Multimedia - Technologie

Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs: Legion tytułami startowymi na konsole nowej generacji

2020-09-10 10:00:45

Firma Ubisoft potwierdziła, że Assassin’s Creed Valhalla, najnowsza odsłona popularnej serii, zostanie wydana w dniu 10 listopada 2020 na konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation4, a także na platformach Epic Games Store i Ubisoft Store dostępnych na komputerach Windows PC oraz w usługach UPLAY+* i Stadia. Tym samym Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs: Legion będą tytułami startowymi konsol Xbox Series X | S, a także ukażą się na konsoli PlayStation5 w dniu jej premiery.

Assassin’s Creed Valhalla

Zobacz screeny z gry Assassin’s Creed Valhalla >>

Przypominamy, że Watch Dogs: Legion ukaże się w dniu 29 października 2020 roku na Xbox One, PlayStation®4, platformach Epic Games Store i Ubisoft Store na komputerach Windows PC oraz w usługach UPLAY+* i Stadia.

Wraz z premierą nowych konsol Xbox Series X | S Ubisoft umożliwia graczom wejście w świat nowej generacji gier wykorzystujących większą moc potężnej technologii. Na Xbox Series X Assassin’s Creed Valhalla będzie w stanie zaoferować swym nabywcom rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę. A w Watch Dogs: Legion wykorzysta technologię Raytracing szczególnie rzucającą się w oczy w takich lokalizacjach jak Piccadilly Circus czy Camden High Street – obu oświetlonych neonami oraz wielkimi telebimami.

Dodatkowo obie gry Ubisoftu zaoferują tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone cienie, a także szybszy dostęp do otwartego świata. Zarówno Assassin’s Creed Valhalla jak i Watch Dogs: Legion skorzystają z opcji Smart Delivery**, pozwalając graczom kupić grę raz i korzystać z niej zarówno na Xbox One oraz Xbox Series X | S. Dzięki zapisowi postępu w chmurze możliwe będzie kontynuowanie rozgrywki pomiędzy obiema platformami. Po więcej informacji na temat Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs: Legion i pozostałych gier Ubisoft, proszę odwiedzić: news.ubisoft.

Polecamy zobaczyć: Watch Dogs: Legion z datą premiery i nowymi fragmentami rozgrywki [WIDEO] >>

*Opłata wynosi 59,90 zł za miesiąc. Z usługi można zrezygnować w dowolnej chwili. W ramach subskrypcji dostępne sa edycje Gold oraz Ultimate. Więcej informacji na uplayplus.com.

**Gracze, którzy kupią Assassin’s Creed Valhalla lub Watch Dogs: Legion na Xbox One lub PlayStation®4 będą mogli zaktualizować swoją grę do wersji na konsole nowej generacji (Xbox Series X lub PlayStation®5) bez dodatkowych kosztów. Assassin’s Creed Valhalla i Watch Dogs: Legion korzystają z funkcji Smart Delivery – kup grę raz i graj w nią na Xbox One oraz Xbox Series X w momencie premiery tej ostatniej. Gry Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs: Legion w wersji na PlayStation 4 (zarówno cyfrowe jak i na fizycznym nośniku) dadzą dostęp do cyfrowej wersji tych gier bez dodatkowych kosztów na konsolę PlayStation 5 w momencie jej premiery. Wymagane są konsola PlayStation®5 oraz dysk z grą (w przypadku fizycznego posiadania gry), który musi się znajdować w napędzie konsoli PlayStation 5.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: PlayStation 5, X Box Series X, premiera, 2020

Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry (15)

Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 1
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 2
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 3
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 4
Assassin's Creed Valhalla - oficjalne screeny z gry  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Genshin Impact - screen gra 2020 PS4
Genshin Impact - wrażenia z gry po 15 godzinach [FOTO]

Na recenzję to za mało, ale wiemy już na czym polega światowy fenomen z Chin!

Polecamy
Just Dance 2020
Just Dance 2020 - recenzja wersji na Nintendo Switch

Czy to dobry sposób na rozkręcenie imprezy?

Ostatnio dodane
Cyberpunk 2077
Pojazdy w grze Cyberpunk 2077. Sprawdź, czym pojeździmy [WIDEO]

Pokazano też nowy zwiastun, materiał z Keanu Reevesem i rozwiązanie konkursu cosplay.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.