Multimedia - Technologie

Call of Duty: WWII, Destiny 2 i nowy Crash Bandicoot na E3 2017 [WIDEO]

2017-06-13 15:04:50

Na targach E3, które trwają w Los Angeles, Activision zaprezentowało nowe materiały ze swoich tegorocznych premier - Call of Duty: WWII, Destiny 2 oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Polskim dystrybutorem tych trzech tytułów jest firma CDP.

Począwszy od wtorku, 13 czerwca, odwiedzający LA Convention Center mogą zapoznać się z pierwszym fragmentem rozgrywki z trybu multiplayer Call of Duty: WWII, nowymi aktywnościami w Destiny 2 oraz z uwielbianą, odświeżoną Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii Call of Duty. Gra, tworzona przez Sledgehammer Games, oferuje mnóstwo nowych trybów wieloosobowych zawierających rozwiązania i innowacyjne elementy rozgrywki, które przerzucają graczy w miejsca z najbardziej rozpoznawalnych europejskich frontów II wojny światowej.

Gracze mogą zaciągnąć się do wojska wybierając jedną z pięciu charakterystycznych dywizji z czasów II wojny światowej. Dołącz do Dywizji Powietrznodesantowej, która rozpoczyna walkę, porusza się szybko i działa cicho; do Dywizji Górskiej, gdzie skupieni strzelcy wyborowi są precyzyjni i zabójczy; do Dywizji Piechoty jako główna siła atakująca przeciwnika; do Dywizji Pancernej, która wytacza najcięższe działa; lub do Korpusu Ekspedycyjnego, który podgrzewa atmosferę amunicją zapalającą. Dodatkowo na E3, gracze mogą też sprawdzić Wojnę tworzoną we współpracy z Raven Software – fabularyzowany tryb zderzający żołnierzy Aliantów i Osi w drużynowych starciach o strategiczne cele.

Zamówienie gry przed premierą gwarantuje dostęp do prywatnej bety, która rozpocznie się najpierw na PlayStation 4 – 25 sierpnia. Inne platformy otrzymają ją w dalszej kolejności. Premiera gry na PC, PS4 i Xbox One – 3 listopada.Na targach E3 można też zagrać w Destiny 2. Kinowa kampania fabularna Destiny 2 to historia upadku ostatniego bastionu ludzkości na Ziemi, pogrążonego w ruinie pod okupacją Ghaula i jego elitarnych sił Czerwonego Legionu. Każdy gracz tworzy tutaj swojego bohatera zwanego Strażnikiem – jednego z wybrańców ludzkości. Jako Strażnicy gracze muszą opanować swoje moce i arsenał do perfekcji po to, aby zjednoczyć siły i wspólnie odzyskać to, co utracone. Nowi i już istniejący gracze mogą liczyć na szereg innowacji, które obejmują m.in. pełną dramatyzmu kampanię fabularną, nowe kierunki do eksploracji, „Gry z Przewodnikiem” i wiele więcej.

Zamówienie gry przed premierą gwarantuje wczesny dostęp do otwartej bety. Posiadacze PS4 będą mogli grać w dniach 18-20 lipca, zaś posiadacze Xbox One – 19-20 lipca. Otwarta beta dla wszystkich konsol będzie trwała w dniach 21-23 lipca. Wersja PC otrzyma betę w sierpniu.

Premiera Destiny 2 na konsole 6 września. Na PC – 24 października.Najpopularniejszy torbacz w świecie gamingu, czyli Crash Bandicoot, pojawił się na E3, a gracze mogą sprawdzić nowe poziomy w wersji HD dzięki zremasterowanemu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Na uczestników, w ramach N. Sane Crash Experience (lobby South Hall) czekają stanowiska z grą, budki zdjęciowe oraz rozmaite nagrody rzeczowe. Premiera już 30 czerwca.ip

Słowa kluczowe: Activision E3 2017, Activision 2017, E3 2017 zwiastuny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Zobacz najlepsze gry do kooperacji!
Najlepsze gry do kooperacji

Zobacz najlepsze gry kooperacyjne!

Polecamy
Jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość?
Jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość?

Wirtualna rzeczywistość powoli staje się faktem. Gogle VR to drogi gadżet, czy niezbędna rewolucja?

Zaskakujące aparaty Samsunga
Zaskakujące aparaty Samsunga

Koncern Samsung zaprezentował trzy nowe modele kompaktowych aparatów fotograficznych, oznaczone symbolami i7, NV11, L74

Ostatnio dodane
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Kupony i kody rabatowe