Multimedia - Technologie

Jak zachować wspomnienia studenckiego życia?

2019-04-02 09:47:50

Studia to niepowtarzalny okres w życiu - przede wszystkim zdobywania wiedzy i kompetencji, ale również niezapomniany imprez, zawierania przyjaźni na całe życie i robienia mnóstwo szalonych oraz ekscytujących rzeczy. Po latach z chęcią wraca się wspomnieniami do każdego z tych elementów (nawet dłużące się wykłady wywołują uśmiech i sentymentalną podróż). Warto więc zapisywać wszystkie te chwile za pomocą fotografii. Nie pozostawiaj ich przy tym wyłącznie na dysku twardym - stwórz wysokiej jakości odbitki lub fotoksiążkę.

zdjęcia studentów

Zdjęcia zarchiwizowane na dysku twardym i oglądane wyłącznie na ekranie komputera nie dorównują wrażeniom, jakie dostarcza obcowanie z wysokiej jakości wydrukami. Fotografie na papierze umożliwiają oglądanie jednocześnie kilku zdjęć, tak aby np. porównywać, jak zmieniali się niektórzy znajomi ze studiów. Umieszczając zdjęcia w albumach, możesz je układać na przeróżne sposoby, wzbogacać podpisami, komentarzami czy anegdotami, a dodatkowo wklejać także bilety z festiwali muzycznych, plany zajęć czy inne pamiątki.

Fotoksiążka pozwoli Ci na stworzenie wysokiej jakości publikacji, która może łączyć zdjęcia w różnych rozmiarach. Możesz wykorzystać przeróżne formaty, tworząc zarówno małe albumy, jak i duże publikacje. Wszystko zależy od Twojego pomysłu. Podziel historię swoich studiów na semestry czy lata. Stwórz małą fotoksiążkę z pojedynczej imprezy lub skompiluj humorystyczną publikację, przedstawiającą zakuwanie do sesji. Studia to także szalone wakacyjne wypady - fotoksiążka pozwoli wracać wspomnieniami również do nich.

CEWE Fotoksiążka umożliwi Ci dobranie różnych papierów i opraw. Jeżeli przygotowujesz publikację prezentującą bal kończący studia, to możesz wybrać nieco bardziej elegancką formę z uszlachetnieniami. Książki z imprez mogą mieć lekką i zabawową formę. Możesz także stworzyć fotoksiążkę w formie fotozeszytu. Dzięki temu będzie przypominać fotozin, co nada jej specyficzny, niezależny klimat.

Wspomnienia warto także gromadzić np. we własnoręcznie wyklejanych albumach. Tzw. scrapbooking jest coraz bardziej popularną formą nie tylko zachowywania miłych chwil, ale również spędzania wolnego czasu. Przygotuj odbitki na wysokiej jakości papierze, a następnie ułóż je w ciekawy sposób, łącząc z różnego rodzaju pamiątkami (bilety do kina, wejściówki do klubów itp.) i napisami. Atrakcyjne są także zdjęcia retro, czyli drukowane z charakterystyczną ramką, nawiązującą do aparatów polaroid. Je także możesz wzbogacić komentarzami. Całość jest dostarczana w estetycznym pudełku. Ciekawym pomysłem jest zbudowanie zbioru zdjęć przyjaciół i kolegów ze studiów, tak aby po latach móc wracać wspomnieniami do osób, z którymi dzieliło się studencki czas. Poproś ich przy tym o złożenie podpisów i napisaniu krótkiej dedykacji na białej obwolucie zdjęć retro.

Swój studencki pokój możesz ozdobić fotoplakatem, który będzie prezentował Twoją ulubioną fotografię z szalonych imprez czy wyjazdów na stok lub nad morze. Z pewnością podkreśli Twoją radość ze studenckiego życia, a w trudniejszych momentach, takich jak zakuwanie na ciężki egzamin, będzie dodawał otuchy, iż znów uda się zakończyć sesję sukcesem i wyjechać na studencką eskapadę. Gdy po studiach wyprowadzisz się „na swoje”, taki wydruk w dużym formacie będzie dosłownie fragmentem Twojego studenckiego pokoju i bezpośrednim odwołaniem do szalonych czasów młodości.

Artykuł Partnera

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: CEWE Fotoksiążka, wirtualna książka, przechowywanie zdjęć
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
zdjęcia studentÃłw
Jak zachować wspomnienia studenckiego życia?

Wspomnienia z czasu studiów warto utrwalić na zdjęciach, których nigdy nie stracimy.

Days Gone PS4
Zbliża się premiera gry Days Gone na PlayStation 4 [WIDEO]

Trailer pokazuje jak utrata najbliższych osób odmieniła bohatera gry.

Just Dance 2019 - Umutcan Tutuncu
Przed nami mistrzostwa świata w Just Dance 2019

Najlepszych siedemnastu tancerzy z całego świata rywalizować będzie o tytuł mistrza świata Just Dance 2019.

Polecamy
Nowe odtwarzacze MP3 Sony z pamięcią flash
Nowe odtwarzacze MP3 Sony z pamięcią flash

Firma Sony, która w czasach kaset magnetofonowych niepodzielnie rządziła na rynku przenośnych odtwarzaczy muzycznych, ogłosiła wprowadzenie na rynek produktu, który przynajmniej częściowo ma przywrócić jej dawną pozycję

reklama Studencki warsztat pracy: notatki, laptop... projektor!
Studencki warsztat pracy: notatki, laptop... projektor!

Telewizory już jakiś czas temu zaczęły wychodzić z mody, a przez to z naszych salonów. Teraz projektory zajmą ich miejsce!

Ostatnio dodane
zdjęcia studentÃłw
Jak zachować wspomnienia studenckiego życia?

Wspomnienia z czasu studiów warto utrwalić na zdjęciach, których nigdy nie stracimy.

Days Gone PS4
Zbliża się premiera gry Days Gone na PlayStation 4 [WIDEO]

Trailer pokazuje jak utrata najbliższych osób odmieniła bohatera gry.

Konkurs Ziaja