Multimedia - Technologie

Watch Dogs Legion z datą premiery i nowymi fragmentami rozgrywki [WIDEO]

2020-07-13 08:56:13

12 lipca 2020 podczas wirtualnej konferencji Ubisoft Forward, firma ogłosiła, że gra Watch Dogs: Legion pojawi się w sprzedaży 29 października 2020 roku na Xbox One, PlayStation4, Stadia i PC, poprzez Epic Games i Uplay. Gra będzie dostępna w UPLAY+, usłudze subskrypcyjnej Ubisoft. Watch Dogs: Legion będzie dostępne również na  Xbox Series X i PlayStation5, po premierze konsol.

Watch Dogs LegionStworzone z myślą o platformach następnej generacji, Watch Dogs: Legion wprowadza innowację rozgrywki „Graj jako ktokolwiek”, stworzoną przez Ubisoft Toronto, studio tworzące Watch Dogs: Legion. Koncepcja „Graj jako ktokolwiek” daje graczom do dyspozycji całe miasto Londyn i pozwala werbować członków ruchu oporu spośród wszystkich jego mieszkańców. Każda postać w otwartym świecie gry może zostać zwerbowana i kontrolowana. Każda jest niepowtarzalna oraz posiada swoją historię, osobowość i zestaw umiejętności. Watch Dogs: Legion będzie wspierać przyśpieszony sprzętowo DirectX Raytracing na Xbox Series X i będzie posiadało pełną obsługę ray-traycingu na PC wyposażonych w platformę Nvidia RTX, dzięki czemu na ulicach Londynu pojawią się generowane w czasie rzeczywistym odbicia wykorzystujące technologię ray-traycingu. Gracze, którzy kupią Watch Dogs: Legion na Xbox One lub PlayStation®4 będą mogli rozszerzyć grę do wersji na konsole następnej generacji (Xbox Series X lub PlayStation®5) bez dodatkowych opłat.
 
W Watch Dogs: Legion, Londyn staje w obliczu upadku. Pośród coraz większych niepokojów społecznych, tajemniczy podmiot, zwany Zero-Day, wrabia tajny podziemny ruch oporu, DedSec, w serię skoordynowanych zamachów bombowych w całym Londynie. Atak wykorzystują organizacje przestępcze ze wszystkich ciemnych zakątków Londynu i wypełniają lukę po rządzie, który pozostaje w rozsypce. Jako członkowie DedSec, gracze zmierzą się w Watch Dogs: Legion z kryminalnymi oportunistami: sadystami, najemnikami, cyberprzestępcami i nie tylko. Będą musieli przygotować się na bardzo różne sytuacje. Gracze będą musieli werbować członków do swojego ruchu oporu DedSec, zmierzyć się z tymi kryminalistami, wyzwolić Londyn i odkryć tajemnicę Zero-Day.Watch Dogs: Legion pozwala graczom zwerbować każdą postać, pozostającą w otwartym świecie, do ruchu oporu DedSec, nawet do 40 osób jednocześnie. Londyn jest idealnym tłem do werbowania wszelkiego rodzaju postaci, z których każda posiada niepowtarzalne umiejętności i uzbrojenie. Do ruchu oporu można przyjąć agentów MI6 i łobuzów walczących na pięści, genialnych hakerów i kierowców ucieczkowych, piłkarskich chuliganów i niepozorne starsze panie. Gracze mogą wcielić się w każdą postać ze swojej obsady rekrutów i podejść do każdej sytuacji jak zechcą – zaatakować z nieba na dronie transportowym jako budowlaniec albo jako szpieg skorzystać z nowoczesnych gadżetów takich jak zegarek blokujący uzbrojenie czy prototypowy samochód, strzelający rakietami. Wybór zawsze należy do gracza.

Dodatkowo, firma Ubisoft ogłosiła Edycje Złotą, Ultimate i Kolekcjonerską dla Watch Dogs: Legion:
•    Złota Edycja zawiera podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową czyli nowe dodatki fabularne, więcej misji DedSec, czworo niepowtarzalnych bohaterów, kompletną edycję oryginalnej gry Watch Dogs z roku 2014 i nie tylko.
•    Edycja Ultimate zawiera Złotą Edycję oraz cyfrową zawartość Ultimate, w tym troje nowych grywalnych bohaterów, cztery tygodnie statusu VIP, aby szybciej zdobywać walutę, a także nowe maski.
•    Edycja Kolekcjonerska zawiera Edycję Ultimate, replikę ledowej maski z diademem Ded, unikatowy SteelBook®, zestaw trzech nalepek oraz dwustronny plakat propagandowy. Wszystkie te elementy są inspirowane światem gry, a gracz otrzymuje dodatkowo natychmiastowy dostęp do maski w grze. Edycja Kolekcjonerska jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store.

Więcej informacji o Watch Dogs: Legion znaleźć można pod adresem watchdogs.com. Zapraszamy też do dyskusji poprzez hasztag #watchdogslegion.ip

fot. materiały prasowe Ubisoft

Słowa kluczowe: 2020, gameplay, gra, PC, PS4, Xbox one
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?

Far Cry 6
Zapowiedziano grę Far Cry 6. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Poprowadź rewolucję partyzancką i uwolnij wyspowy naród Yary od brutalnego dyktatora.

Polecamy
Just Dance 2019 - Umutcan Tutuncu
Przed nami mistrzostwa świata w Just Dance 2019

Najlepszych siedemnastu tancerzy z całego świata rywalizować będzie o tytuł mistrza świata Just Dance 2019.

The Suicide of Rachel Foster - recenzja gry

Symulator chodzenia po opuszczonym domu… w odświeżonym wydaniu.

Ostatnio dodane
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?