Multimedia - Technologie

Netflix i Ubisoft nawiązali współpracę. "Assassin's Creed" jednym z projektów

2022-09-12 13:44:43

Firmy Netflix i Ubisoft ogłosiły plany stworzenia trzech gier mobilnych opartych na uwielbianych gamingowych franczyzach. Ich premier można się spodziewać w roku 2023. Gry po raz pierwszy zapowiedziano na dorocznym wydarzeniu cyfrowym Ubisoftu — Ubisoft Forward. Będą one osadzone w światach znanych z tytułów „Valiant Hearts”, „Mighty Quest” i „Assassin's Creed”. Gry będą miały wyłącznie wersję mobilną i będę dostępne dla użytkowników Netflix z całego świata, bez reklam i bez zakupów w aplikacji.

Netflix i Ubisoft

Polecamy zobaczyć: Ubisoft Forward 2022: zwiastun Assassin's Creed Mirage i nowe projekty z serii [WIDEO]

Nowa gra „Valiant Hearts” to sequel wielokrotnie nagrodzonego hitu Ubisoftu „Valiant Hearts: The Great War”. Pracuje nad nią ta sama ekipa, która zadba o to, żeby zyskała nową fabułę, nie tracąc przy tym swojego DNA. Tytuł zostanie udostępniony użytkownikom Netflix w styczniu 2023 r.

Także w 2023 r. na Netflix trafi nowa gra z serii „The Mighty Quest”, której mobilna poprzedniczka „The Mighty Quest for Epic Loot” cieszyła się dużym uznaniem krytyków. Nowa gra będzie czerpała inspirację z gatunku roguelike, a charakterystyczna dla niej walka w konwencji hack-and-slash trafi do świeżego i bardzo regrywalnego formatu.

Natomiast fani serii „Assassin’s Creed” zyskają aż dwa sposoby na odwiedzenie swojego ukochanego uniwersum. Poza zapowiedzianym wcześniej serialem aktorskim trwają bowiem prace nad nową grą mobilną wyłącznie dla użytkowników Netflix.

Szalenie cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Ubisoft, która stworzyła dla fanów gier niezrównaną liczbę fascynujących światów – powiedział Mike Verdu, Wiceprezes Netflix ds. gier. – Ta współpraca zapewni naszym użytkownikom wyłączny dostęp do arcyciekawych serii gamingowych. Jest to ważny krok w tworzeniu katalogu doskonałych gier mobilnych dla użytkowników z całego świata.

Cały czas staramy się zapewniać wyśmienite wrażenia użytkownikom różnych platform, dlatego cieszy nas rozpoczęcie współpracy z partnerem tak nowatorskim i kreatywnym jak Netflix – stwierdził Jean-Michel Detoc, Kierownik działu mobilnego, Ubisoft. – Uważam, że ta współpraca będzie dla użytkowników Netflix doskonałą okazją do lepszego zapoznania się z naszymi światami i seriami na urządzeniach mobilnych.

Więcej informacji o każdej z gier pojawi się w późniejszym terminie.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: gry mobilne, premiery, 2022, 2023, seriale
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
PlayStation VR2
Prezentacja możliwości PlayStation VR2 - zobaczcie rozgrywkę i funkcje sprzętu [WIDEO]

Czego możemy się spodziewać po tym zestawie oraz nadchodzących grach na VR2?

Netflix i Ubisoft
Netflix i Ubisoft nawiązali współpracę. "Assassin's Creed" jednym z projektów

Firmy ogłosiły plany stworzenia trzech gier mobilnych opartych na uwielbianych gamingowych franczyzach.

Polecamy
Cyberpunk 2077 Gameplay
Cyberpunk 2077: Zobacz 48-minutowy gameplay z gry [WIDEO]

Twórcy Wiedźmina prezentują oficjalne nagranie rozgrywki z nowej gry.

Days Gone PS4
Walka o przetrwanie i typy świrusów w Days Gone [WIDEO]

Zobaczcie charakterystykę poszczególnych typów Świrusów - ludzi skażonych wirusem podczas pandemii.

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP