Multimedia - Technologie

Sam Fisher dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands [WIDEO]

2018-04-10 09:29:21

Firma Ubisoft ogłosiła, że w Ghost Recon Wildlands pojawi się bezpłatna, specjalna misja w stylu Splinter Cell, w której pojawi się legendarny Sam Fisher z głosem Michaela Ironside’a. Będzie to część Special Operation I, pierwszego dużego dodatku drugiego roku zawartości popremierowej do gry. Gracze będą mogli bezpłatnie dołączyć do Sama w tym specjalnym wydarzeniu, które rozpocznie 10 kwietnia, na systemie komputerowej rozrywki PlayStation4, Xbox One i Windows PC.

Sam Fisher

Dodatkowo, gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy`s Ghost Recon® Wildlands w ciągu nadchodzącego bezpłatnego weekendu, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości - od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.

Począwszy od 10 kwietnia, Ghost Recon® Wildlands wprowadzi do głównej gry mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nową misję PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nową klasę PvP Ghost War. Gracze* będą mogli walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell® i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. To nowe specjalne wyzwanie będzie grywalne solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Będzie to jedna najtrudniejszych misji, z jakimi mierzyły się dotąd Duchy. W trakcie tej nocnej misji, gracze będą musieli działać w ukryciu i korzystać z wszelkich dostępnych narzędzi.

„Wszyscy jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogą przenieść tak kultową postać, jak Sam Fisher, do Wildlands” stwierdził Nouredine Abboud, starszy producent w Ubisoft. „Współpraca z Samem Fisherem wymagać będzie od Duchów działania w ukryciu, sprytu i taktyki. Nie możemy się już doczekać reakcji graczy na to nowe wyzwanie.”

Po zaliczeniu misji Splinter Cell, gracze otrzymają unikatowe przedmioty, takie jak kultowe gogle sonarowe Sama, nowy filtr noktowizyjny i nie tylko. Choć misja będzie dostępna w grze już zawsze, nagrody te będą dostępne jedynie do zakończenia specjalnego wyzwania, czyli do 16 maja. Oprócz nagród za zaliczenie zadania, gracze będą mogli spersonalizować i uzbroić swoje Duchy za pomocą Pakietu Wyposażenia Splinter Cell, który zawiera nowe elementy personalizacji i nowe uzbrojenie, takie jak nóż Karambit, unikatowe ostrze do walki wręcz, zainspirowane przez Splinter Cell: Blacklist czy w pełni personalizowany prototypowy karabin szturmowy SC 4000 Splinter Cell.

Special Operation 1 to także Echelon, nowa klasa szturmowa, dostępna we wszystkich trybach PvP, która rozszerzy obsadę Ghost War do 18 niepowtarzalnych klas. Echelon jest częścią drużyny 4. eszelonu Sama Fishera, a w związku z czym ma dostęp do najnowszych technologii, takich jak zdolność impulsu sonarowego, która pozwala mu widzieć wrogów za ścianami (na krótkim dystansie) i zyskiwać przewagę taktyczną nad oddziałem wroga. Gracze w Ghost War zyskają wcześniejszy dostęp do nowej klasy wydając punkty prestiżu lub poprzez przepustkę 2. roku.

Po więcej informacji o Special Operation I lub o Darmowym Weekendzie zapraszamy do odwiedzenia strony: ghostrecon.com/freeweekend

Wyprodukowane przez Ubisoft Paris,** Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands to wojskowa strzelanka, którą można w całości ukończyć grając w trybie współpracy dla czterech graczy lub w pojedynkę. Gracze mają całkowitą dowolność zaliczania misji tak jak zechcą i oglądania, jak świat reaguje na ich akcje. Mogą poruszać się po cichu nocą, zaatakować frontalnie albo zsynchronizować ostrzał z towarzyszami, aby zlikwidować kilku wrogów za jednym zamachem. Każdy wybór ma swoje konsekwencje, a gracze muszą improwizować lub dostosowywać swoje plany, aby zapewnić sobie sukces w każdej misji. Ghost Recon Wildlands Ghost War pozwala graczom rozegrać niesamowite starcia w trybach współpracy 4 na 4. Ghost War zawiera coraz więcej klas, map i trybów gracz kontra gracz, skupiając się na współpracy w ramach drużyny, strategii i pełnych napięcia starciach taktycznych.

*Do udziału w bezpłatnym weekendzie wymagane są subskrypcje Xbox Live Gold i PlayStation Plus

**Przy współpracy Ubisoft Annecy, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Montpellier, Ubisoft Milan, Ubisoft Belgrade i Reflections, studia Ubisoft.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: gra, Splinter Cell, dodatek, dlc, ubisoft
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, jakie gry zostały nagrodzone podczas gali The Game Awards 2018!
The Game Awards 2018 - poznaliśmy laureatów!

Zobacz, jakie gry zostały nagrodzone podczas gali The Game Awards 2018!

Far Cry New Dawn
Zapowiedziano Far Cry New Dawn! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Tym razem gra toczyć się będzie w postapokaliptycznym świecie.

Dziedzictwo pierwszego ostrza
Historia Dariusza w dodatku fabularnym do "Assassin's Creed Odyssey" [WIDEO]

Ścigani to pierwszy z trzech epizodów, które ułożą się w jeden wątek fabularny "Dziedzictwo pierwszego ostrza".

Polecamy
BenQ W9000 projektor full HD
BenQ W9000 projektor full HD

Benq zaprezentował projektor dla kina domowego, w pełni zgodny ze standardem 1080p HD (tzw. full HD), BenQ W9000.

Tajemniczy gadżet od BMW
Tajemniczy gadżet od BMW

BMW zaprezentowało nowy gadżet. Nie wiadomo na razie co to dokładnie jest, ale na pewno wiadomo, że to potrafi odtwarzać pliki mp3, płyty DVD...

Ostatnio dodane
Zobacz, jakie gry zostały nagrodzone podczas gali The Game Awards 2018!
The Game Awards 2018 - poznaliśmy laureatów!

Zobacz, jakie gry zostały nagrodzone podczas gali The Game Awards 2018!

Far Cry New Dawn
Zapowiedziano Far Cry New Dawn! Zobacz zwiastun gry [WIDEO]

Tym razem gra toczyć się będzie w postapokaliptycznym świecie.

Konkurs Ziaja