Multimedia - Technologie

Hyper Scape - Ubisoft prezentuje battle royale free-to-play [WIDEO]

2020-07-03 09:36:33

firma Ubisoft ujawniła Hyper Scape - dynamiczną miejską strzelankę pierwszoosobową battle royale free-to-play. Akcja Hyper Scape, tworzonego w Ubisoft Montreal, toczy się w odległej przyszłości roku 2054, gdzie nawet stu śmiałków rusza do wirtualnego miasta Neo-Arcadia, aby wziąć udział w pełnych akcji, dynamicznych starciach o tytuł mistrzowski. Począwszy od dziś, Hyper Scape jest dostępne w ograniczonym czasowo teście technicznym na PC, na wielu terytoriach w Ameryce Północnej i Europie. Zainteresowani gracze mogą wypróbować ten tytuł podczas technicznego testu, oglądając transmisje twórców zawartości, nadających rozgrywkę z Hyper Scape na Twitchu, z włączonymi Twitch Drops. Dostęp będzie ograniczony, ale w trakcie technicznego testu udostępniane będą dodatkowe Drops.

Hyper Scape

Hyper Scape zostało zaprojektowane od zera jako dynamiczna, pionowa i intensywna rozgrywka battle royale. Trzyosobowe drużyny i gracze solo mogą zanurzyć się w futurystycznym wirtualnym mieście Neo-Arcadia i wziąć udział w dynamicznych starciach, szybko przechodząc z ciasnych uliczek na otwarte dachy i do zabójczych wnętrz.

Hyper Scape zawiera hacki, zdolności, które gracze mogą zbierać w świecie gry tak, jak uzbrojenie. Hacki przyznają zdolności ofensywne i defensywne, pasujące do różnych stylów gry. Podkładanie min, namierzanie przeciwników, ochrona drużyny wielką ścianą czy niewidzialność, aby zakraść się do wrogów – to tylko kilka przykładów hacków, które gracze mogą łączyć i szybko zmieniać. Wszystkie hacki i uzbrojenie można ulepszyć poprzez mechanikę fuzji, aby uzyskać potężniejsze wersje istniejących elementów.

Hyper Scape to liczne innowacje i modyfikacje formuły battle royale, na przykład nieprzewidywalny rozkład, który powoduje rozpad Neo-Arcadii, zgodnie z różnymi wzorami. Pojawia się też niepowtarzalna mechanika echo, która promuje aktywność graczy w walce nawet, gdy ci zostaną powaleni. Na koniec starcia Hyper Scape rozpoczyna się ekscytująca faza ostatecznej walki, podczas której na mapie pojawia się korona Hyper Scape. Gracze mają dwa sposoby na osiągnięcie zwycięstwa – muszą albo podnieść i utrzymać koronę przez 45 sekund albo być ostatnim zawodnikiem (lub drużyną) na placu boju.

W Hyper Scape świetnie się gra i świetnie się je ogląda. Stworzone przy udziale Twitch, rozszerzenie Hyper Scape Crowncast dla Twitch pozwoli widzom wpływać na rozgrywkę w czasie rzeczywistym, co zapewni bezprecedensową interakcję pomiędzy streamerami i ich fanami. Oglądający będą też mieli wpływ na walkę w czasie rzeczywistym – będą głosowali na różne wydarzenia, które wpłyną na wszystkich śmiałków, biorących udział w starciu. Może to być obniżenie ciążenia czy nieskończona amunicja.

„Poprzez usprawnienie rozgrywki stworzyliśmy coś naprawdę niepowtarzalnego i świeżego, upraszczając całość tak, by koncentrowała się na zabawie i dynamice. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc udostępnić grę do wypróbowania. Z niecierpliwością czekamy na przemyślenia graczy” powiedział Graeme Jennings, starszy producent Hyper Scape w Ubisoft Montreal. „A to dopiero początek. Hyper Scape to świat, który będzie się rozrastał. Gracze zobaczą ten efekt już podczas naszego testu technicznego”.

„Platforma Twitch jest niepowtarzalna, ze względu na interakcje w czasie rzeczywistym pomiędzy streamerami i ich fanami. Choć tradycyjnie interakcje takie ograniczały się do komentowania rozgrywki, Hyper Scape przenosi widzów do samej gry i pozwala im być aktywnymi uczestnikami” powiedziała Sharmeen Browarek Chapp, wiceprezes produktów społecznościowych w Twitch. „Fakt, że fani mogą teraz bezpośrednio wpływać na to, co się dzieje w grze, pomagać lub rzucać streamerom nowe wyzwania... to zupełnie nowy rodzaj rozgrywki.”

Hyper Scape będzie po raz pierwszy dostępne poprzez ograniczony czasowo zamknięty test techniczny na PC – od dziś do 7 lipca. Trzyosobowy drużynowy tryb Crown Rush jest dostępny już teraz, a ograniczony czasowo tryb solo Dark Haze zostanie udostępniony w późniejszej fazie testu. Test zawierać też będzie bezpłatną, dziesięciostopniową przepustkę bitewną, a wszelkie postępy i przedmioty zdobyte podczas testu zostaną przeniesione do kolejnych faz na żywo i pełnej wersji gry.

ip

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: gameplay, premiera, 2020, zwiastun, po polsku, za darmo
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?

Far Cry 6
Zapowiedziano grę Far Cry 6. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Poprowadź rewolucję partyzancką i uwolnij wyspowy naród Yary od brutalnego dyktatora.

Polecamy
Opaska z USB
Opaska z USB

Firma Imation wprowadza do sprzedaży opaski wyposażone w USB i pamięć flash

The Remember Ring
The Remember Ring

Jeśli zdarzyło ci się kiedyś zapomnieć o jakiejś rocznicy, dzięki The Remember Ring, może to być twój ostatni raz

Polecamy
Ostatnio dodane
Halo Infinite
Xbox Games Showcase - zobacz nowe gry Microsoftu [WIDEO]

Na początku wielkie rozczarowanie, a potem... było trochę lepiej. Oto gry na konsolę Xbox Series X!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima - wrażenia po 20 godzinach gry [FOTO]

Jaka jest nowa ekskluzywna gra na PlayStation 4?