Galeria, zdjęcia, fotki

Warframe

Top 5 gier na Steamie
Top 5 najpopularniejszych, darmowych gier na Steam

Gry w które musisz zagrać!

Top 5 najpopularniejszych, darmowych gier na Steam »
Warframe
Warframe

Dziecko zespołu Digital Extremes, które wywołało wielkie emocje i stało się jedną z najlepszych gier na rynku tego typu. Swoją premierę miało w 2013 roku na PC, PS4 i XBOX One. Rozgrywka głównie nastawiona jest na tryb kooperacji. Nie zaznamy w niej typowej gry wieloosobowej tak jak w przypadku np. Counter-Strike. Wcielamy się w postać futurycznego żołnierza, który włada mieczem, a także różnymi rodzajami broni palnej, przemierzając wszechświat. Gracze mają możliwość łączyć się w kilkuosobowe drużyny i walczyć przeciwko sterowanym komputerowo Grineerom oraz wykonywać misje, które generowane są losowo, co zwiększa zabawę z gry. Aby wejść na najwyższy poziom ulepszenia naszego pancerza czy uzbrojenia, należy podejmować się niebezpiecznych zadań. 

Ocena:

Top 5 gier na Steamie

Paladins
Warframe
Path of Exile
Team Fortress 2
Dota 2
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Ostatnio czytane
Przetestuj Nokie
Przetestuj Nokie

W centrach handlowych w pięciu polskich miastach (Gdańsk, łódź, Kraków i Warszawa) rozpoczęła się promocja SmartPhonów Nokia serii N.

Popularne
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce

W rankingu najpopularniejszych komórek w lutym 2012 roku znalazły się tylko dwa tradycyjne telefony. Reszta to smartfony

Nokia N8 - test telefonu
Nokia N8 - test telefonu

Nokia N8 to zdecydowanie jeden z lepszych smartfonów fińskiego producenta.

Firebit.pl
Polecamy