Oprogramowanie - Technologie

Stwórz aplikację i wygraj wyjazd do Los Angeles!

2011-01-07 12:26:59

Uwaga deweloperzy! Microsoft ogłosił konkurs „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”, w którym można wygrać w pełni opłacony wyjazd na konferencję Worldwide Partner Conference w Los Angeles oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Wystarczy napisać aplikację z wykorzystaniem platformy Windows Azure. Rejestracja konkursowa potrwa do 31 stycznia do godz. 14:00.

Już teraz można przystąpić do konkursu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” ogłoszonego przez firmę Microsoft. Rejestracja uczestników jest prowadzona poprzez dedykowaną stronę internetową www.microsoft.com/poland/konkurs-azure/. Rejestracja polega na nadesłaniu opisu aplikacji internetowej, która powstanie z wykorzystaniem platformy Windows Azure.

Należy się pospieszyć, ponieważ w konkursie wezmą udział tylko te aplikacje, które zostaną opisane w nieprzekraczalnym terminie wyznaczonym na  godzinę 14:00 31 stycznia br.

„Prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu powinny zostać w całości napisane oraz przetestowane na platformie Windows Azure do 14 kwietnia do godziny 14:00,” – powiedział Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Developer & Platform Group w polskim oddziale firmy Microsoft. – „Finałowa prezentacja aplikacji odbędzie się podczas uroczystej gali 11 maja”.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy przejdą do etapu drugiego, otrzymają bezpłatne wsprarcie technologiczne, które pomoże im w stworzeniu gotowego produktu opartego o Windows Azure.

Oprócz opłaconego wyjazdu na światową konferencję WPC w Los Angeles, zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6 tysięcy złotych. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody finansowe w wysokości odpowiednio 5 i 4 tysięcy złotych.

Konkurs jest skierowany do deweloperów oraz programistów. Ich prace będą oceniane przez czteroosobowe jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele firmy Microsoft: Tadeusz Golonka, Robert Gajda, Dariusz Grzesiński oraz Tomasz Kopacz.

Więcej informacji o konkursie, jego regulamin oraz szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie internetowej www.microsoft.com/poland/konkurs-azure/.

ip

Słowa kluczowe: microsoft azzure konkurs komputery oprogramowanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Część napisów na komputerze wyświetla się w innym języku? Rozwiązanie problemu to zmiana regionu systemu

Twój system Windows wyświetla niektóre informacje np. po niemiecku natomiast resztę po polsku? Zwykła zmiana języka nie pomaga? Oto dlaczego!

Mobile Trends Awards - Empik
Aplikacja Empiku z dwoma nagrodami Mobile Trends Awards

Rozdano "Oscary branży mobilnej" w Polsce.

Szkoła językowa Sprachcaffe organizuje kursy dla osÃłb z całego świata.
Najlepsze aplikacje dla podróżujących

Szkoła językowa Sprachcaffe organizuje kursy dla osób z całego świata.

Polecamy
reklama Adobe Creative Cloud na studencką kieszeń
Adobe Creative Cloud na studencką kieszeń

Nie od dziś wiadomo, że z pomocą oprogramowania Adobe można doskonalić swoje umiejętności, rozwijać talent i kreatywność. Pomaga ono w nauce, a nawet pozwala zarabiać na swojej kreatywnej pracy.

Mango – nowe oblicze Windows Phone
Mango – nowe oblicze Windows Phone

Microsoft zaprezentował wczoraj Mango, aktualizację systemu Windows Phone 7, która na nowo wyznacza kierunek rozwoju komunikacji, aplikacji mobilnych i korzystania z Internetu w nowoczesnych smartfonach.

Ostatnio dodane
Część napisów na komputerze wyświetla się w innym języku? Rozwiązanie problemu to zmiana regionu systemu

Twój system Windows wyświetla niektóre informacje np. po niemiecku natomiast resztę po polsku? Zwykła zmiana języka nie pomaga? Oto dlaczego!

Mobile Trends Awards - Empik
Aplikacja Empiku z dwoma nagrodami Mobile Trends Awards

Rozdano "Oscary branży mobilnej" w Polsce.