Multimedia - Technologie

Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles wypuści hordy nieumarłych

2017-05-09 14:41:31

Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles wypuści hordy nieumarłych 16 maja, najpierw na konsoli PlayStation 4. Niespotykana dotąd oferta dla fanów Zombie pozwoli wrócić do ośmiu klasycznych, w pełni zremasterowanych map z Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops oraz Call of Duty: Black Ops II, dostępnych w jednym zestawie. Wydarzenie „8 Dni Nieumarłych” przeznaczone dla fanów wystartuje w dniu premiery, oferując przy tym darmowe rozdawnictwa i inne bonusy! Do korzystania z zawartości potrzebna jest gra Call of Duty: Black Ops III.

Call of Duty Black Ops III Zombies ChroniclesGracze doświadczą niesamowitych historii z nieumarłej sagi sięgającej korzeni serii Call of Duty od Activision, po raz pierwszy w jednym zestawie: debiutującym 16 maja DLC Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles, dostępnym w pierwszej kolejności na PlayStation 4.
 
Dodatek oferuje osiem najbardziej cenionych map Zombie z poprzednich gier Call of Duty tworzonych przez Treyarch, tj. World at War, Black Ops oraz Black Ops II. Mapy zostały zremasterowane od podstaw, dzięki czemu przywracają do życia wiele klasycznych, elektryzujących opowieści o pochodzeniu Zombie - wszystko to z oszałamiającą grafiką, usprawnionym audio i nowymi formami rozgrywki, zaktualizowane do bieżącej generacji konsol.
 
- Saga Zombie to część Call of Duty, która zasłużyła sobie na szczególne miejsce w naszych sercach. Osiągnęła to dzięki głębokiej, wielowątkowej rozgrywce, pomysłowym historiom i emocjonującej akcji, dostarczanym na przestrzeni wielu tytułów - powiedział Rob Kostich, General Manager marki Call of Duty w Activision. - Cieszymy się mogąc podzielić się z fanami wszystkimi tymi wyjątkowymi wątkami zebranymi w jedną, spójną całość przeznaczoną na obecną generację sprzętu.

Co rozpoczęło się od easter egga odblokowywanego po ukończeniu emocjonującej kampanii w Call of Duty: World at War, urosło do rangi rozpoznawalnej i cenionej marki wśród zaangażowanej społeczności wiernych graczy CoD.
 
- Zombies Chronicles to ukłon w stronę społeczności, której sympatia uczyniła sagę Zombie tym, czym jest ona obecnie - mówi Jason Blundell, jeden z szefów studia Treyarch. - Wszyscy razem rozwalaliśmy nieumarłych przez prawie 10 lat, na różnych platformach, a Zombies Chronicles to sposób na zebranie w zabawie fanów wszystkich odsłon sagi. Kto grał w którekolwiek z tych scenariuszy na poprzedniej generacji konsol, otrzyma teraz nowe, wymagające i porywające wyzwanie. Ci zaś, dla których będzie to pierwszy kontakt z sagą Zombie, otrzymają aż osiem scenariuszy, z których wreszcie wyłania się po latach wspólna, spójna historia.

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles to niedająca się porównać z niczym innym antologia Call of Duty Zombies, która zabiera graczy w podróż od samego początku sagi, w pełnym HD. Klasyczne postacie, które gracze zdążyli poznać i pokochać, oraz historie, które działają na wyobraźnię, to dokładne to, co zapewniło serii tak wielkie wsparcie fanów. Kolekcja dodaje intensywną, godną współczesnej generacji grafikę z usprawnionym oświetleniem, przerobionymi modelami postaci i środowiska, jak również zaktualizowanym interfejsem użytkownika i odświeżonym audio. Zombies Chronicles pozwala również korzystać z modyfikowanej broni, wliczając w to uzbrojenie dostępne w tej chwili w Black Ops III, które nie było obecne na oryginalnych mapach.

Osiem map dostępnych w Zombies Chronicles to:

•    Z Call of Duty: World at War: Nacht der Untoten (opuszczony bunkier), Verruckt (sanatorium Wittenau) oraz Shi No Numa (bagno w środku dżungli)
•    Z Call of Duty: Black Ops: Kino Der Toten (kinoteatr pełen nieumarłych), Ascension (sowiecki kosmodrom), Shangri-la (świątynia w egzotycznej dżungli) oraz Moon (baza księżycowa)
•    Z Call of Duty: Black Ops II: Origins (Francja w trakcie I wojny światowej)
Wydarzenie 8 Dni Nieumarłych:

By uświetnić dzień premiery, 16 maja Activision i Treyarch rozpoczną wydarzenie "8 Dni Nieumarłych", podczas którego grający w Black Ops III na wszystkich platformach oraz użytkownicy Black Ops III Zombies Chronicles na PS4 będą mogli zdobyć podwójne doświadczenie, brać udział w wyzwaniach społeczności oraz otrzymać mnóstwo darmowej zawartości, wliczając w to emblematy Zombie, malowania dla broni, nowe Gobble Gums oraz motyw dla systemu PS4.
 
Dodatkowa zawartość:

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles* jest cyfrową zawartością o sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość $29.99, a jej zakup daje dostęp do następujących elementów:
•    20 fiolek Ciekłego Divinium
•    2 całkowicie nowe, zaskakujące GobbleGums
•    Ekskluzywnego malowania Zombies Pack-A-Punch dla broni
•    Dynamicznego motywu Black Ops III Zombies Chronicles dla konsoli PlayStation 4 (dostępne wyłącznie w zamówieniach przedpremierowych), bazującego na pracy koncepcyjnej znanego artysty
*Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles jest rozszerzeniem zawartości Call of Duty: Black Ops III, które jest sprzedawane oddzielnie i jest wymagane do zagrania w niniejsze DLC. Wymagane stałe połączenie z internetem.

ip

Słowa kluczowe: Call of Duty Black Ops Zombie, Call of Duty Black Ops 3, Call of Duty 2017, Call of Duty multiplayer
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Zobacz najlepsze gry do kooperacji!
Najlepsze gry do kooperacji

Zobacz najlepsze gry kooperacyjne!

Polecamy
Samsung Galaxy Mini - recenzja telefonu
Samsung Galaxy Mini - recenzja telefonu

Atutem telefonu jest dobry panel dotykowy, poprawnie interpretujący komendy oraz obsługujący multidotyk.

BenQ W9000 projektor full HD
BenQ W9000 projektor full HD

Benq zaprezentował projektor dla kina domowego, w pełni zgodny ze standardem 1080p HD (tzw. full HD), BenQ W9000.

Ostatnio dodane
Detroit: Become Human
Czy gry uczą i rozwijają? Tak, naukowcy to potwierdzają

Gry wideo poruszają mózg bardziej niż telewizja czy kino.

Battlefield V
Battlefield V zapowiedziany! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Gra przeniesie nas na front II Wojny Światowej.

Kupony i kody rabatowe