Oprogramowanie - Technologie

Najlepsze aplikacje dla podróżujących

2017-12-01 11:51:01

Jak radzisz sobie w obcym mieście, państwie czy na innym kontynencie? Szkoła jezykowa Sprachcaffe (http://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm) organizuje kursy dla osób z całego świata w krajach takich jak: Anglia, Malta, USA, Kanada, Kuba, Hiszpania, Włochy, Francja, Maroko, Niemcy czy Chiny. Niezależnie od tego, dokąd i w jakim celu podróżujesz, warto skorzystać ze wskazówek kursantów Sprachcaffe, którzy wyjechali na kurs językowy za granicę. Podpowiadają oni, jakich aplikacji używać, aby poradzić sobie w nieznanym miejscu.

Szkoła językowa Sprachcaffe organizuje kursy dla osób z całego świata.

CheckMyBus
CheckMyBus podaje trasy, rozkłady jazdy oraz ceny przejazdów autobusem w 50 różnych krajach. Dzięki temu nie trzeba już z wyprzedzeniem organizować trasy przejazdu przed przybyciem do celu swojej podróży. Wszystko sprawdzisz już na miejscu.

CityMapper
Citymapper to aplikacja niezwykle ułatwiająca poruszanie się po dużych miastach. Sprawdzisz, gdzie jest najbliższe metro czy przystanek autobusowy, jaką linią autobusową najszybciej dotrzesz do celu podróży. Oprócz tego, aplikacja wysyła powiadomienia, jeśli w mieście, które odwiedzasz jest strajk lub komunikacja miejska akurat nie działa. Przemieszczanie się po ponad 40 miastach na całym świecie z CityMapper jest teraz naprawdę proste.

Uber
Nie chcesz korzystać z komunikacji miejskiej? Zgubiłeś się lub bardzo Ci się spieszy? Najlepszym rozwiązaniem jest włączenie aplikacji i znalezienie kierowcy, który zawiezie Cię do Twojego hotelu, czy gdziekolwiek będziesz chciał. Co najlepsze, Uber działa w 82 państwach na całym świecie.

Entrain
Entrain to jedna z aplikacji dla podróżujących, która cieszy się ogromnym zadowoleniem użytkowników. Trudno jest Ci zregenerować się po długiej podróży? Entrain analizuje zachowanie Twojego ciała z uwzględnieniem różnych czynników. Pozwala przewidzieć rozmaite zachowania, i to dlatego cieszy się ona dużym zainteresowaniem turystów podróżujących do miejsc w innych strefach czasowych. Szybko pomaga zregenerować się, odespać i pozbyć się szoku po nagłej zmianie strefy czasowej.

PassWallet
Pass Wallet to wirtualny portfel, w którym schowasz elektroniczne bilety na samolot i na pociąg, a także karty pokładowe. Aplikacja jest darmowa i dostępna obecnie tylko na Android. Dzięki niej, możesz również zarezerwować bilety do kina, teatru czy na koncert.

Google Translate
Choć wiele osób krytykuje Google Translate, to nie można o niej nie wspomnieć w tym zestawieniu. Często używa się go do tłumaczenia dłuższych tekstów, dzięki czemu można przekazać lokalnym osobom, czego się szuka. W niektórych krajach aplikacja pozwala na tłumaczenie wiadomości SMS na inny język.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Sprachcaffe, kursy językowe, programy dla podróżników, nauka języków, języki obce
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Hurtownie danych Business Intelligence
Hurtownie danych dzięki zastosowaniu Business Intelligence

Inwestycja w oprogramowanie Business Intelligence często staje się istotnym czynnikiem, umożliwiającym konkurowanie z rynkowymi rywalami.

Windows 7 - koniec wsparcia technicznego od Microsoftu

Jeden z najbardziej udanych i najchętniej wybieranych systemów operacyjnych przechodzi do historii.

Część napisów na komputerze wyświetla się w innym języku? Rozwiązanie problemu to zmiana regionu systemu

Twój system Windows wyświetla niektóre informacje np. po niemiecku natomiast resztę po polsku? Zwykła zmiana języka nie pomaga? Oto dlaczego!

Polecamy
Corel Paint Shop Pro Photo XI PL
Corel Paint Shop Pro Photo XI PL

Dostępna jest wersja testowa polskiej wersji programu do edycji fotografii, Corel Paint Shop Pro Photo XI.

Koniec z ręcznym przepisywaniem notatek
Koniec z ręcznym przepisywaniem notatek

FineReader 8.0 to nie tylko oszczędność czasu, to również wygoda i funkcjonalność. Dzięki programowi długie i mozolne dotychczas tworzenie notatek staje się proste i niezwykle szybkie. OCR (Optical Charakter Recognition) FineReader 8.0 odczytuje pismo drukowane zamieniając tekst na dokument elektroniczny

Ostatnio dodane
Hurtownie danych Business Intelligence
Hurtownie danych dzięki zastosowaniu Business Intelligence

Inwestycja w oprogramowanie Business Intelligence często staje się istotnym czynnikiem, umożliwiającym konkurowanie z rynkowymi rywalami.

Windows 7 - koniec wsparcia technicznego od Microsoftu

Jeden z najbardziej udanych i najchętniej wybieranych systemów operacyjnych przechodzi do historii.

Konkurs Ziaja