Wybierz miasto
Technika Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Adobe Creative Cloud na studencką kieszeń

2013-10-10

Nie od dziś wiadomo, że z pomocą oprogramowania Adobe można doskonalić swoje umiejętności, rozwijać talent i kreatywność. Pomaga ono w nauce, a nawet pozwala zarabiać na swojej kreatywnej pracy.

Nie każdy jednak wie, że od niedawna profesjonalne narzędzia dostępne w ramach usługi Adobe Creative Cloud studenci i nauczyciele mogą kupić w ramach planu edukacyjnego. Co więcej, przyłączając się do Creative Cloud do końca 27 października 2013 r., dostęp do programów takich jak Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC i wielu innych otrzyma się za niecałe 20 EUR miesięcznie!

Twórz jak profesjonalista, płać jak student

We wrześniu br. firma Adobe uruchomiła w Polsce ofertę planu członkowskiego w Creative Cloud skrojoną specjalnie dla studentów i nauczycieli. Plan edukacyjny CC obejmuje wszystkie aplikacje do projektowania stron www, pracy z grafiką i materiałem wideo, wchodzące w skład Creative Cloud. Dla wszystkich tych, którzy dołączą do Creative Cloud do 27 października 2013 r., przygotowano ofertę specjalną – otrzymają oni roczny dostęp w cenie 19,99€ wraz z VAT-em miesięcznie.

Usługę Creative Cloud w edukacyjnej wersji można kupić w sklepie online Adobe lub telefonicznie. Z oferty edukacyjnej mogą skorzystać nie tylko studenci, ale też uczniowie szkół ponadpodstawowych, nauczyciele, wykładowcy i pracownicy naukowi. Warunkiem skorzystania z rabatu jest przedstawienie dokumentu upoważniającego do nauki w jednej ze szkół i uczelni akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Więcej szczegółów dotyczących dostępności oferty znajduje się na stronie Adobe.

Narzędzia, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu

Dzięki dostępnym w usłudze Creative Cloud narzędziom do pracy z grafiką, fotografią i wideo, publikowania prac, tworzenia stron www czy aplikacji mobilnych, nic nie stoi na przeszkodzie rozwoju młodych talentów. Wraz z pełnym pakietem aplikacji Creative Cloud każdy otrzyma możliwość synchronizacji i dzielenia plików w chmurze (o pojemności 20 GB) oraz dostęp do nowych aktualizacji, które pojawiają się w centralnej aplikacji desktopowej Creative Cloud do pobrania natychmiast. W serwisie Behance młodzi twórcy mogą publikować swoje prace i zbierać opinie czy rady oraz obserwować swoich ulubionych twórców. Za pomocą narzędzia Behance Prosite stworzą swoje pierwsze profesjonalne portfolio. Aplikacje Creative Cloud dają nieograniczone możliwości tworzenia, eksperymentowania i rozwoju swojego talentu.

W celu inspiracji warto zajrzeć na stronę Adobe, by sprawdzić jak młodzi twórcy na całym świecie korzystają z narzędzi CC.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość dla wszystkich zastanawiających się nad dołączeniem do Creative Cloud: wszystkie aplikacje dostępne w ramach planu edukacyjnego można wykorzystywać w celach komercyjnych – o ile tylko praca wykonywana jest samodzielnie przez licencjobiorcę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej albo umów cywilnoprawnych.

Uwaga! Konkurs: Wygraj pakiet Adobe Creative Cloud

Tekst: Promocja


Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama