Internet - Technologie

Jak usunąć film na TikToku? - instrukcja krok po kroku

2023-04-14 09:53:22

TikTok to popularny serwis społecznościowy, który połączył miliardy użytkowników na całym świecie. Aplikacja opierająca się na publikowaniu, komentowaniu i polubieniu filmów wstawianych przez inne osoby bardzo szybko zyskała popularność szczególnie wśród młodych ludzi, którzy również zostali zmotywowani do tworzenia swoich własnych treści. Nieraz może się tak zdarzyć, że opublikujemy nieskończony przez nas szkic. W jaki sposób można usunąć film na TikToku?

Zobacz też: O której godzinie najlepiej publikować filmiki na TikToku?

tiktokUsuwanie tiktoków ze swojego profilu w aplikacji

Aplikacja swoja popularność zawdzięcza dzięki niepowtarzalnym treścią, jaką mogą tam znaleźć użytkownicy. Algorytm serwisu dobiera treści indywidualnie do każdego użytkownika, co oznacza, że każdy z nas ogląda innego rodzaju filmy na TikToku. Można jednak zauważyć pojawiające się tam treści, które są powiązane z tańcem, muzyką, czy też memami. Zasięgi viralowych tiktoków można wtedy liczyć w milionach. Aby osiągnąć taki sukces, jednym ze sposobów jest regularne publikowanie.

Jak usunąć film z Tiktoka? - instrukcja krok po kroku

Częste tworzenie treści na TikToku sprawia jednak, że może nam się zdarzyć opublikowanie nie tego szkicu, który chcieliśmy. Usunięcie filmu z aplikacji jest jednak łatwiejsze, niż się wydaje i nie powinno zająć mniej niż tylko kilkanaście sekund. Jak pozbyć się danego tiktoka z naszego profilu? Oto instrukcja koniecznych kroków do wykonania.

  1. Otwórz aplikacje TikTok
  2. Wejdź w zakładkę swojego profilu znajdująca się w prawym dolny rogu
  3. Po otworzeniu listy opublikowanych przez nas filmów kliknijmy ten, który chcemy usunąć z aplikacji
  4. Wybierzmy ikonę trzech kropek, która ponownie znajduje się po prawej stronie ekranu.
  5. Przesuwając pasek opcji ustawień w lewo powinniśmy dojść do funkcji “Usuń”.

Jeżeli nie chcemy usunąć naszego nagrania, a tylko ograniczyć grono odbiorców, warto pamiętać o opcji możemy zmienić w ustawieniach dla kogo jest on przeznaczonych” dla nas, naszych znajomych, czy wszystkich użytkowników. 

BS

fot.Pexels

Źródło: glamour.pl

Słowa kluczowe: TikTok, jak usunąć tiktoka, instrukcja, film, aplikacja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
kod kreskowy GS1-128
Kilka słów o etykietach logistycznych z kodem kreskowym GS1 - 128

Etykieta logistyczna to nic innego jak ustandaryzowany, zapis informacji w postaci kodów kreskowych organizacji GS1, służących do graficznego oznakowania produktu.