Multimedia - Technologie

Cyberpunk 2077 z aktualizacją 2.0. Jakie są zmiany w grze? [WIDEO]

2023-09-22 09:21:35

Pojawiła się bezpłatna aktualizacja 2.0 do gry Cyberpunk 2077, która przyniesie graczom szereg znaczących zmian w rozgrywce i nowe funkcje, w tym przeprojektowane drzewka umiejętności i atuty, ulepszone oprogramowanie cybernetyczne, walkę pojazdów, pościgi samochodowe, nowy system policyjny i więcej. Oprócz aktualizacji 2.0 studio CD PROJEKT RED wyemitowało nowy odcinek REDStreams, w którym podkreślono zmiany w rozgrywce i zawarto wywiady z programistami.

Cyberpunk 2077 z aktualuizacją 2.0Aktualizacja 2.0 to największa jak dotąd bezpłatna aktualizacja Cyberpunka 2077, wprowadzająca do gry szereg nowych i przerobionych funkcji, które wpływają na niemal każdy aspekt rozgrywki. Aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich graczy posiadających grę Cyberpunk 2077 na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC.

Do najważniejszych zmian w rozgrywce wprowadzonych w Aktualizacji 2.0 należą drzewa umiejętności i atuty, które zostały całkowicie przerobione. W grze dostępnych jest teraz wiele zupełnie nowych umiejętności, które dodają ekscytujące możliwości, które otwierają nowe sposoby gry. Nowe drzewka zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić graczom jeszcze większą swobodę, umożliwiając im łatwe i intuicyjne budowanie unikalnych i skutecznych stylów gry.

Kolejnym istotnym dodatkiem do gry jest odnowiony system cyberware — cyberware odpowiada teraz za zbroję. To jednak nie wszystko — w aktualizacji 2.0 wprowadzono także system limitów cyberware powiązanych z poziomem postaci. Dzięki tym zmianom każda wizyta w ripperdoc wymaga teraz bardziej strategicznego podejścia, co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.

Zupełnie nowym dodatkiem do gry jest walka pojazdami — umożliwiająca użycie broni i szybkich hacków podczas kontrolowania pojazdu. Gracze mogą teraz swobodnie strzelać z broni podczas jazdy, używać katan na motocyklach, zdalnie sterować wrogimi samochodami i detonować je, a także brać udział w dynamicznych pościgach po całym Night City.

Z walką pojazdami idzie w parze nowy system policyjny, który teraz charakteryzuje się ulepszoną sztuczną inteligencją i działa w oparciu o nowy system eskalacji zagrożeń. Siły NCPD reagują teraz odpowiednio na zachowanie gracza na ulicach i w zależności od poziomu upału wykażą się większą determinacją i zastosują nowe środki walki z zagrożeniem, takie jak barykady. Na najwyższym poziomie ciepła na graczy czeka prawdziwe wyzwanie — MaxTac. Każde starcie z tą elitarną jednostką NCPD to dynamiczna i bardzo wymagająca walka z bossem.

To tylko ułamek tego, co ma do zaoferowania Aktualizacja 2.0. Zawiera także odświeżoną sztuczną inteligencję wroga, ulepszony interfejs użytkownika i UX oraz zmiany w nagrodach, przedmiotach i rzemiośle – wszystko to zostało szczegółowo omówione podczas najnowszych REDStreamów przez Filipa Downara, głównego projektanta rozgrywki oraz Rafała Obrębskiego, projektanta rozgrywki i projektanta rozgrywki koordynator w CD PROJEKT RED.

Aktualizacja 2.0 wprowadza także do podstawowej gry trzy nowe stacje radiowe: Growl FM, którego playlista została w całości stworzona przez społeczność Cyberpunk 2077, Impulse Radio, w którym występuje DJ-ski set Idrisa Elby – który w dodatku gra rolę Solomona Reeda – oraz Darkstar Radio, w którym znajdują się dwie piosenki Elby.

To nie wszystko, co czeka Cyberpunk 2077 — Phantom Liberty, pełnoprawny dodatek do podstawowej gry, ukaże się 26 września na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC i będzie dostępny do przesyłania strumieniowego za pośrednictwem usługi GeForce NOW. Zaoferuje zupełnie nową historię w stylu thrillera szpiegowskiego, zupełnie nową dzielnicę do odkrycia, nowe zadania, kontrakty, przedmioty, broń i wiele więcej.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: gra, Cd project red, DLC, nowa wersja, dodatek, gameplay
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Grand Theft Auto VI
Zwiastun GTA 6 - co nam mówi o nowej grze Rockstar Games? [WIDEO]

Kiedy premiera Grand Theft Auto VI i co zdradza trailer gry?

The Inquisitor
The Inquisitor - data premiery i nowy materiał zza kulis gry dark fantasy [WIDEO]

To przede wszystkim fabularna gra przygodowa fantasy z elementami detektywistycznymi, wzbogacona o mechanikę akcji i łamigłówek.

Polecamy
Biomutant
Biomutant - 5 zalet i 5 wad gry, która wzbudza kontrowersje [Recenzja]

Nasza recenzja gry zmutowała jak świat i zwierzęta w grze szwedzkiego studia Experiment 101.

The Settlers: New Allies
The Settlers: New Allies - gra Ubisoftu ma datę premiery [WIDEO]

Startują już zamówienia przedpremierowe.

Ostatnio dodane
Grand Theft Auto VI
Zwiastun GTA 6 - co nam mówi o nowej grze Rockstar Games? [WIDEO]

Kiedy premiera Grand Theft Auto VI i co zdradza trailer gry?