Internet - Technologie

Znajdź najlepszy hosting dla serwisu

2015-06-02 11:51:00

Na polskim rynku działa wiele firm, które zajmują się hostingiem stron internetowych. Wybór dobrego dostawcy hostingu spośród tak wielu jest bardzo trudny.

Na pewno chciałbyś w każdej chwili skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego oraz mieć pewność, że twoja strona internetowa jest w dobrych rękach, które zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Firmy hostingowe różnią się w swoich ofertach zaawansowaniem dostępnych narzędzi oraz opcjami dodatkowymi. Co wyróżnia profesjonalne firmy hostingowe? Poniżej znajdziesz kilka punktów, na które należy zwrócić uwagę, poszukując dostawcy hostingu dla twojej strony internetowej.

1. Wsparcie techniczne non stop

Kiedy wszystko działa sprawnie i nie pojawiają się żadne problemy, większość ludzi radzi sobie z podstawową obsługą strony internetowej i serwera. Jednakże gdy wystąpi jakiś problem, coś przestanie działać bądź pojawi się awaria, oczekujesz natychmiastowej pomocy i szybkiego usunięcia usterki. Profesjonalne firmy hostingowe zapewniają takie wsparcie 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Co więcej firmy takie zatrudniają najlepszych specjalistów, którzy szybko radzą sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Niestety w wielu firmach pomoc techniczna jest dostępną tylko w godzinach biurowych, a wszelkie awarie i problemu usuwane są dopiero po weekendzie. Dlatego warto wybrać profesjonalne firmy hostingowe posiadające zespoły specjalistów, które podchodzą indywidualnie do problemów swoich klientów i są dostępne przez cały czas.

2. Bezpieczeństwo, stabilność serwerów

Często praktykowany jest overselling. Oznacza to sprzedaż większej liczby kont na danej maszynie niż wskazuje to na możliwości posiadanych zasobów sprzętowych. Profesjonalne firmy hostingowe nigdy tego nie robią! Firmy te poprzez dostosowanie liczby kont, także nieustanny monitoring pracy nie tylko samych serwerów, ale także ruchu do i z, zapewniają stabilną i ciągła pracę wszystkich serwerów, dzięki temu strony internetowe działają szybko, stabilnie, nie zależnie od innych klientów firmy hostingowej. Niezwykła dbałość o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie powinna być priorytetem. Na dodatek klient ma aż 3 kopie bezpieczeństwa do swojej dyspozycji. Co ważne - nieodpłatnie, czyli nie ma praktycznie szansy na całkowitą utratę danych. A stronę www można szybko przywrócić, gdy jest to konieczne.

3. Możliwości kont www

Przy przenoszeniu starych stron www na nowy hosting częstym problemem jest niedostosowana wersja PHP, domyślna jest za nowa czy wręcz odwrotnie za stara. Każdy może w łatwy sposób w panelu hostingu zmienić wersję PHP, aby konto było w pełni kompatybilne ze skryptem obsługującym stronę www. Bazy danych są umieszczane na dedykowanych dyskach SSD, dzięki czemu dostęp do baz jest szybszy niż zapewniają to klasyczne dyski twarde, a strony www działają sprawniej i nie zwalniają pod naporem ruchu, wywołanym na przykład wzmianką w telewizji śniadaniowej.

Poszukując profesjonalnej firmy, która zaopiekuje się twoją stroną internetową warto zapoznać się z ofertą firmy Internetum. Na swojej stronie www.internetum.com, firma prezentuje cały zakres świadczonych usług; oferuje przede wszystkim hosting stron, ale także także usługi dodatkowe, związane z promocją marki klienta, takie jak: marketing internetowy, social media czy pozycjonowanie stron. Zalety tej firmy? To przede wszystkim niezawodność, bezpieczeństwo i wsparcie techniczne 24/7. Internetum to pierwsza firma, która wprowadziła do swojej oferty bezpłatne kopie bezpieczeństwa. Każdy użytkownik hostingu posiada dostęp do aż 3 kopii bezpieczeństwa, a każda z nich trzymana jest na oddzielnym serwerze. Wpływa to znacząco na bezpieczeństwo danych.

Tekst: materiały prasowe

Słowa kluczowe: najlepszy hosting dostawcy hostingu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Fajnie widzieć ... [0]
    hxr1
    2015-06-02 13:45:32
    fajnie widzieć tutaj artykuł o moim dostawcy hostingu. Wprawdzie dopiero od niecałego miesiąca mam tam konto, ale póki co bez problemów. Póki co wstrzymam się z recenzją. Dam znać za kilka miesięcy :D
Zobacz także
Jak sprawdzić historię domeny internetowej?
Jak sprawdzić historię domeny internetowej?

Rezerwacja domeny internetowej jest teoretycznie bardzo prostą czynnością, która w praktyce może nam sprawić więcej problemów, niż się spodziewaliśmy.

Internet dla studenta? Tylko z UPC!
Internet dla studenta? Tylko z UPC! Olsztyn

Sprawdź, jak wybrać najlepszy internet dla studenta!

Do jakich celÃłw studenci uÅźywajÄ… internetu? Zaskoczymy CiÄ™!
Czy warto wybierać oferty internetu dla studenta? Poznań

Internet jest dziś niezbędnym narzędziem służącym do nauki i uzupełniania wiedzy przekazywanej przez wykładowców

Polecamy
Na rynku pojawi się rywal YouTube
Na rynku pojawi się rywal YouTube

Czy pobije popularny serwis?

Darmowa pomoc z matmy online
Darmowa pomoc z matmy online

Piotr Jurgaś wraz z Grzegorzem Gałuszką stworzyli serwis internetowy, który potrafi rozwiązać dowolne zadanie z matematyki ( a w każdym razie większość).

Ostatnio dodane
Jak sprawdzić historię domeny internetowej?
Jak sprawdzić historię domeny internetowej?

Rezerwacja domeny internetowej jest teoretycznie bardzo prostą czynnością, która w praktyce może nam sprawić więcej problemów, niż się spodziewaliśmy.

Internet dla studenta? Tylko z UPC!
Internet dla studenta? Tylko z UPC! Olsztyn

Sprawdź, jak wybrać najlepszy internet dla studenta!

Kupony i kody rabatowe