Multimedia - Technologie

Tryb wycieczki w Assassin's Creed: "Origins" i "Odyssey" za darmo!

2020-05-15 09:05:01

Seria Assassin’s Creed od zawsze była znana ze swojego rozmachu, jeżeli chodzi o tworzenie wirtualnych wersji historycznych miejscówek. Od czasów Assassin's Creed: Origins, Ubisoft zaczął dołączać do swoich gier tzw. "Discovery tour", czyli swoisty "Tryb wycieczki". Do 21 maja 2020 r. można go zgarnąć za darmo.

Zobacz też: Zwiastun Assassin's Creed: Valhalla.

Screen ze zwiastuna Discovery Tour w Assassin's Creed Odyssey

Discovery Tour w Assassin's Creed - co to?

Chyba żadnemu graczowi nie trzeba przedstawiać serii Assassin’s Creed. Osadzone w historycznych realiach, gry open world, w których możemy do woli eksponować piękne światy, w których znajdujemy wiele historycznych miejscówek i postaci.

Cały czas były to jednak gry, a nasze podziwianie widoków zakłócali żądni krwi przeciwnicy. Ubisoft postanowił wykorzystać wykreowane przez siebie, cyfrowe światy, w celach bardziej edukacyjnych, tworząc tzw. "Discovery Tour". Dzięki niemu można zwiedzać stworzony na potrzeby gry świat, bez konieczności brania udziału w kolejnej wojnie Templariuszy z Asasynami.

Co więcej, Tryb wycieczki pełen jest też prezentowanych w atrakcyjny sposób informacji dotyczących historii i odwiedzanych miejsc. Te opisywać może nam nawet osobisty przewodnik!

Assassin's Creed: Discovery Tour za darmo

Jedyne co jest Wam potrzebne, by móc pobrać edukacyjne wersje najnowszych części Asasynów, to konto Uplay. Jest ono darmowe, natomiast sama usługa to tzw. launcher, czyli program pozwalający na uruchamianie oraz zakup gier. Ponownie jednak - założenie konta do niczego nie zobowiązuje, nic nie trzeba płacić, nic nie trzeba kupować, po prostu jest potrzebne, aby włączyć grę.

Jedyne ograniczenie dotyczące darmowego Discovery Tour w Assassin's Creed to termin, w jakim możemy dodać gry do swojego konta. Oferta trwa do 21 maja 2020 r.

Jak wygląda Tryb wycieczki w Assassin’s Creed?

Dalej ciężko jest wam sobie wyobrazić, jak może wyglądać zwiedzanie zabytków w Assassin’s Creed, bez zabijania? Ubisoft przygotował też specjalne zwiastuny trybów "Discovery Tour". Być może one zachęcą Was do spróbowania takiej wycieczki.

Discovery Tour w Assassin’s Creed: Origins

Tryb wycieczki w Assassin’s Creed: Origins pozwoli Wam na swobodną eksplorację Egiptu ptolemejskiego. Będziecie mogli dowiedzieć się, jak wyglądało wtedy życie i jakie ludzie mieli zwyczaje. A do tego, dostajecie też komentarz egiptologów, którzy oprowadzą was przez 75 przygotowanych przez siebie tras

Discovery Tour w Assassin’s Creed: Odyssey

Tryb wycieczki w Assassin’s Creed: Odyssey oferuje 29 regionów. Czekają na nas w nich setki tras i stacji, pełne informacji z 5 kategorii - filozofia, słynne miasta, codzienne życie w starożytności, wojna, mity. Świetna okazja, by poznać historię starożytnej Grecji!

KSK

fot. screen YouTube.com/Ubisoft North America

źródła: theverge.com; support.ubisoft.com

Słowa kluczowe: Discovery tour, Ubisoft, Darmowe Gry, maj 2020, Assassins Creed, Promocje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?

Far Cry 6
Zapowiedziano grę Far Cry 6. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Poprowadź rewolucję partyzancką i uwolnij wyspowy naród Yary od brutalnego dyktatora.

Polecamy
Assassin’s Creed The Rebel Collection
Assassin's Creed The Rebel Collection debiutuje na Nintendo Switch [WIDEO]

Teraz piratem możecie zostać także w wersji przenośnej.

Oceniamy drugą część gry wyprodukowanej przez Weappy Studio.
This is the Police 2 - recenzja gry

Oceniamy drugą część gry wyprodukowanej przez Weappy Studio.

Ostatnio dodane
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?