Multimedia - Technologie

Neo Berlin 2087 - zapowiedziano cyberpunkową grę na silniku Unreal Engine 5 [WIDEO]

2023-04-07 10:06:34

Zapowiedziano nową grę na PlayStation 5! Do sieci trafił zwiastun Neo Berlin 2087, produkcji wykonanej na silniku Unreal Engine 5, który pokazuje rozgrywkę głównie w zwolnionym tempie, co szybko wywołuje sarkastyczne komentarze graczy, że tytuł prawdopodobnie będzie też działal w ledwie kilku klatkach na sekundę. Czy dobrze to wszystko wygląda? Zobaczcie wideo!

Neo Berlin 2087O czym jest Neo Berlin 2087?

Postęp technologiczny i cyberizacja podzieliły społeczeństwo na system dwuklasowy, w którym bogaci rządzą miastem, a biedni walczą o przetrwanie w slumsach i na śmiertelnie niebezpiecznych pustkowiach pod nowymi murami berlińskimi. Zanurz się w emocjonalną cyberpunkową podróż o sprawiedliwości, przyjaźni, miłości, poczuciu winy, poświęceniu i zdradzie.

Jako detektyw możesz odkryć prawdę w sposób, w jaki inni tego nie potrafią. Masz wyjątkową zdolność rozumienia ludzkich zachowań i znajdowania wskazówek do rozwiązywania spraw. Możesz wydobywać cenne informacje, włamując się do umysłów podejrzanych. Każda emocja, myśl i wspomnienie stanowią element układanki, który wymierza sprawiedliwość i ujawnia ukryte tajemnice. Pomimo wyzwań związanych z poruszaniem się po złożonych krajobrazach społecznych i politycznych, twoje zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości nigdy się nie waha. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie bycia śledczym i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy najbardziej jej potrzebują w mieście?

Główne cechy gry

- Emocjonalna główna historia składająca się z rozdzierających serce dylematów moralnych i wciągających dochodzeń.
- Unikalna rozgrywka zbudowana na połączeniu pierwszo- i trzecioosobowej rozgrywki, dostosuj umiejętności i broń swojej postaci do dowolnego preferowanego stylu gry, wybieraj spośród szerokiej gamy mechanik strzelanek, skradanek i gier fabularnych.
- Zapierające dech w piersiach efekty wizualne napędzane najnowocześniejszym silnikiem Unreal Engine 5.
- Zainspirowany klasyką Cyberpunka.
- Poznaj miejsce, którego nigdy wcześniej nie widziałeś: Berlin w roku 2087, cyberpunkowa metropolia chroniona potężnymi murami przed zdewastowanym otoczeniem, gdzie gromadzą się wyrzutki, a niesprawne maszyny wędrują po krainie.
- Eksploruj pustkowia pełne niebezpiecznych wrogów, zrealizowane z niezrównanym realizmem i immersją.
- Poznaj mieszkańców Berlina, którzy są nękani przez korupcję, nierówności i cyberprzemoc.
- Sprawdź swój refleks w ekscytujących sekwencjach walki lub unikaj konfrontacji, stosując bardziej ukradkowe podejście.

Zwiastun gry Neo Berlin 2087

MD/ip

fot. screen youtube.com/PlayStation

źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10008070/

Słowa kluczowe: PlayStation 5, fabuła, gameplay, zwiastun
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Platige Image Motion Capture
Platige Image otwiera nowoczesne studio Motion Capture

Polskie studio rozwija swoją działalność.

Polecamy
Ostatnio dodane
PlayStation Showcase 2023
PlayStation Showcase 2023: gameplay ze Spider-Mana 2 i ogrom rozczarowań [WIDEO]

Podsumowujemy pokaz nadchodzących gier na PlayStation 5.

Popularne
kod kreskowy GS1-128
Kilka słów o etykietach logistycznych z kodem kreskowym GS1 - 128

Etykieta logistyczna to nic innego jak ustandaryzowany, zapis informacji w postaci kodów kreskowych organizacji GS1, służących do graficznego oznakowania produktu.