Multimedia - Technologie

Six Days in Fallujah - kontrowersyjna strzelanka powraca w nowej oprawie [WIDEO]

2021-02-17 14:15:00

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun gry "Six Days in Fallujah", która ma zostać wydana jeszcze w 2021 roku, po tm jak wznowiono nad nią praca po ponad 10 latach. Tytuł miał trafić do graczy już dawno temu, ale kontrowersje wokół politycznego przesłania gry spowodowały wieloletnie opóźnienie. Jak ta produkcja prezentuje się obecnie? Zobaczcie wideo!

Six Days in Fallujah

"Six Days in Fallujah" to pierwszoosobowa taktyczna strzelanka wojskowa, opartą na wydarzeniach z prawdziwego świata, a konkretnie bitwą o Faludżę. Aktualnie pracują przy niej byli twórcy takich FPS-ów jak "Halo" i "Destiny".

"Six Days in Fallujah" odtwarza prawdziwe historie amerykańskich żołnierzy i irackich cywilów, którzy walczyli z Al-Kaidą podczas najtrudniejszej bitwy miejskiej od 1968 roku. Rozgrywkę na cechować ciągła niepewność i taktyczne podejście do walki miejskiej.

Ta wersja gry ma być pozbawiona kontrowersyjnych komentarzy politycznych, natomiast jej wielką zaletą będzie bardzo realistyczna oprawa graficzna i dźwiękowa.

Gra produkowana jest przez firmę Victura, a opracowana przez firmę Highwire Games, której przewodzi wielu oryginalnych przywódców "Halo" i "Destiny".

Tytuł zadebiutuje na PC i konsole pod koniec 2021 roku. Przekonamy się wtedy, czy warto było czekać i czy zapowiedzi o poważnym tonie i realistycznej rozgrywce będą miały pokrycie w końcowym produkcie, czy była to tylko reklamowa pogadanka.

MD

fot. screen youtube.com/IGN

Słowa kluczowe: gra, 2021, nowa wersja, data premiery, zwiastun
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Gry logiczne zagadki na myślenie
Najlepsze gry logiczne na PC

Czy podejmiesz się wyzwania?

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion - gra dostała tryb multiplayer [WIDEO]

9 marca 2021 będzie dostępna bezpłatna aktualizacja z trybem online.

Polecamy
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 zmierza na komputery PC

Studio Rockstar Games na swoich profilach społecznościowych potwierdziło spekulacje i plotki, które krążyły wśród graczy od miesięcy.

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey - świat mitów i niebezpieczeństw [WIDEO]

Gracze będą mogli zetknąć się z mitami w postaci legendarnych bestii i mitycznych stworzeń. Zobacz zwiastuny z Gamescom 2018!

Polecamy
Ostatnio dodane
Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion - gra dostała tryb multiplayer [WIDEO]

9 marca 2021 będzie dostępna bezpłatna aktualizacja z trybem online.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.