Multimedia - Technologie

Znamy szczegóły trzeciego roku Tom Clancy's Rainbow Six Siege

2017-11-20 10:12:55

Po tym, jak drużyna Ence Esports wygrała Pro League Final trzeciego sezonu Tom Clancy's Rainbow Six, w dniach 17-19 listopada, w Sao Paulo, firma Ubisoft ujawniła szczegóły trzeciego roku Tom Clancy's Rainbow Six Siege, w którym fani stawią czoła kolejnym ekscytującym i mrożącym krew w żyłach wyzwaniom.

Tom Clancy's Rainbow SixTrzeci rok będzie podzielony na cztery sezony i zawierać będzie:

- 8 nowych operatorów z najlepszych światowych jednostek antyterrorystycznych.
- 2 zupełnie nowe mapy, we Włoszech i Maroku.
- 1 odświeżoną mapę, z nowymi projektami i grafikami

Trzeci rok rozpocznie się od Operacji Chimera. Dwoje operatorów z tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, dostępni także w trybach rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze - Outbreak. Wydarzenie to będzie dostępne przez cztery tygodnie, bezpłatnie dla posiadaczy Rainbow Six Siege. Pojawi się także unikatowa kolekcja elementów estetycznych, dostępna wyłącznie w czasie trwania wydarzenia.

Pełne informacje o Operacji Chimera i Outbreak zostaną ujawnione w trakcie Six Invitiational 2018 w Montrealu.

Przepustka trzeciego roku będzie dostępna do zakupu od 12 grudnia. Do tego czasu gracze będą mieli ostatnią szansę na zakup przepustki sezonowej drugiego roku, która zawiera nie tylko ośmioro operatorów (Mira, Jackal, Ying, Lesion, Eela, Dokkaebi, Vigil i Zofia), ale także serię unikatowych elementów personalizacji.*

*Oferta ważna do 11 grudnia 2017 r. Po tej dacie elementy personalizacji nie będą już dostępne do zakupu.O Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Inspirowana prawdziwymi organizacjami odpowiedzialnymi za zwalczanie terroryzmu, gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom możliwość udziału w zabójczych starciach taktycznych na ograniczonej przestrzeni.  Po raz pierwszy w historii serii Rainbow Six gracze wezmą udział w oblężeniach – nowym stylu ataku, w którym przeciwnicy zmieniają swoje otoczenie w nowoczesne twierdze, a celem oddziału Rainbow Six jest przełamanie ich obrony.  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege daje graczom bezprecedensową kontrolę nad sposobami umacniania swoich pozycji – przez odpowiednie wykorzystanie podłóg i ścian, drutów kolczastych, rozstawianych tarcz, czy też min. Nie zabraknie również narzędzi odpowiednich do przełamywania fortyfikacji przeciwnika; będą nimi drony obserwacyjne, granaty błyskowe, punktowe ładunki wybuchowe, liny do przeprowadzania szturmu z dachu oraz wiele innych. Szybkie tempo i wyjątkowy charakter każdego oblężenia ustanowią nowy standard intensywnych starć na broń palną, strategicznego planowania i zaciętej rywalizacji.

ipSłowa kluczowe: gra, zawartość, dodatki, Ubisoft
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sam Fisher
Sam Fisher dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands [WIDEO]

Bohater serii Splinter Cell weźmie udział w specjalnym wydarzeniu.

Zobacz najlepsze przygodÃłwki point and click!
Gry point and click, w które musisz zagrać!

Zobacz najlepsze przygodówki point and click!

The Crew 2 Motor Edition
The Crew 2: Zobacz zwiastun, datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej [WIDEO]

Przeżyj niesamowite wrażenia w świecie sportów motorowych dzięki The Crew 2 Motor Edition.

Polecamy
Rytm i szyk z nowym MOTO U9
Rytm i szyk z nowym MOTO U9

Motorola (NYSE: MOT) wyznacza trendy w muzyce i we wzornictwie. Nowy telefon komórkowy MOTO U9 pozwala odbierać muzykę wieloma zmysłami, poruszać się w jej rytmie. Mały i lekki, o zaokrąglonych kształtach MOTO U9 został zaprojektowany tak, by doskonale leżał w dłoni i idealnie mieścił się w kieszeni. Zachwycić może zewnętrzny wyświetlacz, na którym niemające granicy animacje zlewają się z obudową.

PTC wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
PTC wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Polska Telefonia Cyfrowa wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w uruchomieniu unikalnej infolinii, pierwszej tego rodzaju w Polsce

Ostatnio dodane
Sam Fisher
Sam Fisher dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands [WIDEO]

Bohater serii Splinter Cell weźmie udział w specjalnym wydarzeniu.

Zobacz najlepsze przygodÃłwki point and click!
Gry point and click, w które musisz zagrać!

Zobacz najlepsze przygodówki point and click!

Kupony i kody rabatowe
Firebit.pl