Multimedia - Technologie

BlizzCon 2018 - podsumowanie konferencji [WIDEO]

2018-11-05 11:54:06

Firma Blizzard Entertainment zaprezentowała na zorganizowanej przez siebie konferencji nowości, które czekają nas w nabliższej przyszłości wśród takich gier jak "Diablo", "Warcraft", "Starcraft", "Overwatch", "Hearthstone" oraz "Heroes of the Storm". Tegoroczna edycja tego wydarzenia miała miejsce w dniach 2-3 listopada. Zobaczcie najciekawsze zapowiedzi ogłoszone podczas ceremonii otwarcia BlizzConu 2018!

Zobacz najciekawsze zapowiedzi konferencji BlizzCon 2018!

Pożegnanie Mike'a Morheima

Już wcześniej było wiadomo, że prezes firmy Blizzard Entertainment odchodzi z zespołu pracującego nad grami. Na początku oficjalnej ceremonii otwarcia BlizzConu 2018 Mike Morheim wygłosił mowę pożegnalną, w której wspominał ostatnie 27 lat swojej pracy. Na koniec jego miejsce zajął następca, czyli J. Allen Brack, który został nowym prezesem marki.

Nowe postacie

Podczas BlizzConu 2018 firma ogłosiła, że w nabliższym czasie do gry "Overwatch" zostanie wprowadzona nowa postać. Będzie to Ashe, która ma mówić z teksańskim akcentem. Podobnie kolejna bohaterka jest szykowana do "Heroes of the Storm". Według Blizzarda jej imię to Orphe. Jest to kobieta, która nie ma związku z żadnym uniwersum firmy. Została ona stworzona specjalnie na potrzeby HotSa.

Nowy dodatek do karcianki "Hearthstone"

Blizzard zapowiedział, że popularna karcianka free to play doczeka się kolejnego dodatku. Tym razem będzie to "Gurubashi Arena Rastakhan Rumble", w którym główną rolę odegrają trolle.

Nowa aktualizacja do "Starcraft II"

W tym roku gra "Starcraft" obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji Blizzard zapowiedział, że w trybie współpracy drugiej części tego tytułu pojawi się nowy dowódca - Zeratul.

Diablo Immortal

Na tę informację fani "Diablo" czekali bardzo długo. Blizzard zamierza wydać nową grę w tym uniwersum. Będzie to jednak produkcja przeznaczona na platformy mobilne. "Diablo Immortal" stanie się grą MMO, w której udostępnionych zostanie 6 klas postaci.

World of Warcraft Classic

O powstaniu odnowionej wersji popularnego klasyka mogliśmy już usłyszeć na tegorocznym BlizzConie. Tym razem jednak Blizzard ogłosił, że w "World of Warcraft Classic" zagramy już latem 2019 roku. Dowiedzieliśmy się również, że tego typu serwery będą dostępne dla wszystkich subskrybentów WoWa.

Warcraft III Reforged

To chyba najciekawsza zapowiedź tegorocznego BlizzConu. Klasyczny RTS o tytule "Warcraft III" doczeka się remastera. Blizzard zaprezentował zwiastuny, w których możemy zobaczyć strategiczne potyczki w rozdzielczości 4K. Do gry zostanie również dodany edytor map. Przez Internet będą mogli rywalizować zarówno posiadacze nowej wersji produkcji, jak i tej starej. Premiera w 2019 roku.

PW

fot. screenshot z Youtube.com/Warcraft 3

Słowa kluczowe: wow classic, warcraft III reforged, diablo immortal, zeratul
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz najciekawsze gry komputerowe, w ktÃłrych głÃłwnym zadaniem głÃłwnego bohatera jest przetrwanie!
Najlepsze gry survivalowe na PC

Zobacz najciekawsze gry, w których głównym zadaniem głównego bohatera jest przetrwanie!

The Division 2
The Division 2 - elementy na PC i specyfikacja techniczna [WIDEO]

Zespół deweloperski Ubisoft Massive dokonał pełnej optymalizacji gry na PC.

Zobacz, na jakie tytuły czekamy najbardziej w 2019 roku.
Najciekawsze gry, na które czekamy w 2019 roku

Zobacz, jakie tytuły mogą okazać się hitami w 2019 roku.

Polecamy
Motorola GLEAM+ już w Polsce!
Motorola GLEAM+ już w Polsce!

Motorola GLEAM+ smuklejsza o 0.4mm i wyposażona w pełni funkcjonalną przeglądarkę HTML

Nowe możliwości konsoli PlayStation
Nowe możliwości konsoli PlayStation

Koncern Sony zapowiedział uruchomienie serwisu umożliwiającego pobieranie filmów z internetu za pomocą PlayStation 3

Ostatnio dodane
Zobacz najciekawsze gry komputerowe, w ktÃłrych głÃłwnym zadaniem głÃłwnego bohatera jest przetrwanie!
Najlepsze gry survivalowe na PC

Zobacz najciekawsze gry, w których głównym zadaniem głównego bohatera jest przetrwanie!

The Division 2
The Division 2 - elementy na PC i specyfikacja techniczna [WIDEO]

Zespół deweloperski Ubisoft Massive dokonał pełnej optymalizacji gry na PC.