Po godzinach - Technologie

Nowy tydzień, nowe gry na WyspaGier.pl!

2014-05-19 08:09:26

Nieważne czy lubisz platformówki, gry samochodowe czy gry puzzle, na WyspaGier.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Spójrzmy na ostatnie nowości!

Jeśli podobają Ci się obrazki z „Trollface”, wtedy z pewnościa polubisz także gry z Trollface. Odszukiwanka Trollface na przykład jest zabawną łamigłówką. W tej grze możesz ukończyć różne rodzaje misji (spróbuj np. wejść do toalety). Podejmuj dobre decyzje, inaczej będziesz musiał zagrać dany poziom od nowa!

Istnieje wiele sequeli gry Odszukiwanka Trollface na naszej stronie, wśród nich Odszukiwanka Trollface 3. W tej części musisz ukończyć przeróżne rodzaje misji: unikaj bomb i min, powstrzymaj eksplozję pudła, przejedź przez most czołgiem oraz wiele innych. Dobre decyzje w tej grze są bardzo ważne, jedna pomyłka może się skończyć powtórką danego etapu.

 W „3D American Truck” pracujesz jako kierowca TIR’a w Austin, Las Vegas i Manhattanie! Twoja pierwsza misja jest w Austin, gdzie musisz dostarczyć materiały budowlane rodzinie, która chce zbudować dom ale nie mają dość pieniędzy aby za nie zapłacić. Powodzenia w ukończeniu wszystkich misji.

Tombik. Tombik ukradł jabłka z sadu starego rolnika i będzie musiał za to zapłacić! Rolnik rusza za nim w pościg ale z powodu wielkiego brzucha, Tombik jest szybszy niż stary rolnik.  

W „Pogoń Pikseli”, para kolorowych figur ucieka przed dużymi i głodnymi pikselami „przechwytującymi” ekran od lewej strony. Pozwól swoim figurom przeskakiwać przeszkody lub rysuj dla nich ścieżkę w górę lub w dół!

Dobre skupienie jest kluczem do sukcesu w grze platformowej pod tytułem Fokus! Poprzez koncentrowanie się na figurce, dotrze ona do nieosiagalnych miejsc, a tarcza która ją otacza, ochrania ją przed atakami. Stawaj na żółtych przyciskach, a żółte bariery znikną. Powodzenia!

Czy jesteś dobry z matematyki i potrafisz „myśleć” w trzech wymiarach? Zagraj w takim razie w 3D Matematyczne Puzzle! Pokaż co potrafisz i sprawdź swoje zdolności w tej matematycznej łamigłówce. Gra w każdym etapie jest coraz bardziej skomplikowana więc potrzebne będzie Ci wiele wytrwałości!

ip

Słowa kluczowe: gry komputerowe nowości wyspagier.pl gry online 3d american truck pogoń pikseli
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Neuralink Elona Muska ma odtwarzać muzykę bezpośrednio w mózgu i zwiększać jego wydajność

Streaming muzyki prosto do głowy to ciekawy, choć nieco kontrowersyjny koncept... podobnie jak kontrola hormonów.

Tańczące roboty zastępują kibiców na stadionie w Japonii [WIDEO]

Takie wsparcie to zapewne dla wielu zawodników coś nowego...

"Toxic" Britney Spears w wykonaniu Franka Sinatry - sztuczna inteligencja znowu w akcji

Eksperymenty z sieciami neuronowymi znów przynoszą ciekawe rezultaty

Polecamy
Jeden z pierwszych filmów w historii do obejrzenia w 4k i 60 fps

Sztuczna inteligencja dała kolejny popis swoich możliwości.

Czy e-sport to prawdziwy sport? Skąd wzięła się jego popularność?

Granie w gry na poziomie turniejowym cieszy się w dzisiejszych czasach sporym zainteresowaniem. Co takiego ludzie w tym widzą?

Ostatnio dodane
Neuralink Elona Muska ma odtwarzać muzykę bezpośrednio w mózgu i zwiększać jego wydajność

Streaming muzyki prosto do głowy to ciekawy, choć nieco kontrowersyjny koncept... podobnie jak kontrola hormonów.

Tańczące roboty zastępują kibiców na stadionie w Japonii [WIDEO]

Takie wsparcie to zapewne dla wielu zawodników coś nowego...