Multimedia - Technologie

Watch Dogs: Legion - gra dostała tryb multiplayer [WIDEO]

2021-02-23 11:25:41

Firma Ubisoft ogłosiła, ze tryb online w Watch Dogs: Legion zostanie udostępniony już 9 marca 2021 roku, dla wszystkich posiadaczy gry, poprzez bezpłatną aktualizację dla Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation®4, PlayStation®5, Windows PC poprzez Epic Games Store i Ubisoft Store, Stadia oraz w Ubisoft+*, usłudze abonamentowej Ubisoft.

Watch Dogs: Legion

Co w trybie online dla Watch Dogs: Legion?

Tryb online dla Watch Dogs: Legion będzie zawierał następujące elementy dla wszystkich graczy, w ramach bezpłatnej aktualizacji z 9 marca:

  • Dowolny otwarty świat współpracy, w którym gracze mogą dołączać do maksymalnie czwórki znajomych i odkrywać miasto Londyn, brać udział w wydarzeniach oraz brać udział w aktywnościach pobocznych
  • Nowe misje współpracy dla 2-4 graczy z użyciem nowej mechaniki rozgrywki, dzięki której gracze będą mogli zwerbować idealną drużynę i walczyć w całym Londynie, wśród kultowych budynków miasta.
  • „Przywódca stada” – pierwsza czteroosobowa taktyczna operacja współpracy wymagająca wydajnego działania w ramach drużyny. Pięć połączonych misji fabularnych po zakończeniu kampanii, stworzonych dla graczy szukających wyzwań. Gracze będą musieli opracować strategię i efektywnie komunikować się z towarzyszami, a także ulepszyć gadżety i zwerbować silną obsadę postaci.
  • Pierwszy dostępny tryb gracz kontra gracz (PvP), arena spiderbotów, w którym czterech graczy kontroluje uzbrojone roboty-pająki i rywalizuje w dynamicznym deathmatchu każdy na każdego.

Zaliczając dowolną aktywność online, gracze będą zdobywali PD, zwiększali rangę i odblokowywali różne nagrody, takie jak unikatowe elementy kosmetyczne i punkty wpływu do rekrutowania nowych agentów i ulepszania gadżetów DedSec.

Posiadacze przepustki sezonowej uzyskają też 9 marca dostęp do dwóch niepowtarzalnych misji dla jednego gracza:

Protokół strażnika:

  • DedSec śledzi algorytm, który mógłby sprawić, że SI nie będzie wykonywała rozkazów ludzi. Jeśli go nie znajdą, może on zostać użyty do zmiany uzbrojonych dronów w autonomiczne jednostki egzekucyjne.

Nie w naszym imieniu:

  • Tajna grupa kradnie, podszywając się pod DedSec. Co gorsza, kradnie też informacje, aby jej zleceniodawca, bezwzględny właściciel tabloidu, mógł szantażować swoje ofiary.

Rozwój Watch Dogs: Legion w roku 2021

Dodatkowo, w ramach zaawansowanego planu popremierowego Watch Dogs: Legion w roku 2021, wszyscy gracze otrzymają dostęp do kolejnych bezpłatnych aktualizacji, takich jak tryb PvP Inwazja, zupełnie nowe misje współpracy i bezpłatne postacie. W dalszej części roku posiadacze przepustki sezonowej zyskają dostęp do dodatkowych misji DedSec w postaci dodatku fabularnego Watch Dogs: Legion – Bloodline. Pojawią się w nim nowi grywalni bohaterowie, tacy jak Mina, obiekt eksperymentów transludzkich, posiadająca zdolność kontrolowania umysłu; Darcy, członek zakonu asasynów; oraz Aiden Pearce i Wrench, znani z serii Watch Dogs. Przepustka sezonowa Watch Dogs: Legion jest dostępna do zakupu w ramach edycji Złotej, Ultimate i Kolekcjonerskiej.

W Watch Dogs: Legion, Londyn staje w obliczu upadku. Pośród coraz większych niepokojów społecznych, nieznany podmiot, zwany Dniem Zero, wrabia tajny podziemny ruch oporu, DedSec, w serię skoordynowanych zamachów bombowych w całym Londynie. Atak wykorzystują organizacje przestępcze ze wszystkich zakątków Londynu i wypełniają lukę po rządzie, który pozostaje w rozsypce. Jako członkowie DedSec, gracze zmierzą się w Watch Dogs: Legion z wyjątkowymi kryminalistami: sadystami, najemnikami, cyberprzestępcami i nie tylko. Będą musieli przygotować się na bardzo różne sytuacje. Gracze będą musieli werbować członków do swojego ruchu oporu DedSec, zmierzyć się z tymi kryminalistami, wyzwolić Londyn i odkryć tożsamość Dnia Zero.

Watch Dogs: Legion posiada szereg opcji dostępności, od w pełni konfigurowalnego sterowania po zaawansowane wskazówki dźwiękowe. Pełna lista opcji dostępności znajduje się pod adresem news.ubisoft.com.

Dzięki Ubisoft Connect, idealnemu miejscu, w którym można połączyć się ze znajomymi albo wziąć udział w wydarzeniach i aktywnościach w grze, Watch Dogs: Legion wprowadza nowe ekscytujące ograniczone czasowo wyzwania społeczności, a także wspólny dla całej gry system lojalności, który pozwala graczom zarabiać nieograniczoną liczbę jednostek i wydawać je na niepowtarzalne nagrody, takie jak uzbrojenie, stroje czy przedmioty jednorazowe.

ip

* 59,90 zł miesięcznie. Anuluj w każdej chwili. Edycja Ultimate (z wyjątkiem statusu VIP) będzie dostępna w ramach abonamentu Ubisoft+. Więcej informacji pod adresem ubisoft-plus.com.

fot. materiały prasowe Ubisoft

Słowa kluczowe: online, aktualizacja, za darmo, premiera, 2021, coop
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Gry logiczne zagadki na myślenie
Najlepsze gry logiczne na PC

Czy podejmiesz się wyzwania?

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion - gra dostała tryb multiplayer [WIDEO]

9 marca 2021 będzie dostępna bezpłatna aktualizacja z trybem online.

Polecamy
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 zmierza na komputery PC

Studio Rockstar Games na swoich profilach społecznościowych potwierdziło spekulacje i plotki, które krążyły wśród graczy od miesięcy.

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey - świat mitów i niebezpieczeństw [WIDEO]

Gracze będą mogli zetknąć się z mitami w postaci legendarnych bestii i mitycznych stworzeń. Zobacz zwiastuny z Gamescom 2018!

Polecamy
Ostatnio dodane
Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion - gra dostała tryb multiplayer [WIDEO]

9 marca 2021 będzie dostępna bezpłatna aktualizacja z trybem online.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.