Multimedia - Technologie

Znamy szczegóły trzeciego roku Tom Clancy's Rainbow Six Siege

2017-11-20 10:12:55

Po tym, jak drużyna Ence Esports wygrała Pro League Final trzeciego sezonu Tom Clancy's Rainbow Six, w dniach 17-19 listopada, w Sao Paulo, firma Ubisoft ujawniła szczegóły trzeciego roku Tom Clancy's Rainbow Six Siege, w którym fani stawią czoła kolejnym ekscytującym i mrożącym krew w żyłach wyzwaniom.

Tom Clancy's Rainbow SixTrzeci rok będzie podzielony na cztery sezony i zawierać będzie:

- 8 nowych operatorów z najlepszych światowych jednostek antyterrorystycznych.
- 2 zupełnie nowe mapy, we Włoszech i Maroku.
- 1 odświeżoną mapę, z nowymi projektami i grafikami

Trzeci rok rozpocznie się od Operacji Chimera. Dwoje operatorów z tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, dostępni także w trybach rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze - Outbreak. Wydarzenie to będzie dostępne przez cztery tygodnie, bezpłatnie dla posiadaczy Rainbow Six Siege. Pojawi się także unikatowa kolekcja elementów estetycznych, dostępna wyłącznie w czasie trwania wydarzenia.

Pełne informacje o Operacji Chimera i Outbreak zostaną ujawnione w trakcie Six Invitiational 2018 w Montrealu.

Przepustka trzeciego roku będzie dostępna do zakupu od 12 grudnia. Do tego czasu gracze będą mieli ostatnią szansę na zakup przepustki sezonowej drugiego roku, która zawiera nie tylko ośmioro operatorów (Mira, Jackal, Ying, Lesion, Eela, Dokkaebi, Vigil i Zofia), ale także serię unikatowych elementów personalizacji.*

*Oferta ważna do 11 grudnia 2017 r. Po tej dacie elementy personalizacji nie będą już dostępne do zakupu.O Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Inspirowana prawdziwymi organizacjami odpowiedzialnymi za zwalczanie terroryzmu, gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom możliwość udziału w zabójczych starciach taktycznych na ograniczonej przestrzeni.  Po raz pierwszy w historii serii Rainbow Six gracze wezmą udział w oblężeniach – nowym stylu ataku, w którym przeciwnicy zmieniają swoje otoczenie w nowoczesne twierdze, a celem oddziału Rainbow Six jest przełamanie ich obrony.  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom bezprecedensową kontrolę nad sposobami umacniania swoich pozycji – przez odpowiednie wykorzystanie podłóg i ścian, drutów kolczastych, rozstawianych tarcz, czy też min. Nie zabraknie również narzędzi odpowiednich do przełamywania fortyfikacji przeciwnika; będą nimi drony obserwacyjne, granaty błyskowe, punktowe ładunki wybuchowe, liny do przeprowadzania szturmu z dachu oraz wiele innych. Szybkie tempo i wyjątkowy charakter każdego oblężenia ustanowią nowy standard intensywnych starć na broń palną, strategicznego planowania i zaciętej rywalizacji.

ipSłowa kluczowe: gra, zawartość, dodatki, Ubisoft
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformÄ™ PC!
Najlepsze gry strategiczne na PC

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformę PC!

Frankenstein: Beyond the Time
Frankenstein: Beyond the Time - polska gra w wirtualnej rzeczywistości [WIDEO]

Po 200 latach powraca dzieło Doktora Frankensteina!

Fallout 76 i Red Dead Redemption 2 - jesienne nowości
Fallout 76 i Red Dead Redemption 2 - jesienne nowości

Fallout 76 to kolejna już odsłona słynnej serii gier RPG o tematyce post apokaliptycznej, która cieszy się spora gry walnością.

Polecamy
Tytanowa latarka
Tytanowa latarka

Firma Surefire skonstruowała latarkę o nazwie Titan. Produkt o długości niespełna 8cm wazy 54g i dzięki temu doskonale nadaje się do noszenia przy breloczku na klucze

Casio - nowe aparaty cyfrowe linii Exilim
Casio - nowe aparaty cyfrowe linii Exilim

Casio przedstawia dwa nowe aparaty linii EXILIM z trybem YouTube™ BEST SHOT™ Najnowsze modele zostały wyposażone w tryb filmowania YouTube™ BEST SHOT™, który umożliwia nagranie i zapis filmów dostosowanych do standardów najpopularniejszego internetowego serwisu wideo.

Ostatnio dodane
Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformÄ™ PC!
Najlepsze gry strategiczne na PC

Zobacz najlepsze gry strategiczne na platformę PC!

Frankenstein: Beyond the Time
Frankenstein: Beyond the Time - polska gra w wirtualnej rzeczywistości [WIDEO]

Po 200 latach powraca dzieło Doktora Frankensteina!

Kupony i kody rabatowe