Galeria, zdjęcia, fotki

Team Fortress 2

Top 5 gier na Steamie
Top 5 najpopularniejszych, darmowych gier na Steam

Gry w które musisz zagrać!

Top 5 najpopularniejszych, darmowych gier na Steam »
Team Fortress 2
Team Fortress 2

Kolejna gra ze stajni już wcześniej wspomnianej firmy Valve Corporation. Jest kontynuacją Team Fortress Classic. Gra ujżała swiatło dzienne w 2007 roku i stanowi drużynową wieloosobową grę komputerową z gatunku first-person shooter. Gra toczy się pomiędzy dwiema drużynami: RED (założona przez Redmonda Manna) i BLU (założona przez Blutarcha Manna), których zadaniem jest wykonanie przeciwnych celów. Gracz ma możliwość wyboru spośród 9 klas postaci, która każda posiada własne atuty i słabości. Do dyspozycji mamy 19 oficjalnych map z limitem graczy 24, lecz może on być zwiększony do 34. Jest to pierwsza produkcja studia Valve Corporation udostępniająca statystyki o przebytej grze. Zawierają się informacje o czasie gry konkretnymi klasami. W grze jest wiele trybów rozgrywki, które zależne są od konkretnej mapy. Gra została wydana na takie platformy, jak: PC, Xbox 360 i PS3.

Ocena:

Top 5 gier na Steamie

Paladins
Warframe
Path of Exile
Team Fortress 2
Dota 2
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Ostatnio czytane
CREATIVE ZEN Stone - najlepiej sprzedająca się MP3
CREATIVE ZEN Stone - najlepiej sprzedająca się MP3

Kompaktowy ZEN Stone to najlepiej sprzedający się odtwarzacz MP3 Creative w Europie. Firma Creative poinformowała, że odtwarzacze MP3 ZEN Stone znalazły już milion nabywców w Europie.

Nowe telefony Motoroli
Nowe telefony Motoroli

Nowy Jork, Londyn, Bangkok, 15-17 maja 2007 – Motorola, Inc. (NYSE: MOT) prezentuje nową generację telefonów komórkowych z klapką model RAZR2 – jeszcze bardziej płaski niż jego poprzednik i jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie. Nowy RAZR2 będzie dostępny w trzech wersjach MOTORAZR V8 (GSM), MOTORAZR V9 (3G/HSDPA) i MOTORAZR V9m (EVDO CDMA) w wybranych krajach w lipcu, a pozostałe stylowe i multimedialne modele MOTORIZR Z8, MOTO Q i ROKR Z6 trafią do sprzedaży za miesiąc

Popularne
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce
10 najpopularniejszych smartfonów w Polsce

W rankingu najpopularniejszych komórek w lutym 2012 roku znalazły się tylko dwa tradycyjne telefony. Reszta to smartfony

Nokia N8 - test telefonu
Nokia N8 - test telefonu

Nokia N8 to zdecydowanie jeden z lepszych smartfonów fińskiego producenta.

Polecamy