Multimedia - Technologie

Najciekawsze gry, na które czekamy w 2018 roku

2017-12-28 12:34:26

W 2017 roku ukazało się wiele ciekawych gier. Ten okres był jednak także pełen rozczarowań i kontrowersji, o których chcielibyśmy już zapomnieć. Z tego powodu wyczekujemy z niecierpliwością kolejnych miesięcy. Zaszczycą nas w nich naprawdę interesujące premiery debiutanckich produkcji oraz wiele kontynuacji. Warto czekać i z tego powodu przygotowaliśmy zestawienie najbardziej oczekiwanych tytułów w 2018 roku.

Zobacz najbardziej oczekiwane gry w 2018 roku!

W ostatnich miesiącach przełomem na rynku gier wideo była nowa konsola Nintendo Switch. Dzięki nowemu sprzętowi mogliśmy zagrać w takie produkcje, jak "The Legend of Zelda: Breath of the Wild", "Super Mario Odyssey", "Mario + Rabbids: Kingdom Battle" i "Arms". Tytułów jest jednak cały czas mało, ale na szczęście w najbliższym okresie czeka nas premiera nowych "Pokemonów", a także wielu gier przeniesionych z innych platform na Switcha.

W zestawieniu nie znalazł się żaden tytuł ze wspomnianej konsoli, ale nie musimy się obawiać, ponieważ na każdej innej platformie pojawią się produkcje warte uwagi. Zobaczymy tutaj m.in. kontynuację jednej z popularniejszych strategii poprzednich lat, kontynuację znanego westernu, a nawet tytuł, który jest przygotowywany przez polskie przedsiębiorstwo 11 bit studios.

Oprócz wymienionych wyżej gier, możemy spokojnie wyczekiwać także postaci Kratosa w nowej odsłonie "God of War", drugiej części "The Last of Us" i "Pillars of Eternity" oraz trzeciego wydania tytułu "The Guild".

Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2018 roku będzie także "Far Cry 5" i nowy dodatek do znanej serii "World of Warcraft" przygotowywany przez studio Blizzard.

Zobacz też najlepsze gry 2017 roku>>

PW

Fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Oczekiwane, wyczekiwane, nadciągające, premiery, wydane w 2018, chcemy zagrać, zestawienie

Najciekawsze gry, na które czekamy w 2018 roku (10)

The Last of Us: Part II
Days Gone
The Guild 3
Pillars of Eternity II: Deadfire
Red Dead Redemption II
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sam Fisher
Sam Fisher dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands [WIDEO]

Bohater serii Splinter Cell weźmie udział w specjalnym wydarzeniu.

Zobacz najlepsze przygodÃłwki point and click!
Gry point and click, w które musisz zagrać!

Zobacz najlepsze przygodówki point and click!

The Crew 2 Motor Edition
The Crew 2: Zobacz zwiastun, datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej [WIDEO]

Przeżyj niesamowite wrażenia w świecie sportów motorowych dzięki The Crew 2 Motor Edition.

Polecamy
Rytm i szyk z nowym MOTO U9
Rytm i szyk z nowym MOTO U9

Motorola (NYSE: MOT) wyznacza trendy w muzyce i we wzornictwie. Nowy telefon komórkowy MOTO U9 pozwala odbierać muzykę wieloma zmysłami, poruszać się w jej rytmie. Mały i lekki, o zaokrąglonych kształtach MOTO U9 został zaprojektowany tak, by doskonale leżał w dłoni i idealnie mieścił się w kieszeni. Zachwycić może zewnętrzny wyświetlacz, na którym niemające granicy animacje zlewają się z obudową.

PTC wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
PTC wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Polska Telefonia Cyfrowa wsparła Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w uruchomieniu unikalnej infolinii, pierwszej tego rodzaju w Polsce

Ostatnio dodane
Sam Fisher
Sam Fisher dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands [WIDEO]

Bohater serii Splinter Cell weźmie udział w specjalnym wydarzeniu.

Zobacz najlepsze przygodÃłwki point and click!
Gry point and click, w które musisz zagrać!

Zobacz najlepsze przygodówki point and click!

Kupony i kody rabatowe
Firebit.pl