Po godzinach - Technologie

Co nowego na WyspaGier.pl?

2013-06-10 17:04:00

Zobaczmy co nowego pojawiło się na stronie WyspaGier.pl w tym tygodniu!

Polecamy zagrać w Ucieczka Kurczaka gdzie przyjdzie nam pomóc zwiać kurczakowi z przepełnionego kurnika. Pamiętaj by po drodze do wolności zbić wszystkie jajka. Możesz też nadać prędkości ultralekkiemu kurczaczkowi dzięki wiatrakom rozlokowanym po drodze. Wiatraki można także odwracać, lub przestawiać (zwłaszcza gdy stoją Ci na drodze). Pamiętaj jednak by zrobić to tak by nie przeszkadzały Ci one później. 
 
Z kolei głównym bohaterem gry Dzielna Ryba jest spora ryba której w trakcie rozgrywki przyjdzie wykonywać przeróżne zadania takie jak zbieranie bananów czy skakanie przez obręcze. Wykonanie wszystkich zadań w określonym czasie pozwoli nam odblokować kolejną planszę. 
 
Fanów Toma i Jerrego z pewnością zainteresuje kolejny tytuł jakim jest Tom i Jerry: Walka na ser. Jerry jest głodny i ma ochotę na kawałek sera który niestety znajduje się po przeciwnej stronie lady. Pomóż Jerremu bezpiecznie zdobyć pożywienie jednocześnie nie dając się złapać Tomowi. W tym celu będziesz musiał wykonywać drobne zadania (mają one postać małych ikon i znajdują się u góry okna). Pamiętaj jednak by obserwować gdzie w tej chwili znajduje się Tom, gdyż gra dobiega końca gdy tylko złowieszczy kot Cię wypatrzy.
 
Dalej czujesz niedosyt jeżeli chodzi o gry a akurat znajdujesz się na WyspaGier.pl? Polecamy Ci Rysunkową Ucieczkę.  
Głównym bohaterem gry jest kobieta lisiczka której specjalna zdolność pozwala tworzyć konstrukcje/obiekty lub sprawiać że te znikną bezpowrotnie. Potrafi ona więc stworzyć most dzięki któremu można się przedostać na drugą stronę przepaści. Niebieskie konstrukcje muszą spoczywać na czymś stabilnym by się nie rozpaść, w czasie gdy czerwone nie wymagają jakiejkolwiek podpory. Wyrusz w podróż z kobietą lisem i pomóż jej zebrać jak najwięcej serduszek i monet.
 
Mamy też do zaproponowania klasyczne wyścigi które przypadną do gustu zwłaszcza tym z Was którzy uwielbiają szybką rywalizacje o wysokie miejsce na podium. Zagraj w F1 Rajdowy Przodownik i weź udział w niezwykle ekscytujących wyścigach Formuły 1. Publikuj na bieżąco najlepsze czasy okrążeń i staraj się pozostać w czołówce rozgrywki. Rozwijaj swoje zdolności rajdowe i poznaj swój wyścigowy potencjał!
 
Zatem… wybierz swojego faworyta i rozpocznij rozgrywkę na WyspaGier.pl!
 
ip
Słowa kluczowe: gry wyspagier.pl
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Blogerka
Laptop i to wszystko - 4 atrakcyjne zawody, dające dużo wolności

Oto 4 atrakcyjne zawody, które zapewniają dużą wolność, niezależność i satysfakcję.

Czy sztuczna inteligencja to realne zagrożenie?

Miliarder ostrzega przed ignorowaniem problemu.

Uniwersalny notebook - mrzonka czy rzeczywistość?
Uniwersalny notebook - mrzonka czy rzeczywistość?

Notebook już dawno przestał być wyznacznikiem biznesowego prestiżu, a stał się przedmiotem, bez którego trudno wyobrazić sobie nasze funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Polecamy
40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Ostatnio dodane
Blogerka
Laptop i to wszystko - 4 atrakcyjne zawody, dające dużo wolności

Oto 4 atrakcyjne zawody, które zapewniają dużą wolność, niezależność i satysfakcję.

Czy sztuczna inteligencja to realne zagrożenie?

Miliarder ostrzega przed ignorowaniem problemu.

Kupony i kody rabatowe