie wpisów na blogu dotyczących nowych funkcji oraz kolejnych aktualizacji związanych z pracami nad grą, w których poruszymy temat kooperacji z ciekawymi partnerami.

Więcej informacji na temat serii FM24 na wszystkich platformach znajdziesz na stronie www.footballmanager.com.

*W tym momencie nie ma możliwości transferu kariery w FM24 Mobile.


ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiera, zapowiedź, zwiastun, funkcje, nowości, SEGA
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Cyberpunk 2077 z aktualuizacją 2.0
Cyberpunk 2077 z aktualizacją 2.0. Jakie są zmiany w grze? [WIDEO]

Poznajcie listę zmian w rozgrywce i nowe funkcje.

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora - zwiastun fabularny pokazuje jak być Na'vi [WIDEO]

Far Cry na planecie Pandora trafi do nas już w grudniu!

Football Manager 2024
Football Manager 2024 w planie wydawniczym firmy Cenega [WIDEO]

Czego spodziewać się po nowej odsłonie serii?

Polecamy
God of War RagnarÃśk
God of War Ragnarök z oficjalną datą premiery [WIDEO]

Poznaliśmy też zawartość poszczególnych edycji!

Ghost of Tsushima Director's Cut
Ghost of Tsushima Director's Cut: zwiastun fabularny na wyspie Iki [WIDEO]

Poznaj zawartość najnowszej edycji gry studia Sucker Punch!

Polecamy
Ostatnio dodane
Cyberpunk 2077 z aktualuizacją 2.0
Cyberpunk 2077 z aktualizacją 2.0. Jakie są zmiany w grze? [WIDEO]

Poznajcie listę zmian w rozgrywce i nowe funkcje.

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora - zwiastun fabularny pokazuje jak być Na'vi [WIDEO]

Far Cry na planecie Pandora trafi do nas już w grudniu!