Multimedia - Technologie

CD PROJEKT RED i GOG zagrają charytatywnie dla Turcji i Syrii

2023-03-08 09:37:24

CD PROJEKT RED i GOG wezmą udział w międzynarodowym streamie charytatywnym “Playing for Türkiye and Syria” - inicjatywie stworzonej przez organizacje Global Game Jam oraz Women in Games. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną w całości przekazane wybranym organizacjom niosącym pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w regionie w lutym tego roku.

Playing for Türkiye and SyriaDwudziestoczterogodzinny stream, w którym wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki branży gier, rozpocznie się 16 marca 2023 roku o godzinie 11:00. Wśród planowanych atrakcji są m.in. rozgrywka na żywo w popularne tytuły gier wideo, rozmowy z twórcami i twórczyniami gier oraz znanymi osobistościami internetowymi, a także okazje do zdobycia nagród.

CD PROJEKT RED reprezentować będzie Paweł Sasko, który w studiu pełni funkcje Quest Directora. Wydarzenie będzie można oglądać na oficjalnym kanale Global Game Jam oraz Women in Games w serwisie Twitch oraz jako restream na kanałach firm i osób uczestniczących.

Oglądaj stream charytatywny “Playing for Türkiye and Syria”:

https://www.twitch.tv/globalgamejam
https://www.twitch.tv/wigj
https://www.twitch.tv/cdprojektred

CD PROJEKT RED i GOG, wspólnie z organizacjami Global Game Jam i Women in Games oraz wszystkimi uczestnikami akcji, serdecznie zapraszają wszystkich do oglądania, a całą branżę gier — do przyłączenia się do wydarzenia. Zapisy dla partnerów prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy.

Szczegóły na temat akcji “Playing for Türkiye and Syria”, w tym lista planowanych atrakcji, partnerów i osób uczestniczących oraz wspieranych organizacji charytatywnych, znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: stream charytatywny, Playing for Turkiye and Syria
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Playing for TÃźrkiye and Syria
CD PROJEKT RED i GOG zagrają charytatywnie dla Turcji i Syrii

Zbliża się stream charytatywny "Playing for Türkiye and Syria".

Green Hell VR
Green Hell VR - zwiastun z rozgrywką na PS VR2 [WIDEO]

Gra zaoferuje nam kilka wyjątkowych ulepszeń, które pozwolą na jeszcze głębsze zanurzenie w grę o przetrwanie w amazońskim lesie deszczowym.

Polecamy
Najlepsze symulatory chodzenia - zestawienie gier walking simulator

Wyjątkowa mechanika, ciekawe historie i jedyne w swoim rodzaju doznania - oto najlepsze walking simy i gry eksploracyjne!

The Division 2
Ruszyła przedsprzedaż gry The Division 2 w różnych edycjach

Poznaj zawartość kolekcjonerek gry Tom Clancy's The Division 2.

Polecamy
Ostatnio dodane
Playing for TÃźrkiye and Syria
CD PROJEKT RED i GOG zagrają charytatywnie dla Turcji i Syrii

Zbliża się stream charytatywny "Playing for Türkiye and Syria".

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP