Oprogramowanie - Technologie

ABBYY FineReader 9.0 - nowa wersja w sprzedaży

2008-01-16 17:27:11
 ABBYY wprowadza na rynek pierwszy produkt OCR umożliwiający dokładne rozpoznawanie logicznej struktury dokumentu. FineReader 9.0 jest pierwszym produktem, który zawiera technologię OCR na tyle inteligentną, że potrafi odwzorowywać kluczowe elementy formatowania w ich naturalnych obszarach.

Firma ABBYY czołowy dostawca rozwiązań z dziedziny rozpoznawania dokumentów wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania ABBYY FineReader 9.0 do przekształcania skanowanych dokumentów i plików PDF.
Aplikacja FineReader 9.0 oparta na przełomowej technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology ADRT), jest pierwszym produktem do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), który jest na tyle inteligentny, że dostarcza pliki edytowalne w pełni odzwierciedlające strukturę oryginalnego dokumentu.

"Na każdym etapie rozwoju technologii OCR byliśmy zdolni automatycznie odtwarzać coraz większą liczbę części dokumentu - od pojedynczych liter i tekstu, do takich elementów formatowania jak kolumny i tabele" - wyjaśnił Sergey Popov, Chief Product Manager w firmie ABBYY. "Dzięki technologii ADRT firmy ABBYY, możemy obecnie analizować nie tylko oddzielne elementy formatujące na pojedynczej stronie, ale też formatowanie i przepływ tekstu na przestrzeni wielu stron dokumentu. Ostatecznie możemy odtworzyć dokument jako logiczną całość."

Co nowego w programie ABBYY FineReader 9.0?

ABBYY FineReader 9.0 rozszerzony został o nową, rewolucyjną technologię adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology ADRT).
Oferuje równocześnie udoskonaloną technologię rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego, usprawniony interfejs przetwarzania zorientowany na realizację zadań, nowe formaty wyjściowe i obsługę produktów Microsoft® Windows® Vista i Microsoft® Office 2007.

W porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania, FineReader 9.0 cechuje do 35 procent większa dokładność rozpoznawania i do 32 procent wyższa skuteczność odwzorowania układu strony.
W nowej wersji postawiono ponadto na maksymalną użyteczność. Całkowicie nowy, zorientowany na rezultaty interfejs programu FineReader 9.0 sprawia, że realizacja najczęściej wykonywanych zadań związanych z przekształcaniem dokumentów wymaga o połowę mniej kliknięć.

Dodatkowe informacje www.finereader.pl

Porównaj ceny na: www.ceneo.pl

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Amberlo - program dla kancelarii prawnej
Amberlo - program dla kancelarii prawnej dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze

Jak poradzić sobie w gąszczu zadań administracyjnych i skupić się na tym co najważniejsze?

Technologie mobilne
Wykorzystaj technologie mobilne w procesie cyfrowej transformacji biznesu i użyj "Mobile first"

Technologie mobilne całościowo wspierają m. in. kontakty z klientami i sprzedaż.

Windows 11- aktualizacja
Zapowiedź Windowsa 11 - co przyniesie najnowsza wersja systemu? [WIDEO]

Zobacz, jakie nowości niesie ze sobą aktualizacja systemu Windows.

Polecamy
Hurtownie danych Business Intelligence
Hurtownie danych dzięki zastosowaniu Business Intelligence

Inwestycja w oprogramowanie Business Intelligence często staje się istotnym czynnikiem, umożliwiającym konkurowanie z rynkowymi rywalami.

Windows 7 - koniec wsparcia technicznego od Microsoftu

Jeden z najbardziej udanych i najchętniej wybieranych systemów operacyjnych przechodzi do historii.

Polecamy
Ostatnio dodane
Amberlo - program dla kancelarii prawnej
Amberlo - program dla kancelarii prawnej dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze

Jak poradzić sobie w gąszczu zadań administracyjnych i skupić się na tym co najważniejsze?

Technologie mobilne
Wykorzystaj technologie mobilne w procesie cyfrowej transformacji biznesu i użyj "Mobile first"

Technologie mobilne całościowo wspierają m. in. kontakty z klientami i sprzedaż.

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP