Sprzęt komputerowy - Technologie

Przyjazne dla środowiska urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta

2016-04-11 14:15:24 | artykuł sponsorowany

Przyjazne dla środowiska urządzenia wielofunkcyjne Konica MinoltaFunkcjonalne biuro - nowoczesny sprzęt


Trudno wyobrazić sobie pracę w biurze, w którym nie można korzystać z nowoczesnego sprzętu, który nie tylko ułatwia i przyspiesza pracę, ale i podnosi jej jakość. Aby zapewnić pracownikom dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, właściciele firm decydują się często na wybór urządzeń firmy Konica Minolta. Modele z serii bizhub (bizhub C220, bizhub C280 i bizhub C360) są nie tylko niezwykle nowoczesne i funkcjonalne, ale i przyjazne dla środowiska. Pomimo nie małej ceny , dzięki innowacyjnej ofercie dzierżawy kserokopoiarek wszystkie modele dostępne są niemal dla każdego .

Seria Konica Minolta bizhub

Producenci urządzeń wielofunkcyjnych prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowych, ułatwiających pracę opcji. Wpływają one oczywiście na efektywność pracy, jednak nie zawsze wiążą się z optymalnymi kosztami eksploatacji lub nie są przyjazne dla środowiska. Urządzenia z serii Konica Minolta bizhub (bizhub C220, bizhub C280 i bizhub C360) zaopatrzone są w specjalne funkcje minimalizujące negatywny wpływ na środowisko. Konica Minolta promuje bowiem działania, które sprzyjają oszczędzaniu zasobów, między innymi używanie materiałów z recyclingu i projektowanie materiałów eksploatacyjnych, których elementy składowe są wydzielane prosto i szybko, co ułatwia recycling.

Eko-funkcje


Modele bizhub C220, C280 i C360 mają jedne z najniższych wartości wskaźnika TEC w swojej klasie. Wskazuje on na typowe zużycie energii elektrycznej w ciągu jednego tygodnia przy przeciętnym wykorzystaniu biurowym. Wyżej wymienione systemu szybciej przełączają się na tryb osczędzania energii, zużywają również mniej energii w trybie oczekiwania. Funkcje te pozwalają zmniejszyć koszty bieżące i zapewniają zgodność z najnowszymi standardami Energy Star i Blue Angel. Seria bizhub C360 wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię utrwalania. Dzięki polimeryzowanemu tonerowi Simitri® HD utrwalanie odbywa się w niższych temperaturach, co ma wpływ na zmniejszenie czasu nagrzewania i maksymalizację efektywności energetycznej. Proces polimeryzacji tonera w znacznie mniejszym stopniu wpływa na środowisko niż produkcja tonera konwencjonalnego.

Mikroskopijne i jednolicie ukształtowane cząsteczki tonera pozwalają osiągnąć świetną jakość obrazu. Dzięki temu wydruk jest trwalszy, lepszej jakości, a przy okazji zachowane zostają ekologiczne właściwości. Urządzenia z serii bizhub C220, C280 i C360 gwarantują także komfort pracy ze względu na ciche działanie. Toner w tych urządzeniach jest przeprojektowany tak, by jego recycling był prostszy i wygodniejszy. Do pakowania sprzętu i materiałów eksploatacyjnych używane są tworzywa nadające się do ponownego użycia bądź przetworzenia. Pozwala to na minimalizację generowanych przez urządzenia odpadów. Koszty transportu i przechowywania spadają dzięki mniejszym opakowaniom.

Sprzęt równocześnie ekologiczny i innowacyjny

Urządzenia z serii Konica Minolta są przyjazne środowisku, ale i innowacyjne na innych polach obszarach. Charakteryzuje je zaawansowana technologia, między innymi firmowy system wywoływania, gwarantujący stabilną jakość obrazu czarno-białego, możliwość kontroli dostępu i kosztów poprzez przydzielenie praw dostępu i ograniczeń funkcji, łatwość w obsłudze - kolorowy ekran dotykowy można dostosowywać tak, by uzyskać doskonały obraz pod każdym kątem, a dzięki kolorowemu podglądowi i wyświetlanym miniaturom można dokładnie sprawdić, jak będzie wyglądał końcowy dokument, co pozwala wyeliminować błędy przed drukiem.

artykuł sponsorowany

Słowa kluczowe: Konica Minolta, sprzęt biurowy, nowości techniczne, bizhub
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Laptopy poleasingowe
Laptopy poleasingowe - alternatywa dla nowego sprzętu

Kategoria laptopów poleasingowych łączy zalety sprzętu używanego i tego prosto z salonu producenta.

Hama - power packi "Supreme"
Nowa seria power packów "Supreme" od Hamy

Wyróżnia je design, lekka i kompaktowa budowa oraz zastosowanie innowacyjnych ogniw high-density litowo-polimerowych o dużej gęstości.

zasilacz Hama
W przyszłości zaoszczędzisz - czyli nowa seria zasilaczy do notebooków od Hamy

Hama postanowiła stworzyć serię kilkunastu zasilaczy, które dzięki specjalnym adapterom mogą być podłączane do notebooków.

Polecamy
Hama SLIM 5HD
Wiosenny powiew nowości od Hamy - czyli power packi "SLIM 5HD"

Wraz z nadejściem wiosny do oferty Hamy dołączyły dwa nowe power packi utrzymane w optymistycznych kolorach - różowym i zielonym.

Laptopy poleasingowe
Laptopy poleasingowe - alternatywa dla nowego sprzętu

Kategoria laptopów poleasingowych łączy zalety sprzętu używanego i tego prosto z salonu producenta.

Ostatnio dodane
Laptopy poleasingowe
Laptopy poleasingowe - alternatywa dla nowego sprzętu

Kategoria laptopów poleasingowych łączy zalety sprzętu używanego i tego prosto z salonu producenta.

Hama - power packi "Supreme"
Nowa seria power packów "Supreme" od Hamy

Wyróżnia je design, lekka i kompaktowa budowa oraz zastosowanie innowacyjnych ogniw high-density litowo-polimerowych o dużej gęstości.