Multimedia - Technologie

Cyberpunk 2077 - premiera gry znowu przełożona. Twórcy publikują długi list z wyjaśnieniem

2020-06-19 10:13:00

Gdy ludzie żartowali, że Cyberpunk 2077 wyjdzie dopiero w 2077 r., śmiali się wszyscy. Dziś już się nie śmieje nikt. Premiera Cyberpunka 2077 po raz kolejny została przełożona. Tym razem o 2 miesiące. Marcin Iwiński i Adam Badowski wydali specjalny komunikat na Twitterze gry, w którym tłumaczą motywy tej decyzji.

Zobacz też: Limitowana edycja Xbox One X: Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 - przełożenie premiery

CD Projekt RED wydał oficjalny komunikat, w którym ogłosił, że premiera Cyberpunka 2077 po raz kolejny zostanie przełożona. Gra ma być już praktycznie gotowa. Twórcy chcą jednak wyeliminować błędy, dopracować balans rozgrywki i dopilnować, by interakcje pomiędzy wszystkimi elementami gry przebiegały należycie.

Premiera gry Cyberpunk 2077 jest teraz zaplanowana na 19 listopada 2020 r.

Twórcy przypomnieli też o Night City Wire, podczas którego dziennikarze będą mogli samodzielnie ograć grę. Night City Wire odbędzie się 25 czerwca. Bez wątpienia, czeka nas wtedy masa nowych materiałów dotyczących gry.
 

Zobacz też: Muzyka w Cyberpunk 2077.

Komunikat CD Projekt RED na Twitterze

Oto w jaki sposób twórcy gry uargumentować swoją decyzję. Oryginalny Tweet dostępny jest pod naszym tłumaczeniem. W komentarzach pod komunikatem możemy przeczytać wiele głosów wsparcia od innych uznanych twórców gier.

Postanowiliśmy przenieść premierę Cyberpunk 2077 z 17 września na 19 listopada

Ci z Was, którzy znają nasz sposób tworzenia gier wiedzą, że nie wydamy czegoś co nie jest skończone. "Gotowe kiedy będzie gotowe" to nie są puste słowa, które rzucamy bo brzmią dobrze. To coś czym żyjemy, nawet wiedząc że czeka nas przez to negatywny odzew. Cały czas jednak jesteśmy całkowicie świadomi, że podjęcie takiej decyzji odbywa się kosztem Waszego zaufania. Wymiana go na większą ilość czasu, to jedna z najtrudniejszych decyzji, jaką twórca gier może podjąć. Mimo to nadal sądzimy, że to dobra decyzja dla tej gry. Wciąż jednak chcemy przeprosić, że musicie dłużej czekać. Chcemy by Cyberpunk 2077 był czymś, co zostanie z wami na lata. Liczymy, że zrozumiecie, dlaczego to zrobiliśmy.

Kiedy piszemy te słowa, Cyberpunk 2077 jest już skończony na warstwie gameplayowej i w kwestii zawartości. Questy, cutscenki, umiejętności i przedmioty, wszystkie przygody, które ma do zaoferowania Night City - wszystko już tam jest. Ale przy takiej ilości zawartości i złożonych systemów, które wchodzą ze sobą w interakcję, musimy odpowiednio wszystko jeszcze dopracować, zbalansować mechaniki i naprawić wiele błędów. Duży świat oznacza dużo rzeczy, które trzeba doszlifować, i właśnie na to przeznaczymy dodatkowy czas.

W tym tygodniu, dziennikarze z całego świata zaczną samodzielnie odgrywać naszą grę. Bardzo chcemy (i trochę się stresujemy) usłyszeć ich opinie oraz zobaczyć Wasze reakcje kiedy opublikują swoje wrażenia po naszym wydarzeniu Night City Wire 25 czerwca. Mamy nadzieję, że to zaspokoi wasze pragnienie obcowania z grą, podczas gdy my będziemy ją przygotowywać pod listopadową premierę.

Dziękujemy Wam,
Marcin Iwiński i Adam Badowski

Pozostaje nam liczyć, że gra będzie warta czekania. Na pocieszenie, przypominamy zwiastun, który rzucił swojego czasu wszystkich na kolana:

KSK

fot. screen youtube.com

Źródła: twitter.com

Słowa kluczowe: Cyberpunk 2077 premiera przełożona kiedy 19 listopad 2020 twitter tłumaczenie

Cyberpunk 2077 - screeny z gry (22)

Cyberpunk 2077 - screeny z gry  - Zdjęcie nr 1
Cyberpunk 2077 - screeny z gry  - Zdjęcie nr 2
Cyberpunk 2077 - screeny z gry  - Zdjęcie nr 3
Cyberpunk 2077 - screeny z gry  - Zdjęcie nr 4
Cyberpunk 2077 - screeny z gry  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Genshin Impact - screen gra 2020 PS4
Genshin Impact - wrażenia z gry po 15 godzinach [FOTO]

Na recenzję to za mało, ale wiemy już na czym polega światowy fenomen z Chin!

Polecamy
Bleak Faith: Forsaken - mroczna perła z kickstartera

Poznaj ciekawy projekt gry, przyciągający uwagę niebanalną stylistyką i ciekawymi założeniami.

Zobacz, dlaczego Valve usunęło "Rape Day" ze swojej platformy!
"Rape Day" - gra o gwałtach została usunięta ze Steama

Zobacz, dlaczego Valve usunęło "Rape Day" ze swojej platformy!

Ostatnio dodane
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.