Oprogramowanie - Technologie

Najlepsze aplikacje dla podróżujących

2017-12-01 11:51:01

Jak radzisz sobie w obcym mieście, państwie czy na innym kontynencie? Szkoła jezykowa Sprachcaffe (http://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm) organizuje kursy dla osób z całego świata w krajach takich jak: Anglia, Malta, USA, Kanada, Kuba, Hiszpania, Włochy, Francja, Maroko, Niemcy czy Chiny. Niezależnie od tego, dokąd i w jakim celu podróżujesz, warto skorzystać ze wskazówek kursantów Sprachcaffe, którzy wyjechali na kurs językowy za granicę. Podpowiadają oni, jakich aplikacji używać, aby poradzić sobie w nieznanym miejscu.

Szkoła językowa Sprachcaffe organizuje kursy dla osób z całego świata.

CheckMyBus
CheckMyBus podaje trasy, rozkłady jazdy oraz ceny przejazdów autobusem w 50 różnych krajach. Dzięki temu nie trzeba już z wyprzedzeniem organizować trasy przejazdu przed przybyciem do celu swojej podróży. Wszystko sprawdzisz już na miejscu.

CityMapper
Citymapper to aplikacja niezwykle ułatwiająca poruszanie się po dużych miastach. Sprawdzisz, gdzie jest najbliższe metro czy przystanek autobusowy, jaką linią autobusową najszybciej dotrzesz do celu podróży. Oprócz tego, aplikacja wysyła powiadomienia, jeśli w mieście, które odwiedzasz jest strajk lub komunikacja miejska akurat nie działa. Przemieszczanie się po ponad 40 miastach na całym świecie z CityMapper jest teraz naprawdę proste.

Uber
Nie chcesz korzystać z komunikacji miejskiej? Zgubiłeś się lub bardzo Ci się spieszy? Najlepszym rozwiązaniem jest włączenie aplikacji i znalezienie kierowcy, który zawiezie Cię do Twojego hotelu, czy gdziekolwiek będziesz chciał. Co najlepsze, Uber działa w 82 państwach na całym świecie.

Entrain
Entrain to jedna z aplikacji dla podróżujących, która cieszy się ogromnym zadowoleniem użytkowników. Trudno jest Ci zregenerować się po długiej podróży? Entrain analizuje zachowanie Twojego ciała z uwzględnieniem różnych czynników. Pozwala przewidzieć rozmaite zachowania, i to dlatego cieszy się ona dużym zainteresowaniem turystów podróżujących do miejsc w innych strefach czasowych. Szybko pomaga zregenerować się, odespać i pozbyć się szoku po nagłej zmianie strefy czasowej.

PassWallet
Pass Wallet to wirtualny portfel, w którym schowasz elektroniczne bilety na samolot i na pociąg, a także karty pokładowe. Aplikacja jest darmowa i dostępna obecnie tylko na Android. Dzięki niej, możesz również zarezerwować bilety do kina, teatru czy na koncert.

Google Translate
Choć wiele osób krytykuje Google Translate, to nie można o niej nie wspomnieć w tym zestawieniu. Często używa się go do tłumaczenia dłuższych tekstów, dzięki czemu można przekazać lokalnym osobom, czego się szuka. W niektórych krajach aplikacja pozwala na tłumaczenie wiadomości SMS na inny język.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Sprachcaffe, kursy językowe, programy dla podróżników, nauka języków, języki obce
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Google Play Music
Google Play Music przestaje działać. Zastąpi go YouTube Music

Proces przeprowadzany jest stopniowo, nie wszyscy użytkownicy od razu zobaczą informację o zmuszeniu do zaprzestania korzystania z usługi.

PlayStation 5 User Experience
Pierwsze spojrzenie na interfejs PlayStation 5 [WIDEO]

Zobaczcie, jak wygląda konsola nowej generacji w akcji.

Hurtownie danych Business Intelligence
Hurtownie danych dzięki zastosowaniu Business Intelligence

Inwestycja w oprogramowanie Business Intelligence często staje się istotnym czynnikiem, umożliwiającym konkurowanie z rynkowymi rywalami.

Polecamy
Windows 7 - koniec wsparcia technicznego od Microsoftu

Jeden z najbardziej udanych i najchętniej wybieranych systemów operacyjnych przechodzi do historii.

Mobile Trends Awards - Empik
Aplikacja Empiku z dwoma nagrodami Mobile Trends Awards

Rozdano "Oscary branży mobilnej" w Polsce.

Ostatnio dodane
Google Play Music
Google Play Music przestaje działać. Zastąpi go YouTube Music

Proces przeprowadzany jest stopniowo, nie wszyscy użytkownicy od razu zobaczą informację o zmuszeniu do zaprzestania korzystania z usługi.

PlayStation 5 User Experience
Pierwsze spojrzenie na interfejs PlayStation 5 [WIDEO]

Zobaczcie, jak wygląda konsola nowej generacji w akcji.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.